Kako što više sačuvati zdravlje drogirajući se

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Kako što više sačuvati zdravlje drogirajući se

Post by sunrise »

hvala bogu da sol i voda vraca ljude nazad,ajme koliko sam se nagledala,nikad nisam ja to radila ali vidjela krdo puta

mene su samo tukli,samarali, i pod ledenu vodu i opet me vratio (osoba koja nikad dop nije okusila)........
a vene nisam nikad imala i u jedinoj fazi junka sa oko 18,19 god...oko 8mj.sam i to izgubila....sta 15god nije dosta da se oporave? nije ni moj stari nikad brijao opet nema ni jednu venu na ruci nego mu stavili katetar na rame...ioako je prosao sve terapije i kao ok je,katetar jos ima,valjda da se nadje ....a i on kad mi je pokazao ruke sta su mu radili sve bi ih bejzbol palicom izudarala
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kako što više sačuvati zdravlje drogirajući se

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sunrise wrote:hvala bogu da sol i voda vraca ljude nazad,ajme koliko sam se nagledala,nikad nisam ja to radila ali vidjela krdo puta

mene su samo tukli,samarali, i pod ledenu vodu i opet me vratio (osoba koja nikad dop nije okusila)........
a vene nisam nikad imala i u jedinoj fazi junka sa oko 18,19 god...oko 8mj.sam i to izgubila....sta 15god nije dosta da se oporave? nije ni moj stari nikad brijao opet nema ni jednu venu na ruci nego mu stavili katetar na rame...ioako je prosao sve terapije i kao ok je,katetar jos ima,valjda da se nadje ....a i on kad mi je pokazao ruke sta su mu radili sve bi ih bejzbol palicom izudarala
Poznato je da se sol koristila za infuziju za vrjeme 1.svjetskog rata...Danas se sol koristi u obliku inhalacija, kupki, tekuchina za oralnu primjenu, shto je i rezultiralo upotrebom otopine soli kao intravenozne infuzije..Ali da bi tako ''vratila'' chovjeka najbolja je ona kemijski chista farmaceutska sol za infuziju...Samo to radit ako je nemoguche doch do hitne pomochi ili ona do vas, ja osobno se nebi u to upushtao...
Damirchina
Posts: 3
Joined: Wed Jul 26, 2017 9:50 am

Re: Kako što više sačuvati zdravlje drogirajući se

Post by Damirchina »

Imam jedno pitanje:
Koristim Heroin IV više od deset godina, uništio sam sve vene po rukama, sada koristim samo prepone (obadvije pa nasmjenu), trudim se raditi to što sigurnije, iako zna se kad pop....š sve oklade padaju u vodu.

Ima li ikakav način da povratim vene na rukama u zdravlje??? išta ikako imalo??

P.S.
u zadnjih mjesec dana ne koristim apsolutno ništa,
skino sam se tako što sam 4 dana ubrizgavao po 2mg suboxona i onda minimalno otkrizirao naredna tri, pa ako nekome to može pomoći...
Damirchina
Posts: 3
Joined: Wed Jul 26, 2017 9:50 am

Re: Kako što više sačuvati zdravlje drogirajući se

Post by Damirchina »

Iko živ na forumu? :)
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Kako što više sačuvati zdravlje drogirajući se

Post by Caty »

Damirchina wrote:Iko živ na forumu? :)
Ima.ima, pa sto si majke ti ubrizgao subotex , mislim ok i ja sam ga uvek smrkala ali nemoj to raditi zaboga ocito da si igloman, ne ocekuj da ti se vene vrate, ako si se samo zato skinuo a nadam se da nisi, ne ocekuj to, i skidaj se sa igle za sva vremena, sta ce ti to zlo. I sa droge i sa igle :D aj pa srecno i pisi jesi li jos na tom suboteksu i jesi li jos strejt kakvi su ti planovi?!
Damirchina
Posts: 3
Joined: Wed Jul 26, 2017 9:50 am

Re: Kako što više sačuvati zdravlje drogirajući se

Post by Damirchina »

Caty wrote:
Damirchina wrote:Iko živ na forumu? :)
Ima.ima, pa sto si majke ti ubrizgao subotex , mislim ok i ja sam ga uvek smrkala ali nemoj to raditi zaboga ocito da si igloman, ne ocekuj da ti se vene vrate, ako si se samo zato skinuo a nadam se da nisi, ne ocekuj to, i skidaj se sa igle za sva vremena, sta ce ti to zlo. I sa droge i sa igle :D aj pa srecno i pisi jesi li jos na tom suboteksu i jesi li jos strejt kakvi su ti planovi?!

NIsam imao dovoljno suboxona za propisnu terapiju pa sam razgodio po 2mg dnevno otprilike- i tako par dana, kada ga je nestalo stisnuo zube par dana i to je to. 2mg na iglu drže minimum 24 sata. Nebih ni ja tako da sam imao više, al nemogu loširati na poslu.
zasada jesam ćist, samo problem je što mi je strašno dosadno. Doslovno neuzimam ništa zasada, stim da nemam pojma koliko će to da potraje.
A što se vena tiće... više me interesuje radi posla. Posao je takav da se puno putuje, ja sam morao eskivirati sl.puteve do sada, ali do kada još mogu tako neznam. caka je što se bojim šta će doktor reći kada (ne)vidi vene na ljekarskom pregledu. Da mi ih je bar malo povratiti da mogu krv normalno izvaditi
Post Reply