POZDRAV DRUGARI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by saša-ex »

paramparcad wrote:u redu je sasa.nema potrebe za tim a sto se tebe tice zvrky,mislim da odgovor znas...
Za čim nema potrebe? Pa vidi, neko je definitivno nesrećan...Nisam mislio ni na koga posebno. Eventualno na Zonu...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by Zona Sumraka »

Nisam mislio ni na koga posebno. Eventualno na Zonu...
ihhh najlakse je po najmanjima...

zvrky ba vidis da se zajebavam ...

a sto se ostalog tice, slazem se sa pp-om u potpunosti...to sto se mnogi nasladjuju marijinim gubljenjem uzasno iritira...a mislim da je svima jasno da u pitanju nije nikakva gudra...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by zvrky »

Pa jebe mu mater ja sam odmah naglasila da je moj komentar bio skroz opustene prirode a vi komentarisite sta god zelite tj ti pp kako zona rece :-D A Marija ako ima sta protiv mog komentara uopste ne sumnjam da bi mi to i rekla....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by paramparcad »

ja volim zajebanciju i provokator sam po prirodi,sta cu...ali nikako ne volim to smejanje i nasladjivanje nad tudjom nesrecom...ne volim ni ljude koji lazu i ne priznaju svoje greske...ako gresim sta znaci onda ovo :-D ???sale,mislio sam da hoces da kazes da sam ja nesrecan a tebi zono svaka cast sto si realna i otvorena za razliku od mnogih.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by bojanol »

ludilo.ba
A šta to znači "Marijino gubljenje" i ko se naslađuje istim, ako postoji.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by saša-ex »

bojanol wrote:ludilo.ba
A šta to znači "Marijino gubljenje" i ko se naslađuje istim, ako postoji.
E ovo htedoh i ja da pitam???

Parame-jarane,ja kao kao i Zona, just kidding,imam i ja dušu, ne mogu stalno da budem ozbiljan.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by zvrky »

Da si pratio moje postove skapirao bi moju komunikaciju....a taj smajli ( :-D ) naglasava da sam lepo raspolozena i da se zajebavam,kao i da moj post nije napadacki nastrojen. A uostalom zasto si se ti nasao pametan da se mesas,ja da sam htela da se obratim tebi to bi i ucinila....ili ti je toliko dosadno pa daj sta das samo da se prepucavamo? Ako je ovo drugo onda si naisao na pravu osobu :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by heroinapg »

Bojane-Hvala ti druze, zamalo se jos jedan jasan, glasan, cist topic upropasti...Za tebe cu da prevedem...preko ulice mislim, naravno... :wink:
Marija-heroinpg-je pod istim nikom odkad pise na ovom forumu..Nik paramparcad nije bio ni rodjen na forumu kada se heroinapg ""prepucavala" sa curom sa grupe, jer je javno preko neta spominjala njenu porodicu..A znala je da joj otac umire! od najopasnije zivotinje na svijetu..volio bi da zna da pisem ovako! i Zna!
ko je bio tu./ psihicki/.zna kad/ sta se desilo. koga je zanimalo..prokomentarisao je
tada su postojala korisnicka imena zabac i narko...(Svaka slicnost je slucajna?!)Ja apsolutno ne vjerujem u slucajnosti. A oko internet slucajnosti mozemo da se smijemo do SAMO CIJEI ZIVOT BEZBROJ jutara i hektara.sasa ex je i onda bio ex..zona ka Zona..dugujes jos uvjek tabak a4 papira. zvrky -Da, naravno da bih rekla... Ima nas jos ironicara, ali svako svoje nosi...
Sonja je cura..ti si bio utoku Bojane i pitao si za timing sastanaka tada..mogao bi da okupis Bijelo dugme ponovo, covjece. :axe: Mogu li da racunam na gostovanje tvog benda, da osnujemo neke grupe-interesovao si se za srijedu..haha..trebalo bi me u Mosku, no ne radi Moskva i brisanje pamcenja..

Sonja je cura koja je bila i ostal to sto jeste..dala sve od sebe da iskreno pomogne.Ama bas svakom..heroinapg nosi zal sto se u slucaju sa Sonjom uplelo jos nesto/ neko..marija nije samo u svoje ime pisala na pojedinim postovima. heroinapg ne zaboravlja prave ljude, svaku rijec i post upucen


Mariji nije potrebno ni sazaljenje ni zaljenje zbog realnog gubitka (najveceg moguceg) koji je dozivjela i prezivjela..marija samo moze da bude ponosna na to koga je imala (IMA) u svom zivotu..jer za nju nije mrtav.!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by Zona Sumraka »

A šta to znači "Marijino gubljenje" i ko se naslađuje istim, ako postoji.
Ne znam Bojane jbte mora da haluciniram...sta se pravite jbte kao da je ovo neko vau iznenadjenje...sta znaci "marijino gubljenje"?...znaci brate svaki njen nepovezani i sifrovani post...i nisam to rekla da bih je omalovazavala...mislim da joj treba pomoc i mislim da bi forum mogao imati malo vise razumijevanja za nju...toliko...
jel' treba jos nesto da pojasnjavam ? slobodno recite...
a sto se tice toga ko su ti koji se nasladjuju, citate svi forum pa donesite i sopstvene zakljucke...niste mutavi...ja sam zavrsila sa ovom temom...
marija zelim ti sve najbolje...ovo od srca mislim...a mi cemo se cuti vec, nije frka...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: POZDRAV DRUGARI

Post by zvrky »

Heroina shvatila sam ovo kao pozdrav sonji pa cu joj pozdrav od tebe i uputiti, moze?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply