molim savjet

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: molim savjet

Post by Modesty »

:goodman:
User avatar
voshtana figura
Posts: 9
Joined: Fri Apr 25, 2008 4:34 pm

Re: molim savjet

Post by voshtana figura »

Mislim da cu izdrzati. Za sad mi se tako cini
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: molim savjet

Post by Modesty »

Sva je tro u našim glavama i izdržaćeš onoliko koliko to budeš htio......malo stisni zube,slijedi uputa i sve će to biti OK.nedaj se.......jer sad kad bi pokleknuo,posle bi ti vađenje bilo daleko teže,bolnije a i daleko veća mogućnost da se sve sazna...takve stvari se relativno brzo provaljuju.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: molim savjet

Post by Boban »

Lozenje.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: molim savjet

Post by davor »

Vostana figuro kakav si?Hajde i ja sam iz Sa javi mi se na privatnu poruku ako ti treba nesto!Osim para,salim se :D
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
voshtana figura
Posts: 9
Joined: Fri Apr 25, 2008 4:34 pm

Re: molim savjet

Post by voshtana figura »

da se javim. treci dan me ufatila nemoc u nogama i ostar bol. ne mogu da vjerujem da moze tako jer sam nakacen pola godine. kupio sam naklofen popio 3 kapsule i bol me popustila za bar pola. sad cu par dana na selo pa cu onda vidjeti oko tih an. jedan broj telefona sam dobio na private. ako ima jos neko neki broj nekog udruzena nek mi posalje na private, jer kad dodjem sa sela trebace mi neko s kim mogu razgovarat. modesty hvala za tip za naklofen duo
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: molim savjet

Post by Modesty »

ako ti je danas 3 dan,ne brini ništa skoro je pri kraju,još jedno dva dana i posle će biti još malo ježenja(biće ti hladnije nego inače) I TO JE TO....MA GLEDAJ KAO DA IMAŠ JAČI GRIP,pij puno tečnosti,ja sam pila i ricinusovo ulje koje nije ružnog ukusa jer što prije izlazi sve iz tebe,kriza kraće traje....u sarajevu postoje anonimni narkomani i toploti preporučam da se ne boriš(mučiš) sam nego da im se pridružiš.
User avatar
oMcHo D
Posts: 56
Joined: Fri Apr 04, 2008 2:04 pm

Re: molim savjet

Post by oMcHo D »

Nije ljudi bitno od koliko i KAKO DA SE MOMAK SKINE.Sta vam je ljudi, posto je momak na maloj kolicini i posto je pocetnik, normalno je da ce njegov organizam imati vise snage od onog organizma koji je to prosao 3,4,5,6 puta.On ima naj,naj,naj vise sanse da to odradi najlakse i najbezbolnije sto moze jer je, na maloj dozi a onda tek 6 mjeseci ,i to ja pretpostavljam na Nos uzima.
Prema tome,raja i drugovi, njemu treba podrska A NE ZASTRASIVANJE.
NAPRIJED DRUG, NISTA NEMOJ GLEDATI NAZAD, SAMO NAPRIJED!!!!
SA SRECOM, OD Omce iz Sarajeva.
Svakog cuva neka sila, a ja imam JABUKU!!!
Post Reply