Retro

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Strah.Ja sam strasljiv,zaledim se ponekad,koliko mi je dugo trebalo da to sebi priznam.Naravno,nisam ja to priznao dok sam se drogirao,vec sad u oporavku.I bilo mi je odmah lakse.Ne znam zasto,valjda zato sto sam vidio jos par glava istih kao i moja koje su mi potvrdile ono sto sam sumnjao da je to i kod njih slucaj.A tada,tada smo zivjeli u tim zgradama,imali par stanova i tu smo prodavali drogu.I takmicili se u dokazivanju.U mangupisanju.Ponekad bih vidio nekoga kako podvije rep,ali to smo pravdali nekim vanrednim okolnostima.A kada bi se to meni desilo,potiskivao sam to.Drogom.I cekao sljedecu priliku,ili se vracao na tu da se dokazem .I pravio velika sranja.Ako me bas strah, slagirao bih se ,ono, obamro i kao kamikaza samo se upustao.Adrenalin poslije je bio ponekad dovoljan.Naravno to ne moze previse da prolazi,uvijek ima zid.:)Poslije izvjesnog broja zidova,pocelo je polako da mi svice,da sam fulio u zivotu i to pravo.Fizicki i psihicki sam bio propao,polmio sam zube,kao sto rekoh bio sam sav izranjavan ,u glavi sam bio dno.Poceo sam da previdjam i uvrede i ponizenja,samo da bih dosao do dopa.I nekako me to otrijeznilo.Jedno sam vece cekao druga u poslasticarnici i on je trebao da nam donese 5 grama da imamo i da sta prodamo.I bas sam ga dugo cekao i mada sam bio sredjen,od samog cekanja kriza se pojavila.Vlasnca te poslasticarne,koja i sama ima dva sina narkomana,je sjela za moj sto i pocela da mi govori istinu.To je tada bila zena koja me je najvise na svijetu nervirala,a samo mi je govorila da se saberem.Izasao bih vani,ali to je bio Oktobar i neki je vjetar bas hladan puhao i kosti su mi se od njega ledileJa sam bio samo u koznoj jakni i majici kratkih rukava, koja je od krize bila vec sva mokra.Tako da sam je slusao,a ovaj je kasnio brat bratu sat i po mozda.Prije bih ga zivkao svakih pet minuta i prijetio i psovao,ali sada sam bio ko bubica.Da ga ne naljutim.Da me ne izradi.On je verovatno za to vrijeme kljucao negdje u autu i bolio ga je kurac i za mene i za moje probleme.I za sutra i za juce.A baba je pricala svoju pricu.Govorila mi je kako sam propao,u sta sam se pretvorio,da sam ja fino dijete i sta radim od sebe.To je kod mene doslovno izazivalo fizicku reakciju,ali nisam smio da se pomjerim-ode sema.Ni njoj nisam htio da se zamjerim,da me ne bi istjerala slucajno.Tako da sam klimao i slusao.Uf kad se sjetim,bio sam ocajan.Danas tu zenu sa navecim postovanjem pozdravljam,ali mislim da mi je tada kroz glavu prolazilo da je ubijem i negdje u wc sakrijem ,samo da ne sere vise.Kada se ovaj napokon pojavio,nisam nista prigovorio.Sve dok nisam uzeo dop,a ni onda,bio sam previse zauzet skidanjem krize, nicim izazvane.Tada sam prvi put pomislio da sam popusio foru.Dugo mi je trebalo.:)
Last edited by MANS0N on Tue Sep 30, 2008 9:16 pm, edited 1 time in total.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Izvinjavam se zbog tastature,poslije cu ispraviti i dodati slova koja fale.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Retro

Post by paramparcad »

MANS0N wrote:Ej Paramparcad,jelde da sam ja tebe upoznao u Beogradu?:)
moze biti...gde?da nije u"dori"?
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

:)Na sastanku.Bio je neki mladi gnjevni,pa reko da nisi to bio ti?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: Retro

Post by Falco »

............prije ili kasnije,..svima bice jasnije,. ma da,...svima nekad svane ,...jebiga,....dotako sam dno,....ali kada,.....ponekad je vec kasno,

.ajd ,.pozdrav Manson,....
tryin" to be the best of me,...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Retro

Post by paramparcad »

odakle ti to da sam gnijevan?
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Pa,stalno se svadjas sa ostalim forumasima,sad si nekom tamo rekao da ti ga popusi.:)
Nego,jesam li u pogodio?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sargman
Posts: 103
Joined: Sun Sep 21, 2008 7:20 pm
Location: banja luka

Re: Retro

Post by sargman »

al se ovde puši :butthead: :butthead: :butthead:
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Retro

Post by Baba Naca »

Ej cao, dragi MANSONe,
samo da te pozdravim,
mene JESI upoznao u Beogradu! :wink:
Iskren pozdrav, nastavi ispovest!!!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Retro

Post by sanela »

Čitajući tvoju ispovijest, mnoge stvari su mi puno jasnije u vezi tvog ponašanja na forumu i tvojih komentara... ja ti neću poželjeti dobrodošlicu...
Post Reply