CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

preispitivac wrote:Kao da bih iznajmio 4 kurve. Ne...
Pet.
Image
Jeste.
Vidi ovog...ccc.
Mladoženja bre, kaj si ti zabrijal?
all that I want is to play
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

Ja? Ja se oporavljam. Veceras sam ispao heroj samom sebi sta sam sve izdrzao. Slava neka, pijane ribe, dobra atmosfera, droga, alkohol, ja sviram i zabavljam ljude, u centru paznje, prosipam sarm koliko me ima uzduz i popreko ali ne, necu vise. Bicu cist, fizicki i moralno. Razum je prevladao. Jedan od retkih dana, nadam se sto cescih ubuduce.
Ommmmmmm, ommmmmmmm, ommmmmmm 8) 8) :D
i ovaj :rock: :rock:
Jurim rep
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vivaldi82 »

Ha ha..Svirucka nesto samo da ne duva..nije valjda duvacki instrument??Volim kad me neko pita kako se osecam danas ..a to je valjda na svim forumima..pa evo u anksiji ,tj uznemireno.jer sam jednoj osobi rekla nesto sto ne treba ii jos sam vise zbunjena..muci me nesanica kao uvek..Zelim poceti apstinirati al pored jos jednog narkomana u kuci sve ostane na zeljama ...Ni ja se dobro ne osecam ,a dal sam uzela danas ,jesam.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Muka mi je od vas...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

Ovo mi je neki smrdljiv dan. Spicilo me retro razmisljanje, pun sam losih tripova iz proslosti. Koliko sam ljudi izjebao, koliko sam puta sebe izjebao, sta sam slagao, koga, kad, ponizavanja u odvaljenim stanjima, kurve, manijaci, sati, dani, meseci, dugovi, nespavanja, povracanja, paranoje i depresije. Kad podvucem, sve mi se spojilo u jedan dugacak kisni dan. Ne znam kad je sta bilo.... :? :smt013 . Na spavanje podhitno, sutra nov dan.
Jurim rep
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Dreamer »

Dan je bio neverovatan! Kao u nekom losem filmu...........

Prvosam bila nesnosna (to je zbog ovih usranih lekova koje su mi dali), preko kurca odem kod frizera, odlucim da odem i u solarijum, ali poludim i izadjem mnogo pre vremene, legnu mi neke pare sto je bilo neocekivano pa samim tim jedino ok DA BI taman kad sam se smirila dobila OCAJNICKI poziv d drugara koji je sve fino nabavio da bi izvrsio samoubistvo!

Ja, naravno ostavim sve svoje kucne poslove i odjurim kod njega, i ukratko, da ne davim-uspela sam NA JEDVITE JADE da ga odgovorim od toga......bar danas..............

Premorena sam od svog celodnevnog cimanja, pa i frizera, a da ne pricam sta mi je ova iznenadna poseta drugaru uradila............


Divan dan, nema sta..............
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

I ja kad bih se odlucio za samoubistvo,prvo bih tebe zvao...Bar znam da imam pravu osobu kraj sebe,i da ce mi naum uspjeti :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

vudd wrote:I ja kad bih se odlucio za samoubistvo,prvo bih tebe zvao...Bar znam da imam pravu osobu kraj sebe,i da ce mi naum uspjeti :D
Jooooj vudd.... :rolleyes:
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

meni kad dodju takve misli na pamet, setim se samo koliko bih ljudi oko sebe rasturio. i priznao poraz...
Nema predaje...kull sam ja 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Dreamer »

Osecam se dobro danas, Bolje nego juce
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Post Reply