I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

mogu li ja malo da se zajebavam sa svojim starim(ne)prijateljem vudd-om bez vasih analiza jer mi ne pada na pamet da bilo kome od vas ponaosob objasnjavam koje su moje namere i sta zelim da izvucem iz toga?sad mi je jasno zasto je forum mrtav.niko nema smisla za humor ili su bukvalisti poput glupog zelenog ili slihtare jasucirozija...whatever,uzivajte na forumu a ja odoh na bazen pa se kucamo :lol:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

vudd wrote:hahahaaa
sta se ti smejes,rosavi? :lol:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by zeleni »

Param-parcad wrote:mogu li ja malo da se zajebavam sa svojim starim(ne)prijateljem vudd-om bez vasih analiza jer mi ne pada na pamet da bilo kome od vas ponaosob objasnjavam koje su moje namere i sta zelim da izvucem iz toga?sad mi je jasno zasto je forum mrtav.niko nema smisla za humor ili su bukvalisti poput glupog zelenog ili slihtare jasucirozija...whatever,uzivajte na forumu a ja odoh na bazen pa se kucamo :lol:
duhovit si ko kursadžije
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by preispitivac »

Ma nije los Parce, samo je dzovan.
Jurim rep
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by oxo »

meni ovo sto pise param zvuci retardirano, jel to zato sto nemam smisla za humor? :roll:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

moja greska...zaboravio sam da je ovo forum,mesto gde svaki idiot izlaze svoje misljenje o svemu i svacemu bez obzira da li je neko pitan ili pozvan da komentarise postove koji nisu namenjeni istom.ostavljam vas da smrdite ovde i dajete svoje "dragocene" savete jadnim narkomanima u problemu a ti sanela se nosi zajedno sa brisanjem postova i svojim forumom.sto ne obrisa vudd-ov komentar koji je takodje glasio da se"napusimo kurcem"?kako god,pozdravlja vas retardirani paramparcad...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by zeleni »

awww, neshvaćeni buntovnik
daj ne seri eeeee
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by yasujirozu »

Param-parcad wrote:mesto gde svaki idiot izlaze svoje misljenje o svemu i svacemu
ne kužim žar&žuč - nisi ti idiojot, već novokrunisan (draško je moral abdicirat zbog kroničnih ejakulativnih problema) vladar mlohavokurčevitvill-a.

the limp dick king is dead, long live the limp dick king.
:prayer:
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by preispitivac »

Hronicni nedostaci mozga. Opste stanje. Svi mi na gomili.
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by yasujirozu »

samrtno si dosadan..
daj nesto ostrije po bogu: uvjenut cu vise od politicki korektnog svijetonazora..
Last edited by yasujirozu on Tue Jul 10, 2012 4:54 am, edited 1 time in total.
Post Reply