YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Andrijana
Posts: 123
Joined: Thu May 03, 2007 10:56 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: YugoStar

Post by Andrijana »

Yugo,

pravi si!

samo da mahnem....
pusti slova i nemoj vise misliti ko ce kako razumeti ...samo ti pisi...

necu da te hvalim da ne padne zavesa :wink:
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: YugoStar

Post by Boban »

pisi yugo covece,gde si? :D
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Hvala ti Naco moja predobra(ono Baba necu da pisem namjerno,jer duhom si daleko od tog pridjeva tvom niku,a baba u bioloskom i stvarnom smislu je nesto sto mislim da je super) na podrsci i naravno na razumjevanju.Ja pisem moje tadasnje poimanje stvari,moje zablude i gluposti,pisem,tj.trudim se da osim opisane situacije ili dozivljaja prenesem i TADASNJE shvatanje istog,pa kad napisemmmm...hm..recimo,osjecali smo se mocno ili tako nesto,to je ondasnje misljenje,a danasnje bi bilo... :vom: ...e u tome je fol i toga se pomalo pribojavam,ali kako odmicem s pricom,mislim da se oslobadjam tog straha...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Vauuu...pisem ovo Naci,posaljem i cekam na povratak na forum,da bih se ponovo vratio pisanju,kad ono...A. end B. ...jedni od mojih omiljenih ljudi sa foruma. Jebote,ja se obradujem kao malo dijete ! Hvala A. s tobom bih volio da se nekako cujemo,a vezano je za suovisnost,za moju dragu i najdrazu zenicu (nisam je spominjao zbog potencijalnih obozavateljica,ali sad je gotovo...hahahh,salim se naravno!) kojoj sam,malo je reci zahvalan do neba,ali o tome cu sigurno dosta pisati,ako ne vec od sutra. BOBANE,prijatelju !!! Avatar je bomba,hit pravi...nego ja sam ovde,ali tebe nema.Super sto si tu...Pisemo se,kritikujemo,pomazemo,guramo i volimo...E da...drago mi je sto nosis lijepe uspomene iz Sarajeva,a nije mi drago sto ja nisam bas imao vremena,pa mi se,kako vrijeme prolazi sve vise cini da sam bio pekratko...ali zivot je pred nama...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

...ovih nekoliko dozivljaja sa Talijanima i Turcima,a bilo je i nasih i svakakvih samo je jedan mali isjecak...Izmedu toga zivjelo se i "normalno",imale su se djevojke,ispijale kafe u bastama,kao sto napisah putovalo se,a bogami i radilo,doduse ja sam imao onu Doktoricu,ali ostali dio ekipe je radio,mada su i oni dosta folirali i slicno.Ja sam vec imao ozbiljnu vezu,moju sadasnju zenicu.Ponekad pomislim da je taj sareni ili saroliki zivot na vise frontova i zasluzan sto se nije na vrijeme uocilo cemu to vodi.Pokusavam iz gomile primjera izvuci nekoliko koji ce,recimo,biti kao neki presjek nasih zivota.Ako neizaberem iz prve,naleticu na adekvatnu pricu iz 5.puta. U malom romanticnom mjestu u Njemackoj,nadomak jednog velikog i prelijepog grada,gdje sam zivio,egzistirao je Jugoslivenski klub "Sloga" u koji su uprkos rata dolazili svi,cudno ali istinito.E sad zamislite jednu noc, petak na subotu,nas cetvorica,diskoteka puna,mi zauzimamo centralno mjesto,na stolu flasa najskuplje Vodke,bokal djusa,posuda puna leda,izazovne djevojcice,cesti i demonstrativni odlasci na WC,lafo lezerno cesanje po nosu(a kontamo koliko nas raje sad gleda),stalno nam prilaze neki momci,kratka prica pa izlazak vani,pa opet neko prilazi da se pozdravlja...glavni smo u diskoteci,valja se bjelo, extazi,hashis,ja nikad ne izlazim vani nisakim,sto mi daje vecu vrijednost u ocima ljudi..."onaj im je glavni 100%"...jebote koji sam ja megacar ! Nedelja...nedelja je dan kad su se jugovici(narod sa prostora bivse juge koji nisu sebe smatrali ustasama ili cetnicima) vec od rane zore pocinjali skupljati u prostorijama kluba,a u ljetnim danima bi se iznjele klupe, stolovi i stolice i narod bi igrao karte,sah,naprdjivao,jebao majku Njemackoj i Njemcima,patio za rodnom grudom uz domacu rakiju,meze i neke zestoke narodnjake koji su, imam osjecaj, namjerno pisali pjesme za gasterbajtere nebili ih navratili da se onako vec ojadjeni poubijaju.A bilo je i takvih slucajeva.E sad dolazi poznata i strasna cetvorka,a ogromni i brkati direktor kluba pocinje da se dere na onog sefa mafije od preksinoc,mene...pa gdje si ti ljencino jedna,sta cekas, klupe i stolice vani da se ljudi neskuvaju unutra,a onda se prihvati sanka,ti i tvoji mazlovi i radite...pogledao sam ga mrko i rekao mu u lice : "vazi sefe,samo se ti nemoj meni sekirati,bice sve OK"...i bude sve OK,zezanje,mislim ovi stariji klubasi nas podjebavaju,a mi onako dobacimo koju i bude nam super....Mislim da sam vam ostao duzan moju stvarnu ulogu u gorepomenutoj diskoteci...bice,necu to ni preskociti,ni namjerno zaboraviti...bice...
narcohimno

Re: YugoStar

Post by narcohimno »

evo zamisljam tebe,tako krakatog(195)kako si se uklopio u italijansku koncepciju...hmmm...morao sam malo da te potkacim,jebiga,naleteo si mi...hehehe :axe:
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Zato te i gotivim,a mene je to nabacivanje na volej znalo kostati (u skoli na primjer),ali meni je "zgoditak" i "opci" dojam bio vazniji ...I tako je to picilo...tamo gdje je rebalo biti zajeban igrac- bilo se,tamo gdje se trebao staroj bakici ponjeti ceker-ponjelo se...ma sve je to bila igra,ali igra sa djavolom koji nas je mamio,a mi nismo imali pojma.E da,umalo da zaboravim i rascistim ono oko diskoteke,poslovi i to,mada je sve to bilo nekako vise neka zajebancija,furkica...e seres Yugo,seres...uhvatih sebe kako pokusavam neke stvari amortizovati i probati sebe oprati...ali necu,ispricacu sve,istinu je najlakse pricati i pisati,pa kako bude...evo,priznacu i to da sam mislio neke stvari jednostavno precutati,ali necu...kad sam vec dosad pisao iskreno i vjerodostojno napisacu i sljedece: To sto sam vam mislio neke stvari o tome kako smo se finansirali izbjeci ili ublaziti zato sto taj period nismo pali (murija,sa kojom fakat do '98 nisam imao posla),neopravdava me do napisem neke prljavstine....Ovako, nas cetvorica smo bili prilicno razliciti tipovi,svako je imao nekih sklonosti i vjestina,pa tako i neku moralnu skalu,a ja sam jos i jedini bio sujevjeran,a i danas sam pomalo.Prema sklonostima i talentu smo imali i zaduzenja.Kao sto sam vec napisao,niko nikad od mene nije kupio bilo kakvu drogu,osim kad sam poklanjao i cascavao,ali sam imao talenat da uspostavim kontakt,da isplaniram kombinaciju,sto me neoslobadja odgovornosti.Toba je bio prirodno jak,nabijen,vjest streetfighter(ja momka oborim iz 3.udarca,a on recimo profuli bradu,spici lika u celo i ovaj padne na koljena k'o tele),Carobni je imao zivce i babyface,pa je on obicno nosio i prenosio "robu",a Nindza je rodjeni operativac i sitni diler.Eto...sad mi je lakse i nemam vise sta kriti,do kraja...Ja sam imao i tu srecu(jebala me ta sreca,to nije nikakva sreca)da me zagotive neki stvarno veliki i jaki igraci,voljeli su da sam u njhovom drustvu,da se vozaju sa mnom...valjda sam im bio zabavan i bili bi opusteni samnom i nisu morali da budu zajebani i da poziraju,bili su ono sto jesu,a zato su meni bili otvoreni razni putevi,stajali su mi iza ledja i pustali me da kupim mrvice od njihovih megalomanskih kolaca(citaj kombinacija).Da nebude zabune jos heroin nije preuzeo primat,jos se radilo sa desetinama hiljada extazija,trava i hashis do kile i kokain 200-300 grama na mjesecnom nivou i meni uvjek najdraza garderoba,parfemi,naocale...koje sam kupovao od sanera odokativno po smjesnoj cijeni,ali kad dodjem sa 3-4 hiljade maraka odnesem im robe u vrijednosto 5 X,a ja prodam stvar za 1/3 i svi zadovoljni.Mene je tjesilo da je krajnji kupac zadovoljan,ja dobar,saneri isto,vlasnici butika naplate od osiguranja,a osiguranje opet uzima osiguraniku,pa i oni nece zbog mene bankrotirati.A sto se tice narkotika,moja uloga je bila posrednicka za koju sam proviziju dobivao u robi,zavisno o kojoj se vrsti droge radilo,ali podvlacim nikad heroin,ni u kakvoj formi,to sranje sam placao od drugih kombinacija ili ga mjenjao za bjelo,a kasnije(docemo i do tog djela) ga placao zaradjenom lovom od cistih i legalnih para...eto,i ako stvarno moj posao sa narkoticima i nije nesto spram nekih u mojoj blizini...to koketiranje sam kasnije iskijo i to momacki,muke koje sam kasnije prolazio bile su strasne...i tako reciprocno uzimanju heroina opadaju bilo kakvi poslovi...da pojasnim,sto sam vise uzimao heroin to sam manje dolazio u dodir sa ostalim drogama,u svakom smisli.Prvo otpadaju kombinacije sa extazijem,pa drasticno smanjenje veze sa kokainom i na kraju ostaje samo duvka,koja se radi tek toliko da bi nam duvanje bilo besplatno.A sjecate li se partija,LSD,bjelog,atraktivnih curica,mangupisanja po diskotekama,cehova basnoslovnih aaaa ???
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by Baba Naca »

Ajde dalje, jbt...

Hvala na 100% iskrenosti
P.S. Volela bih da procitam samo malkice vise o tvojim OSECANJIMA
Ljubi te Bakuta, pardon Naca :goodman:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

I tako polako ali sigurno(prekocicu nebitne stvari kojih sam napisao mozda i previse,ali to je taj problem sto cesto skrenem sa glavne teme) zivot se pocinje okretati samo oko jedne stvari...Nezivimo vise zajedno(nas 4 ratna druga i jezgro ekipe),ali se vidjamo redovno,jos se derneci,ali i ni izbliza,okrece se nekom normalnijem zivotu(kako opadaju poslovi i kombinacije sa narkoticima,tako i opada drustveni zivot sa poslovnim partnerima) u smislu da se vise druzi sa,hajdemo reci,ljudima koji nisu u kriminalnom miljeu.Naravno,ekipa se slaze da je vec sve to postalo ozbiljno i da smo se na vrijeme izvukli i da nam ovo bas prija.A to sto nam bas prija je duvanje i ponekad zuto,uz konstataciju da se bas dobro izivilo,da smo stvarno osjetili sex,drugs end rock'n'roll i izasli normalni.(obrati paznju na "I ponekad zuto").Ove moje savjetujem da se malo ukljuce u poslove sa garderobom sto i prihvataju.Kontam bolje to nego da se sad na kraju padne i usere sve.Vrijeme odmice,ovi stariji sto su nas gledali sa podozrenjem i osudjivali, hvale nas,uspostavljamo sa gazdama diskoteka i klubova normalan odnos(skidaju nam zabrane ulaska),mirimo se sa ekipama koje smo svojevremeno namarali...orjentisemo se ka zenskom polu,mislim oni,ja vec imam stabilnu vezu...ma milina jedna(obrati paznju..."i ponekad zuto").E sad nastupa jedno medjuvrijeme,nekih par mjeseci,kad se nevidjamo nonstop,ali i dalje 6 puta u sedmici,ali ne po 15 sati dnevno...kraj ljeta '97...obicno se sjedi u basti,supljira,prepricava se kako ide sa djevojkama,sta se kome desavalo u kratkom vremenu dok nismo bili zajedno,i naravno o vremenu ludovanja koje je iza nas...ali svi smo nekako cudni,kao da se nesto ceka...Ali skuzim ja da se pravo zivne pri spomenu zutog,nekako se,izgleda,jedva cekalo da neko spomene supstancu...Ja sam se protivio da se to uzima svakog vikenda...pa jebem mu mater,jel' sad treba da sve useremo,znate li vi da to nije nimalo naivno,i sl....ali i ja zivnem,da se nelazemo.Ali ipak sve je pod kontrolom(sad,dok ovo pisem,samo da ste mi vidjeli facu i culi uzdah..Kakva crna kontrola.),zivi se OK,redovni smo u klubu "Sloga",ponekad se i radi,izlazi umjereno...E to umjereno znaci,svaki drugi vikend u zivot ,vani,a sljedeci u stanu sa heroinom...i tako to par mjeseci,dok nepromjenismo naviku,onako lagano i precutno...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Cjelo vrijeme,pricam o tadasnjem stanju,jer sve bilo pod kontrolom...Osjecam se super,jer ja sam taj koji kontrolise situaciju,a potvrdu o tome mi daje bas ono gore napisano,kako smo elegantno izvukli guzice iz svega sto smo u zadnjih 4 godine radili.Tuzno je to, i sad cesto uzdahnem,dok ovo pisem,sto sam vec odavno bio uhvacen u tu mrezu zla,sto je droga takav smrad koji ti radi iza ledja,pusti te da mislis da si ti taj koji vuce konce,a ustvari samo to i ceka,da se opustis,da kazes sebi kako samo levati padaju pod njen uticaj,da su ljudi koji se nakace labilne osobe,koji nemaju organizovan zivot,koji pate za necim,imaju probleme i sl.Ja opisujem stvarne dogadjeje i "stvarna" osjecanja...pa ruku na srce,moze se procitati da sam stvarno zivio super,organizovao se prilicno dobro,provodio se...zato sam i poceo sa vremenom prije rata,pa naovamo...Sad cu pomenuti PODSVJEST, o kojoj sam mislio kasnije razglabati,mozda sam ja nesvjesno sva ta sranja gurao u taj dio mozga,ali o tome kontam pisati kasnije...A i sad se upitam,kako bi sve to izgledalo da u svoj prici od pocetka rata,sva moja borba protiv sjeba koja se svodila na lude provode,nije bilo droge,pa i te lafo "bezopasne"...Sad mislim da je to bila ta UDICA,kao evo djeco droge pa vidite,a mi kontamo vau,bas dobra igracka...drogiramo se,ustanemo i prvo nam padne kafa na pamet,a ne droga...u cemu je fol? A fol je na sljedecim postovima...
Post Reply