KO JE JACI,ONAJ KO SE SKINE ILI ONAJ KO IZDRZI BITI DZANKI?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

KO JE JACI,ONAJ KO SE SKINE ILI ONAJ KO IZDRZI BITI DZANKI?

Post by M4j4 »

Mnogo sam mislila o ovome...kao da je lako tako ziveti,lazi,kradi,otimaj,lose se osecaj,povracaj,itd...ali ima i lepih stvari,bas te briga za sve,imas samo jedan problem,a to je dop,jednostavan zivot,dop,dop,i samo dop....i zasto se skinuti? Daj razlog? Nemas para za drogu,jel to razlog? E pa kod mene je bio...
Svi kazu kako sam ja jaka sto sam se skinula,a ja kazem da sam slaba jer sam nesposobna da nabavim pare zato sam i prestala...ja se na neki monstruozan nacin divim ljudima koji su ovisnici godinama i rade se svaki dan i uvek se snadju...hajde recite iskreno,da vam da neko milione,da li bi opet poceli? Meni da neko da milone,ja ne bih...imala bih zanimljivije da radim,da vidim piramide,odem u Pariz,joj koliko toga...ali sada kako zivim,kad ne mogu ni do Beograda,imam da biram izmedju: 1.sedeti kod kuce 2.sedeti kod kuce drogiran E pa ja sam birala pod 2. al sad nemam para pa sam strejt....Ajde dajte neki komentar,kritikujte,recite bilo sta,samo mi objasnite samu sebe...
Image
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Joj toliko toga...

Post by Spirit »

...imala bih zanimljivije da radim,da vidim piramide,odem u Pariz,joj koliko toga...
Mislite o tome...
i jos mnogo toga :D
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

hajde recite iskreno,da vam da neko milione,da li bi opet poceli?
Veoma diskutabilno,verujem ovde za sve nas....
...
ja se na neki monstruozan nacin divim ljudima koji su ovisnici godinama i rade se svaki dan i uvek se snadju...
Da definitivno se tu na neki način poklapaju naša mišljenja..
...imala bih zanimljivije da radim,da vidim piramide,odem u Pariz,joj koliko toga...
Istina,novac čini čuda,ali kada tako gledaš....možada da si (ti,ili ja ili bilo ko),imala novca za sve ovo što pominješ-nikada ne bi stupila u kontakt sa heroinom,a možda bi ti se i smučilo pa bi ga zato uzela.Diskutabilno je to...Iz ove moje današnje perspektive...iskreno ne mogu da tvrdim da kada bi imala milione ne bih pored malog obilaska Ibice uzela hors :!: Ali to je surova istina...
,imam da biram izmedju: 1.sedeti kod kuce 2.sedeti kod kuce drogiran
DEFINITIVNO MORAMO NAĆI NEŠTO ŠTO ĆE NAM ISPUNITI ŽIVOT.OBAVEZE :!: :!: :!: :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Stvarno zanimljivo...

Iskreno, kad bih sad dobio milione - pravac na semu i obezbedio bih sebi robe za nekoliko narednih godina.

Jeste maltretiranje svakog dana nabavljati robu/pare za istu. Ali vecina ljudi koji su dugogodisnji zavisnici su u isto vreme i dileri. Ne znam kako je bilo ranije, ali koliko god da se pazis, padnes, kad tad. I onda vecina njih (ako ima srece) nastavi da radi svoj posao ali sa tim sto s' vremena na vreme namesti nekog, a ako nema, zaglavi zatvor, pa kad izadje opet isto.

Moje je misljenje je da je nemoguce da 5 godina prodajes dop i da te ne uhapse. Mozda je u velikom gradu moguce... ali i to tesko...
Vecina ljudi prsne kad ostane bez para, pa onako kriziras dan-dva pa se sredis i tad ti padne na pamet da ovako vise ne ide da bi trebao da se skidas, vecina to radi zbog nedostatka para.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

da ponovim(ja bi isto uradio):
Mark_Renton wrote:Stvarno zanimljivo...

Iskreno, kad bih sad dobio milione - pravac na semu i obezbedio bih sebi robe za nekoliko narednih godina.

iskreno
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Samo jos nesto da dodam: i sa milionima bih se skidala,pa opet,jer kad se navuces onda vise nije onako dobro,fles je sve kraci a rad prosto-kao da si tek sad normalan. Tako lepo,skines se na dva metra dana,pa opet...hehe...
Image
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

M.Rentone
Sta je sa tobom . Cas trazis pomoc i savjete kako bi se sto uspijesnije otarasio ovisnistva , da bi poslije toga napisao tekst za tekstom kako bi se rado upucao samo da imas dovoljno novca , kako su droge dobre i tako dalje. nastavi ovim stilom i neces na kraju biti shvacen za ozbiljno.
Vjerujem da znas prici o cobanu, ovcama i vuku..... ??
Sve najbolje i sa srecom
M. Sarkic
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

?????

Post by Spirit »

Koliko se ja razumem u matematiku, Mark je dao sebi domaci, ali koja je tema, to je vec diskutabilno...
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Doktore,nemojte tako,pa ja sam samo otvorila post za MASTANJE...STA BI BILO KAD BI BILO...Nisam jasna ni sama sebi,zato sto ja ne mislim da sam na 13 meseci apstinencije (valjda toliko,ni ne merim vreme) nego sad nisam narkoman,ne brojim dane,ne radim se zato sto mi se ne radi.E tu je sad problem sto me tako ponekad spopadne jaka jaka jaka zelja,ali znam da je to prolazno,i tada se izmastam,ali bas se suocim sama sa sobom,necu da skrecem misli sa dopa vec hocu da mislim i naglas ako treba,i onda dodjem do zakljucka da sve to u paketu sto ide uz dop ja vise u svom zivotu ne zelim...I ta nasa mastanja su ipak na neki nacin suocavanja. Ja njega shvatam ozbiljno,tacno kapiram da mu je u glavi bilo ovo sto sam ja sad objasnila...ako gresim,izvinjavam se i vama i Rentonu
Image
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Najvise na svetu bih volela da si ti u pravu... :smt115
Locked