Recidiv nako 4 godine

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

anonimus_zasad
Posts: 5
Joined: Tue Aug 12, 2008 2:14 pm

Recidiv nako 4 godine

Post by anonimus_zasad »

Ovako stvari stoje bio sam dugogodisnji ovisnik da bi prije 4 god otisao na lijecenje u privatnu kliniku kod dr Bore Lazica. I uspjesno se izlijecio, od toga lijecenja je proslo 4 godine i prije dvatesetak dana ja se napijem i odem kod dilera i uzmem dop jebga SRANJE.Uzmem taj dan pa posle 5 dana opet odem uzmem i onda svaki dan.Prije 7 dana odlucio sam STAT sa tim sranjem i bogami bilo je pakleno.Razgovara sam sa svoim i rekao da sam poceo opet da uzimam.Odlucili smo se za dvije opcije UGRADNJA IMPLANTA U ISTOCNOM SARAJEVU ILI KOMUNA.Pa eto ako neko ima dobar savjet za mene bio bi mu zahvalan.Hvala unaprijed
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by Boban »

Naravno komuna buraz veci su rezultati izlecenja...ali ako to stvarno zelis ako si siguran da zelis da nikada vise napravis recidiv bez kompromisa.pozdrav
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by pepeljuga84 »

Baš bi volela da upoznam tu osobu koja JE SIGURNA DA NIKAD VIŠE NEĆE NAPRAVITI RECIDIV.
U principu-ti sigurni ga prvi naprave,prvom prilikom.

Brate,ako nisi za trip komune,ugradi implant i kreni na psihoterapiju-može da pomogne.
Mislim verovatno bi i komuna dala rezultate,ali ne znam-moraš da veruješ u nju da bi uspela.
Kao i u svaki vid lečenja.
Pozz :rock:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by Zona Sumraka »

slazem se pepo...ja sam cista otprilike kao i autor ove teme, a lagala bih kada bih rekla da sam sigurna da mi se nikada vise nece desiti...tuzno, ali istinito...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by Boban »

pepeljuga84 wrote:Baš bi volela da upoznam tu osobu koja JE SIGURNA DA NIKAD VIŠE NEĆE NAPRAVITI RECIDIV.
U principu-ti sigurni ga prvi naprave,prvom prilikom.

Brate,ako nisi za trip komune,ugradi implant i kreni na psihoterapiju-može da pomogne.
Mislim verovatno bi i komuna dala rezultate,ali ne znam-moraš da veruješ u nju da bi uspela.
Kao i u svaki vid lečenja.
Pozz :rock:

Sreco moja probaj prvo komunu nepricaj napamet...evo recimo Sale je dugo napolju i nema recidiv ja sam tek godinu dana napolju...ima gomila likova koji nisu napravili recidiv a nisu na forumu zato budi dobra inace nista od cipelice jos sam mislio i konja da nabavim al sad cu razmisliti... :D
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by saša-ex »

Ajmo opet....
Nije izlecenje neuzimanje, izlecenje je jedna drasticna promena tvog zivota, jedna nova licnost koja je spremna i sposobna da se suoci sa zivotom...
Najbolje uslove da bi se doslo do toga mozes naci u komuni. Malo, ali bas malo je dobrih lekara...
Naravno, najveci teret te borbe, gde god da odes i sta god da pokusas, lezi na tebi.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by pepeljuga84 »

Bio u komuni ili na Mesecu-to ti ne garantuje da nećeš recidivirati-i ovo što pišem dragi Bobi nisu gluposti nego činjenice.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by Boban »

vazi tvoja je zadnja... :smt056
BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by BORBA »

vozdra anonaimus.ovako stvari stoje slazem se sa svima u nekom pogledu,pepeljuga je upravu sto se tice toga da je sekunda da se napravi recidiv i nemoze se niko zakleti da ga nece napraviti,sa bobanom se slazem da je komuna dobra ali ne da je najbolja i da ako odes tamo rijesis sve probleme,komuna je dobra koliko i ostale metode lijecenja samo ako si ti sto posto odlucio da se lijecis,a ako si odlucio da se lijecis po meni jer sam i ja u istoj klinicci se lijecio prije par mijeseci i sad sam na blokatorima za mene su bolji blokatori nego implant.a zasto sad cu da ti kazem kada sam odlucio da se lijecim na netu sam nasao broj telefona od jednog dobrog doktora u beogradu kojeg i sama branka doktorica u klinici u lukavici kaze da je vrhunski doktor.i pitao sam ga za misljenj onako sta bi mi on preporucio mislim nakon lijecenja dali da pijem blokatore ili da ugradim implant na tri mjeseca.na to mi je doktor onako i na moje cudenje odgovorio niposto da neugradujem implanti i da su mi blokatori najbolje rijesenje ako vec hocu takvu metodu lijecenja.pitao sam ga zasto ne implant rekao mi je da je to napravljeno samo radi roditelja narkomana jer su tako roditelji" sigurni"da se dijete nece nadrogirati tako tvrdi doticni doktor.i rekao mi je jos nesto momak eto razmisli i ti onako laicki posto je taj implant zelatin i kada ga umetnes u tijelo dali ce on da traje tri mjeseca ili ce dosta brze da se istopi i izade iz tvog tjela,a jos mi je rekao da mi on garantuje da sigurno poslije 15 dana mogu da konzumiram drogu na taj imaplant sto mi je naravno bilo cudno.a vjerujte da taj doktor nema nikakvog ama bas nikakvog razloga da me laze nije u zavadi sa brankom niti zna da sam kod nje se kontao lijeciti niti bilo sta drugo.eto ja sam dobio takvu informaciju i odlucio sam se na blokatore i dosta mi dobro ide a ti opet kako mislis da je za tebe najbolje.u svakom slucaju sretno.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Recidiv nako 4 godine

Post by Boban »

tako je i moj kolega Marovic cekao da prodje odredjen vrmenski period kako su mu rekli kad implant prestane pa je overio...nemoj implant...u komuni smo imali lika koji je isao u rusiju ugradio implant ili vec sta i izasao napolje poceo da se rado koksom i drugim brzinama jer to stoje primio je bilo samo za opijate.
Post Reply