psihicka kriza?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: psihicka kriza?

Post by Modesty »

=D>
User avatar
voshtana figura
Posts: 9
Joined: Fri Apr 25, 2008 4:34 pm

Re: psihicka kriza?

Post by voshtana figura »

Nije bilo lako. Bilo je i bolnih trenutaka. Ali prosli su ti bolovi. Trenutno sam samo malo prehladjen. Neke posebne volje za uzimanjem heroina trenutno nemam. I ako je to psihicka kriza, onda je nemam. Nekad po noci se znam vrtiti, ne mogu da spavam pa pomislim kako bi lijepo bilo razvuci jednu lajnu i zaspati, ali brzo nakon toga se sjetim ove zajebancije s skidanjem pa misli skrenem na drugu stranu. Izabrao sam da budem sam u ovom, jer starci znaju za prvog rodjaka i bilo bi problema na relaciji dvije kuce ko je koga navuko i ja to nisam zelio da radim. Nije bilo lako ovo sto sam radio, glumio gripu, smjesio se kad bi ubio...
User avatar
voshtana figura
Posts: 9
Joined: Fri Apr 25, 2008 4:34 pm

Re: psihicka kriza?

Post by voshtana figura »

NIsam citao mnogo druge teme, ispovjesti i ostalo. Bio sam fokusiran na ono sto je mene zanimalo. Kad se sve ovo slegne morat cu malo vise vremena ostaviti da iscitam sve sto se pisalo. Jedino bih ovu priliku iskoristio da rijeci zahvale nosiocima ovog projekta. Mislim da vrijedite, da pomazete i Bog vas blagoslovio. Posebnu zahvalu dugujem i ljudima koji su mi dali savjete kako da prezivim. Hvala. To ne znaci da vas sad odlazim i da vas necu svakodnevno posjecivati, sta vise to znaci da cu biti mnogo cesci gost ovdje
Post Reply