Koliko dugo smo str8

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by HonkyTonkWoman »

kako ne.imam ih i vise...salim se.imam jako dobru psihoterapeuticu i moram je pohvalit..zeni treba spomenik dignut.isla sam cesto i na grupe ali sad trenutno ne
SISTER MORPHIN
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by HonkyTonkWoman »

nije glupost nego realnost..nista ti ne bude.kao da ga nisi uzeo.znaci ne treba ga ni uzet.samo opet moras par puta lupnut u zid pa 4 put to ne napravis.
SISTER MORPHIN
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sanela »

AnAna_mo wrote:
sanela wrote:
HonkyTonkWoman wrote:na subutexu sam.recidiv je neuspjesan jer ga subutex blokira tj.ne osjetis ga.
Neuspješan recidiv je samo onaj koji se NE napravi.
Ovo što ti napisa je recidiv, iako nisi osjetila dejstvo heroina.
Pa i ja to mislim. Čim ti uzmeš bilo koju drogu, naliješ se ili napušiš, to je jebiga - recidiv.
Neuspješan recidiv, glupost.
Iskreno, ja prvi put čujem za ovaj izraz 'neuspješan recidiv'.
HonkyTonkWoman wrote:kako ne.imam ih i vise...salim se.imam jako dobru psihoterapeuticu i moram je pohvalit..zeni treba spomenik dignut.isla sam cesto i na grupe ali sad trenutno ne
Pa to je dobro. Jer lijekovi sami po sebi neće ništa promijeniti. Promjena se treba desiti u tebi.
HonkyTonkWoman wrote:nije glupost nego realnost..nista ti ne bude.kao da ga nisi uzeo.znaci ne treba ga ni uzet.samo opet moras par puta lupnut u zid pa 4 put to ne napravis.
Ali, čim si uzela, znači da nešto nije uredu u tebi, u tvom životu - pojavio se neki okidač za recidiv. A ti ne znaš kako da se nosiš s tim na neki drugi način, pa uzmeš dop.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by AnAna_mo »

HonkyTonkWoman wrote:kako ne.imam ih i vise...salim se.imam jako dobru psihoterapeuticu i moram je pohvalit..zeni treba spomenik dignut.isla sam cesto i na grupe ali sad trenutno ne
Jebote možeš li vjerovati da u Centru u Mostaru na oko tisuću pacijenata ima samo jedan jedini doktor i jedna socijalna radnica - koja je volonterka! Nema ni NA sastanaka...Nema ni komune u Mostaru, jedino u Međugorju, hajde to i nje toliko bitno, ali ovo sa doktorima je katastrofa! Od pet radnih dana, on je tu možda tri dana, i to po sat ipo, dva. Znam da neki čekaju tjednima na termin za razgovor ili za promjenu terapije.
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sanela »

AnAna_mo wrote: Jebote možeš li vjerovati da u Centru u Mostaru na oko tisuću pacijenata ima samo jedan jedini doktor i jedna socijalna radnica - koja je volonterka! Nema ni NA sastanaka...Nema ni komune u Mostaru, jedino u Međugorju, hajde to i nje toliko bitno, ali ovo sa doktorima je katastrofa! Od pet radnih dana, on je tu možda tri dana, i to po sat ipo, dva. Znam da neki čekaju tjednima na termin za razgovor ili za promjenu terapije.
To je grozno!
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by HonkyTonkWoman »

ti moji recidivi su bili davno , tek kad sam pocela uzimat sub.i kazem lupis par puta u zid ponovo pa skuzis
SISTER MORPHIN
Nikajlo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Nikajlo »

oko 6 dana!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Koliko dugo smo str8

Post by PsyTechGirl »

Nikajlo wrote:oko 6 dana!

Vidi ti se po slici na avataru .. :roll:

Istina, nije ni moja lepša iako gazim već u drugu polovinu druge godine.. Znači, još samo koji mesec (ni ne znam tačno koliko) i slaviće se dvogodišnjica ..
Verovatno će me keva napomeniti, kao i za prošlu godišnjicu..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sanela »

Zar je prošla godina?
Čovječe kako vrijeme leti... a sjećam se kad je tvoja mama pisala o godišnjici na forumu. Kao da je jučer bilo :wink:
pih, stari se...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Koliko dugo smo str8

Post by PsyTechGirl »

sanela wrote:Zar je prošla godina?
Čovječe kako vrijeme leti... a sjećam se kad je tvoja mama pisala o godišnjici na forumu. Kao da je jučer bilo :wink:
pih, stari se...

Pa tooo, do sledeće (druge) godine ima još par meseci.. Ali ide.. Polako, ali sigurno.. :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply