subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by maya81 »

Ljudi,molim vas da mi netko odgovori jel pokušavao probijat sub. heptima?
Ja sam na sub.nekih 7-8 dana,na 3 tablete od 2 mg..i nije mi loše,nije da se žalim..
al danas se pojavio problem...dobila sm bocu hepta (metadonsku soluciju) i sad ,naravno,nemam mira ni trenutka..
šta bi bilo da ja puknem taj metadon??inače ga uzimam i.v..a i sub ponekad na isti način,a ponekad po p.s-u..mislim pod jezik i cuclam..al jebe me iglomanija,kao i masu ljudi koje ja poznam..AL zanemarimo sad sve to:pitanje je šta bi bilo da uzmen metadon preko subotexa??? Jel itko od vas probao i ako je kako se "proveo"? Količina metadona nije u pitanju,ima ih dovoljno,al šta ako i "probiju" sub,kako ču se osječat sutra?
Ekipa,molim vas..nemojte me napadat..znam da nije pametno i sve to..al moram pitat jel ču poludit..gledam te hepte i sjebana sam cila..da ih puknem pa šta bude ? Jednostavno mi :evil: ne da mira..
Molim vas..vaša iskustva u ovakvoj situaciji (oni koji su pokušali)
Znam da zvuči bezobrazno..al neslušaju mi se moralne predike..jednostavno,molim nekog ko je pokušao izbijat sub metadonom da opiše svoje iskustva..
Unaprid hvala...i oprpstite šta si nemogu pomoč
Maya
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by maya81 »

šta..niko nema kakav odgovor na ovo pitanje??
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by Boban »

Koji si ti lik majo :(
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by maya81 »

nema nitko nikakav odgovor???nije niktko nikad proba ovako nešto napravit??
Dajte,ljudi..trebam odgovor..
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by maya81 »

Bobane..čudan!! al mislim da je večina nas na ovom forumu čudna (svak na svoj način,naravno)..pa tako da nisan u manjini!!
Mene samo zanima jel netko proba ovo ili ne...Šta je tu tako čudno??
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by Boban »

Ma sta ti ocekujes da ces dobiti potporu da se rokas sestro ovde ti niko nece to reci na pogresnom si mestu ovde su ljudi koji traze pomoc da to vise nerade koji si ti lik jos se cudis....ja cu ti reci crknuces ako se roknes jesi li zadovoljna.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by Boban »

Oprosti preterano sam reagovao ali ovo zadnje sto si rekla u prvom posu:oprostite sto si nemogu pomoci me je izvelo iz takta...oprosti ali je opasno da to uzimas...
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by maya81 »

Bobane..sve je to meni jasno..i ja se pokušavan otkačit od svega..al ebiga labilna san osoba,a i uletili su mi ti hepti u krivi tren!!
Nisam tražila ničiju podršku,odma san se izvinila šta ovo i pitan..tražila san samo savjet od nekoga ko je bio u istoj situaciji..al kako vidim ili nitko nije bio ili neznam ni ja??
A da ču baš riknit,to nevirujen..možda zikra i sve to al baš da ču umrit..?? ko zna..
ako preživim javim se
pozz Maya
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by Boban »

:(
mysunrise
Posts: 95
Joined: Sat Mar 22, 2008 12:17 am

Re: subotex pa metadon..pitanje HITNO,HITNO

Post by mysunrise »

hm.... trebala bi dobro razmisliti zašto si uopće tražila terapiju Subotexima ? Da pokušaš nadoknaditi heroin jer je besplatno? Na krivom si putu djevojko!
Locked