CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Yugo.zhbiru jedan...sad sve moram prenositi kod komsije Mirka.Pa ako ''Gradina''odnekud udari,nek je sve cisto :D
Anfaka u BL,a?Ne'sh da se javis?Pusa....u koleno :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

YugoS wrote:
Adame,nemoj cesto da brijes muda i okolinu.I pazi se direktora dripca,nemoj da kasnije ti budes kriv u vezi nekih potpisa i to.
Jebes kitu.

:retard:

Sta sam tebi sada skrivio pa i ti uzimas u usta moju kitu?
Lepo pitah coveka koje je godiste a ti "nemoj da brijes muda i okolinu".....sta si ovim hteo da kazes majke ti....aj prosveti me .... protiv tebe nemam ama bas nista....samo kapiram ja da se vi Bosanci drzite zajedno ko pleme....i to je ok....mene ovde moze da podrzi ako je geografija u pitanju jedino Bojanol a njemu puca kurac za moju kitu obrijanu ili dlakavu...sada tek nis' ne kapiram.....Mahahahaahaahha....ali ok....samo se vi drzte' zajedno...to je cak lepo...pleme Balvansko(opet nista lose...nego ja tako zovem Bosance)....

aj uzdravlje Bosno moja.....

P.S. ne trebam odgovor....sada me vec ni ne zanima....predaleko je otislo jedno jednostavno pitanje.....jebe mi se koje je godiste...samo ne zvuci bas zrelo...ni literalno a ni ....... ma nikako

Danas super dan.....provozah se bajsom do Palica...nio lep dan...i bas sam se iscrpeo....sada cu lepo da lalam...

POzdravljam sve kojima moja kita ne smeta..... :butthead: :rolleyes: nemojte bre da se ljutite na mene...znate i sami da sam malko cudan i tvrdoglav... ali nisam zao....niti los covek....samo eto....teram kera do kraja...uvek....jbg....u nekim stvarima vrlina u nekima mana...ali takav sam i cao.....ti koji me znaju nisu ni ucestvovali u ovoj glupavoj diskusiji jer ZNAJU.....da nisam nista lose hteo da postignem....i da nisam zao
cucla cucla cuclica
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

YugoS wrote:Ni meni nije k'o Vladi glavozanu,uspjesnom apstinentu,vidjenijem djeliocu sa Marin Dvora i satrologu.
Glava blago prema naprijed,guzovi izbaceni i brzi hod u stilu NistaMeNepitajZurim.
Momak koji obecava sa bezbroj mogucnosti ali samodestuktivan.Konja gomila,ali ga jebe kubikaza.
Jebes...jebes...kubikazu,ovaj put.
Komsija, tebe ta upala pluca pravo dobro radi :)... Ako me sretnes negdje na ulici, zovi na pivu. Meni uvijek roj misli oko glave, pa od njih nista i nikoga ne vidim.

E ljudi, budimo realni - naravno da ja nisam platio veceru. To je odradio sponzor. Jebiga, balvansko pleme sve bukvalno shvata, pa i taj odnos sponzor - sponzorusa... Jebote, kad ja ovakav nikakav imam opasnog sponzora, kakvog bi tek pcelica Adam mogla zbaviti, zanosno vrckajuci nestasnim guzovima na bajku do Palica i nazad !!! Adame, supcnino ( ne mislim nista lose, nisam ja zao covjek) pederska, oduvijek si bio tip koji je volio sebe pohvaliti na forumu (kad vec niko drugi obicno nece)... Do prije nekoliko mjeseci si jos imao i neke mjere u svemu tome, ali si u medjuvremeno totalno izgubio kompas. U tebi sve kipti, jebiga, od hvalospjeva upucenih samom sebi... U cemu je problem, glatka bilijarska kuglo ? Tvoj imaginarni svijet vrhunskog jebaca/menadzera/bajkera/matorog klinca se lagano raspada pred zaguljenom lavinom zivota i ovisnoscu ?

Nadam se da ces se slomiti, da ce ti obmanjivanje samog sebe, ma koliko ga intezivirao i ubijao sve zive i mrtve na forumu svojom skromnoscu, dosaditi i propasti i to. Da ces shvatiti koliko je nebitno jesi li neotkrivena nova Lady Gaga iz polja kukuruza, sa zakrzljalim penisom i razdrndanom vaginom ili obicna blijeda krastava nesrecna zaba iz Salasa u Malom ritu.... sve dok si ovisnik koji je u problemu.

Onda ces mozda nekome biti i simpatican, kad budes trazio pomoc. Mozda ti predloze i neku komunu za pedere ili, ako takva ne postoji na planeti Zemlji, onda da te barem prime u zenski Reto. Evo, probacemo to preko Saleta da ti izganjamo u Beogradu...

Petak 13., Majks Majers je izasao veceras i pravi sranja po ucmalim varosicama u truloj unutrasnjosti Amerika... Bas lijepa noc za zapoceti novi ciklus serijskih ubistava... Ja veceras, ipak, odmaram. Nije lose. Za sutra kao imam neke romanticne planove. Za sve je moj sponzor kriv, da se ne lazemo. Kako su stvari krenule, ne bi cudilo da NA uvede novu, 13. tradiciju : Nemoj da ti ...................... bude sponzor :). Bez posebnog objasnjenja i razrade pitanja kako se doslo do te tradicije. Jebiga, strasno je ovo sto se dogadja. Ali, sve u svrhu oporavka, mislim.

Pozdrav ekipi, narocito balvanaskom plemenu.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Hahahaha....

...
Adam,rekoh li ja tebi picka,pardon...tacka?Pa daj ispostuj starijeg,sermijo celava...Sto se tice ostalog...Kaze se ''literarno'',ne ''literalno'' i ne
adam* wrote:.nio lep dan
...''bio lep dan''u usta te jebem zvaljava...O zrelosti...Maaahhhaaha...brrrrnnnnn i ostala picologija pederska

Sto vrijedjas Bosance,bolannn?...Sanela,ako u tebi i trunke sevdaha ima ,sklanjaj ovu iskompleksiranu sisu...
Ne pozivaj Bojana u pomoc.Ni geografski,ni nikako...Ne sramoti covjeka.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

PsyTechGirl wrote:
Sanela.. RISPECT!
Drž' se, znaš ti dobro sa kime imaš posla .. :lol: .
hehe, hvala :)
ma vi ste meni super, ček da ubacim koje srculence za vudd-a. znam da on to voli.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

E sad moze,shefice,i srce i kiss...Dovoljno sam Balvan da izdrzim :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

vudd wrote:E sad moze,shefice,i srce i kiss...Dovoljno sam Balvan da izdrzim :)
hahahahaha
Nije me bilo nekoliko dana, a ovdje vazda krš zateknem. Bože dragi... :roll:
Hajde vas dvojica malo o'ladite. Eno, banovah paramparčad-a, a on se povampiri dok me nije bilo.
De se malo iskulirajte dok se ja educiram na seminaru o Neuro-energetskoj integraciji :) a podlije ću znanja i spoznaje da primjenjujem na vama :wink: :wink: obećaJem.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Za vudd-a maksuz
:heart: PDT_Love_23
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

:tonqe: :tonqe: ....



PS:' Vako se to radi,momce sa Palica(jezero-prim.aut)
PS jopet:Tacka.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Pawa »

:smt058 Evo još malo podrške za vudda i ako mi je Palić geografski bliži.
Post Reply