pitanje u vezi subotexa

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

Pozz svima,
ja sam nova ovde,do sad nisam ni znala da postoji ovaj forum..al to je sad nevažno.Imam pitanje za neke od vas koji več imaju iskustva sa subotexom.Ja bi ga trebala počet uzimati vrlo brzo,za nekih 5-6 dana (sad san na 3 hepta,planiram kad dođem na 2 prebacit se na sub).Al od ekipe iz mog grada san čula da se sub,može furat...jel to istina?? Nemojte me sad napast,znam šta vam je prošlo kroz glavu,ona bi se kao skidala a več planira kako bi se furala subom.
Nije to baš tako-mene samo zanima jel to moguče..jel me prika laže ili je to istina??
Ima li ko iskustva s tim,molim, vas odgovor,

pozz Maya
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by Vlado_M »

Da, naravno, ti nemas namjeru da se rokas subom... Garant si se kladila sa prikom ili tako nesto, pa bi zeljela znati ko je u pravu.

Drago mi je sto ti toliko dobro ide lijecenje i sto si sjajno motivisana.

Pozdrav.
narcohimno

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by narcohimno »

i ja neverujem da bi se ti time htela 'furat"...ti si samo radoznala mnogo po prirodi i jednostavno dok ne saznas istinu ti nemozes ni zaspat...jesam li u pravu?
aaauuu prika pa sto unese nemir u zivot...?
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

istina,ekipa..jako sam znatiželjna..i zanimalo me da li mogu furati sub..
a kog zanima taj nađe načina da sazna:)
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by YugoStar »

Ja imam srecu u ovoj nesreci da ponekad imam subutex,a ti mozes piti 6 mg....ccc...pusti samo pardana da pocnu da djeluju,ali sami,pati nece padati takve stvari na pamet....Nemoj se zajebavati !
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by ...iva... »

e ljudi, ta treba koja piše ovo, naišla sam na njen post i na jednom drugom forumu, sasvim slučajno... isto je to pitala.... ma zamisli ti nje.... ako vas zanima evo vam stranice http://www.uho.hr/index.php?mode=forum odmah je prvi njezin post... TEMA: moram pitat!!!!
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

Pa koji vrag vas to toliko ljutu?? Ja pitam..i šta sad? Meni je ova stranica skroz o.k,samo na uhu su mi ljudi to normalnije pojasnili..bez neke velike frke..može li se il nemože...otkrivajte sami..nije moje da palamudim o tome..ja sam oitala vas..vi neznate i šta sad?
Niste nikad imali problema sa iglomanijom,jel,ekipa?? Svi str8 i clean...ma dajte molim vas..
Ako neko nešto pita onda ili odgovorite ili nemojte..vama po volji..al neprozivajte one što pitaju..
bilo je situacija kad je i vama treba savjet...ovakav ili onakav ..svejedno
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

E i još nešto draga Iva..ono šta je pitano na uhu nema veze sa furanjem suba..več sa probivanjem istog!!
Daj to malo bolje pročitaj paš možda i skužnit...Isto to sam pitala i ovde,moderator zaključao (ženi svaka čast)
kužim i ja koliko je pitanje bezveze i sve to...al bar probaj čitat i razlikovat teme..ova je bila o furanju subom..a ona MORAM PITAT!! o probijanju suba metadonom...pročitaj malo bolje!!
Istu temu koju si našla na uhu imaš i ovde..mislim čak prije ove..nisam sigurne ..u svakom slučaju zaključana je..a i bolje da je..al kad več kritiziraš aj pripazi na koju temu!!!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by Boban »

ej jesi ziva?pa vidi ovde nisu dileri,nadrilekari,doktori za dop,koliko treba sta sa cim.Ovde jesu bivsi ovisnici koji mozda i znaju odgovor na tvoje pitanje ali nezele da se mesaju u tvoje kuvanje smrti.Ovo je forum za ljude koji misle da sebi mogu pomoci ili traze pomoc od drugih koji su to prosli.Nisu svi cisti ali se trude da budu i nece sa pljuvackom niz usta pricati o dopu jer im je dosta.Neocekuj da ce ti iko kakav savet dati sem da se lecis.pozz
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by ...iva... »

čitam ja dobro, ali zato sam tu napisala jer je ona tema zaključana pa sukladno tome nisam mogla postat na njoj.... sad jasnije malo? :-D :-D
Post Reply