Rekvijem za snove

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Rekvijem za snove

Post by Sagitarius »

sanela wrote:Sagitaurus, de malo pripazi šta pišeš.
Dosta zajebavanja i vrijeđanja. A ljubljenje bilo čijeg dupeta nije više in.
A junkey pride - o moj bože. Zar to postoji? Nemojte pisati takve gluposti da kakav klinac ne pročita i ne pomisli da ste ozbiljni... kakve su to glupave furke? Sagitaurus mislila sam da si zreliji...

A btw. Što se filma tiče, mislim da nije za svakoga. Ako hoćete da se ucrnjačite - bujrum. Inače :vom:
Ma nikoga ja nisam imao namjeru vrijeđat,ako se malo skrolaju postovi unazad,može se vidjeti kome je počeo da sagorijeva fitilj u vidu toleriranja drukčijeg mišljenja.
Šta se lijepite k'o smola na taj "junkie-pride";to je bila polu-zajebancija;zajebancija,jer je nešto takvo nemoguće,a ono "polu" je iz realnosti svagdašnje u kojoj ako si junkie,nisi ljudsko biće(ja zamalo ne ostah bez noge zbog toga,a npr. kad pijan s autom se unesrećiš,nitko ti neće reći-sam si kriv),ali to je očito na ovim našim prostorima i normala,jer je prisutna nacionalna,spolna,vjerska itd. diskriminacija,pa se i na ovo gleda tako.Bio sam nekoliko puta u zap.Europi,to je drugi svijet.
Ne znam,odavno sam na forumu,nekad je bilo dosta opuštenije,drugi ljudi...Bilo je i diskusija i svađa,ali i dosta raznolikije društvance.Sad mi se čini k'o da sam upao u neki "križarski rat".
A da sam zreliji,ne bih bio narkoman,bivši,sadašnji,liječeni,svejedno.
A,stvarno bi i mogao da pripazim šta pišem,da ne upadam u diskusije s poletarcima,koji ne znaju šta je metadon,fakat glupo s moje strane.Onda mi stižu neke prijeteće poruke na private(djomlac,šta ima,junačino?).
Odoh ja ljudi na more,dok sam na bolovanju,bar da se odmorim,ako već ne mogu radit,pozdrav svima,stojte mi dobro,možda naletimo jedni na druge na kakvom drugom forumu,od sada ovaj pratim samo kao pasivni posmatrač.

"Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najveće ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
A budem i ja i smuvan i varan,
pa svakom se desi da ispadne šaran,
to je bar rutinska stvar."

što reče mr. Balašević

P.S. film je veliki crnjak i bedara,ali dobro napravljen
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Rekvijem za snove

Post by pepeljuga84 »

Moram napisati par stvari.
Istina nije me bilo dugo na forumu,tako da ne mogu da sudim o ljudima koji trenutno pišu ovde-međutim....
To što je neko narkoman ne podrazumeva da se prema njemu osoblje određene ustanove treba odnositi kao prema poslednjem govnetu.
Narkomanija se tretira kao bolest kao i svaka druga,a ljudi koji ponižavaju narkomane trba da odgovaraju pred zakonom kao da ponižavaju obolelog od raka,upale pluća i sl.
Istina je da mi živimo na Balkanu,i da su stvari u realnosti ovde drugačije,ali sve dok mi budemo ponizno spuštali glavu i trpeli verbalno zlostavljanje od određenih tkz. stručnih lica stvari se neće promeniti na bolje.
Jer ja sve dok nisam napravila krivično delo,ili uvredila nekoga na bilo koji način-mene trba tretirati kao i svako drugo ljudsko biće koje traži pomoć :!:
Ponavljam-mi imamo svoja prava zasnovana na principu socijalne i zdravstvene zaštite,i sve dok smo odgovorni građani države u kojoj živimo(ne pravimo krivična dela),neophodno nas je tetirati kao svaku drugu osobu koja vapi za pomoći.
Ponižavanje,zlostavljanje i sl. je kažnjivo zakonom.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Rekvijem za snove

Post by Boban »

gde je tu pravda secerasi i rakasi nisu krivi za nastanak njihove bolesti dok nama narkomanima su sipali drogu u pice pa smo morali kasnije da uzimamo...da krademo,varamo,rasturamo porodice nosimo svakojake prenosive bolesti dok rakasi,secerasi...hm pa neznam bas...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Rekvijem za snove

Post by bojanol »

Čuj Bobija! Pa složićemo se da je i narkomanija bolest, zar ne?
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Rekvijem za snove

Post by heroinapg »

:nod: :nod: :nod:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Rekvijem za snove

Post by Sagitarius »

BOBAN wrote:gde je tu pravda secerasi i rakasi nisu krivi za nastanak njihove bolesti dok nama narkomanima su sipali drogu u pice pa smo morali kasnije da uzimamo...da krademo,varamo,rasturamo porodice nosimo svakojake prenosive bolesti dok rakasi,secerasi...hm pa neznam bas...
Aj ne laprdaj više,molim te!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Rekvijem za snove

Post by Modesty »

BOBANE,ja te znam poprilično fino i ne znam šta je sa tobom od kad si se vratio,amo znam da takav prije nisi bio i to mi nije drago.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Rekvijem za snove

Post by sanela »

Dobro je ba više.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Rekvijem za snove

Post by Sagitarius »

AMEN
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Rekvijem za snove

Post by Boban »

Modesty wrote:BOBANE,ja te znam poprilično fino i ne znam šta je sa tobom od kad si se vratio,amo znam da takav prije nisi bio i to mi nije drago.
hej mod to sam ja...narkomanija jeste bolest koju smo sami izazvali...sta to konkretno smeta i sta ti se nesvidja?
Post Reply