CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

StopBup

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup » Wed Aug 14, 2019 7:43 pm

Vule wrote:
Tue Aug 13, 2019 11:07 pm
Pozdrav svima. Drago mi je da sam postao clan ove grupe. Drogiram se i pijem od svoje 15 godine. Sada imam 40 godina i koristim samo bup malo vise od dve godine oko 12mg dnevno, bio sam cist 6 poslednjih dana i imamo sam nameru da se skinem ali nisam mogao da izdrizim i uzeo sam 4mg sada. Krivo mi je, ali nisam mogao da izdrzim. Alkohol nekonzumiram vec 2 godine... Nadam se da cu ovde naci pomoc i razumevanje
To ti je jako velika doza 12mg, da bi prekinuo naglo. Ljudi cesto ne znaju koliko je bup zapravo jak. Od 1mg ljudi se razbiju kao guzice, ako nisu navuceni na neki opijat. Ja sam smrkao 8mg dnevno, pa smanjivao 3 meseca, pa sam onda prekinuo. Sad sam cist dva i po meseca. Smanji makar na 2 mg, bolje na jos manje, pa onda probaj da prekines.
Posle svakog pada ustajem, nikad ne odustajem, jaci postajem, do kraja ostajem,
I kad mislim, dosta je, ljubav ne izostaje,
Dovoljno i zrno je da SRCE UVEK PUNO JE!

Jurke

Post by Jurke » Thu Aug 15, 2019 12:47 pm

Vule wrote:
Tue Aug 13, 2019 11:07 pm
Pozdrav svima. Drago mi je da sam postao clan ove grupe. Drogiram se i pijem od svoje 15 godine. Sada imam 40 godina i koristim samo bup malo vise od dve godine oko 12mg dnevno, bio sam cist 6 poslednjih dana i imamo sam nameru da se skinem ali nisam mogao da izdrizim i uzeo sam 4mg sada. Krivo mi je, ali nisam mogao da izdrzim. Alkohol nekonzumiram vec 2 godine... Nadam se da cu ovde naci pomoc i razumevanje
Ako si uspeo 5-6 dana da budeš čist i da ne uzmeš, kada si već odlučio da ga uzmeš trebao si 2mg ili manje. Uradio bi se posle 6 dana sa 2mg isto kao i sa 4mg veruj mi... Treba da se u glavi rešiš da želiš da se skineš, ali stvarno da bi mogao da to i ostvari. Nije loše opet to što se nisi navratio na dozu od 12mg jer je to baš jaka doza, a kada zatraješ na njoj i ne osecaš je niti znaš koliko...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D

Contessa Bg

Post by Contessa Bg » Wed Sep 04, 2019 11:45 pm

Premorena ali zadovoljna
Pozz svima
Butterfly and Hurrican

Jurke

Post by Jurke » Thu Sep 05, 2019 8:25 am

Contessa Bg wrote:
Wed Sep 04, 2019 11:45 pm
Premorena ali zadovoljna
Pozz svima
Bitno je da je zadovoljstvo tu. :mrgreen:
Pozdrav i tebi leptiriću šareniću... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D

Contessa Bg

Post by Contessa Bg » Wed Sep 11, 2019 10:30 pm

Jurke wrote:
Thu Sep 05, 2019 8:25 am
Contessa Bg wrote:
Wed Sep 04, 2019 11:45 pm
Premorena ali zadovoljna
Pozz svima
Bitno je da je zadovoljstvo tu. :mrgreen:
Pozdrav i tebi leptiriću šareniću... :mrgreen:
Mhm..Ako uragan ne sjebe stvar :mrgreen:
Tnx,anyway
Pozz i tebi
Butterfly and Hurrican

StopBup

Post by StopBup » Tue Sep 17, 2019 10:04 am

Osećam se dobro, čist sam od buprenorfina 3 i po meseca, a isključivo sam ga zloupotrebljavao i šmrkao, nikakve druge tablete nisam pio, sve na suvo, radim, počeo sam i više da se družim, sve ide na bolje, ali nisam još baš skroz i full-u, ali doći će i to. Raspoloženje dobro najveći deo dana. Naročito sad kad me je krenuo posao, kaplje kinta solidna, pa je i samopouzdanje skočilo. :D

Jedino mi je truba što je trenutno zamro forum, pa nemaš baš puno prilike da komuniciraš sa ljudima sa sličnim problemima...
Posle svakog pada ustajem, nikad ne odustajem, jaci postajem, do kraja ostajem,
I kad mislim, dosta je, ljubav ne izostaje,
Dovoljno i zrno je da SRCE UVEK PUNO JE!

Post Reply