POMOZITE NAM!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

cmok cmok
daj barem mi napisi kako si ok?
heheh barem....
mislim reci mi jesi ok? ajde-smiri se....nemoj se sada opet uznemiravati.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma kao smirila sam se malo ali ne znam koliko će to da potraje,plačem ovde po ceo dan ko debil neki umesto da rešim svoje probleme najbezbolnije,eto toliko sam dobro...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Erineja ajde sad pričaj nešto,pričaj ljudima ovde da si se izborila za svoje dete,pohvali se bre malo,pohvali nju mali što si takva :lol:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

slazem se....
to je jako bitno.
Ma znam zvrky...i ja sam se isplakala ovih dana...ne rijesi probleme jebi ga al nekad se i to mora. Mada ja ne volim da placem...bash. Boli me previshe. Nekako me boli sve...dusha i sve. Uhhh....
pozelila sam se valjai od smijeha i tako to....rijetko se to desi. covjece kad sam bila mladja...samo sam se smijala....Umirala od smijeha. Sta ces... life sucks. Mada...moze i da bude lijep. samo treba naci tu ljepotu. rijesiti probleme...sve mi se cini ja kako ih rijesavam novi se stvaraju. hoce li ikada sve da bude ok????
hvala bogu moji su svi ok...ne smijem to zaboraviti...!!! ali eto...ja...moj zivot? nadam se
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nisam ni ja plakala do pre godinu ipo ali sada emocije rade ko nenormalne,vrlo sam osetljiva na svaku glupost sam u stanju da se rasplačem,jebiga valjda su i to neke posledice šta ja znam...I takođe sam se stalno cerekala nešto ali vremena se menjaju verujem da ću u nekoj budućnosti opet bit vesela i nasmejana :!: Što se tiče problema oni te prate čitavog života taman rešiš jedan pojavi se drugi i to ti je tako jebiga...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Erineja mi cekamo....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

zvrky wrote:Erineja mi cekamo....
Pa, ako uzmemo u obzir da ja sada imam 2 mala monstruma u kuci ovisna o racunaru (ako nekome nije jasno, imenovacu ih: Dark Angel i Zvrky) i da do istog stignem evo u ovo vreme, cekacete vi jos duuugo. :D

Trenutna situacija je da, osim sto Dark Andel pije lekove u 8 30h ujutru (mama u to vreme mora naravno da bude budna), po ceo dan bi da bude centar sveta, kad je D. Angel u teretani za racunarom je Zvrky, i ja stizem na red negde u ovo vreme kad ih oteram u krevet. A u ovo vreme vec mi i citanje slabo ide. E sad, njih dve me uredno prozivaju zasto ne pisem! :smt100
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

koje lijekove???? Kako si ti???
nadji vremena....ako nista da se javish. cmok
super sto ide u teretanu...I to je fino skroz. A i to da su tu zajedno....ja se odmah sjetim moje rodice Nice....i kako smo brojale dane do vikedna da nocimo jedna kod druge. Kakav je to fun bio eheheh...lezimo u mraku i pricamo...umiremo od smijeha...!! Uhhh-jebem ti glupi rat. Hocu da mi je opet 11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
centar paznje...da da...pogotovo kad si bolestan-jako veliko. Zato sto se sve polako budi....sve sto je godinama spavalo. Sve nam treba....i svega smo zeljni-ljubavi, paznje, smijeha....kao da smo bili zaledjeni u vremenu i eto konacno se led topi. Al nece ni to vjeno da traje...led ce se otopiti i voda ce nastaviti svojim tokom...kao i nash zivot.Samo vjerujte u nas i budite uz nas. Budite naam prijatelji i imajte razumjevanja. Nece ovako biti zauvijek...samo malo. Dok se led ne otopi :wink:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E necu tako,ja sam za kompom samo kad za njim nema nikoga kao sad :-D ....evo ja cu da se povucem maksimalno sa kompa :wink:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ehh ti da se povuces....ne pricaj gluposti!
Post Reply