pitanje u vezi subotexa

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by ...iva... »

Potpisujem bobane, stvarno.... prestrašno...
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

ma ekipa..svaka vama čast..shvatite,nisam ja tu da se svađam sa ikim..Zanimalo me,odgovor nisam dobila i sve o.k..ja se neljutim ,pa šta se onda vi ljutite...Iva,ti pogotovo?? nije mi jasno??
Ja se drogiram godinama,skidala san se neznam ni ja koliko puta i na koliko načina..sub je do sad najbolja stvar na koju sam naletila..to potpisujem 100%,al zanimalo me šta bi bilo kad..pa znate več..Imam volju za skidat se,nije u tome frka,i volju i motiv (virujte mi,iako možda po mojim pitanjima tako nezvuči) al imam i jakoo,jakoo veliki problem..Patim,bolujem,borim se sa iglomanijom!!!i šta da sad radim,da se ubijem?? Zato sam i pitala ono za sub.
A šta se tiče probijanja istog metadonom...aj sad recite da vam se nikad nije dogodilo da odlučite,počnete skidanje i sve to pa vam gudra upadne ravno u ruke..ko da je sam đava pošalje..e to se meni desilo sa metadonom!!!I ebiga sad...
Ne bi tila da me krivo shvatite,da ja ovde tražim odgovore kako bi se izdrogirala i sl.jer stvarno nije tako..samo sam imala par pitanja..a kako vidim vas su jako,jako naljutila..(valjda je ekipa na uhu malo liberalnija)
I Bobane..ko šta vidiš i danas sam živa i relativno zdrava,fala bogu!!

EKIPA MOLIM VAS NEMOJTE SE LJUTIT,NIJE MI BILA NAMJERA NI PROVOCIRAT NI ZAJBAVAT SVOJIM PITANJIMA..JA SE ISPRIČAVAM SVIMA...NEČE SE VIŠE PONOVIT
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by saša-ex »

Odgovor si dobila na zakljucanoj temi, pogledaj opet.
UHO je forum za one koji se zele drogirati. Ovaj je uglavnom za one koji zele prestati.
Na UHO-u se dele saveti za bolje drogiranje, ovde za bolje lecenje.
SAMO CEO ŽIVOT...
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

ne bi baš tako rekla...ima i tamo ekipe koja se i skinula,i skida i pokušava i i onih koji nedpokušavaju..
al kad te nešto zanima..ljudi uglavnom odgovore..ponekad,jasno i naseru jedni druge..al to je normalno
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by ...iva... »

gle.. nismo mi ( barem ja nisam ljuta na tebe)... nego si se bezveze naživcirala i mislila da nisam shvatila temu... a jesam samo nisam mogla postati na onoj jel je zaključana... a ja sam na onaj forum slučajno naletila jer sam tražila neke informacije o antidepresivu pa me stranica sa googla odnijela tamo. Tako da je čista slučajnost što sam naišla na tvoj post. Tako da ne misliš da sam ja sada namjerno tražila tebe... nebi se toga nikada niti sjetila...

Neznam koliko dugo si na dopu, čini mi se dosta, vidim da si iz dalmacije... pa napiši malo o sebi.... možda ti bude lakše...

a ako zaista imaš volju ostati na subovima, prodaj metadon, znam da je ovo sada lakše reći nego zaista napraviti, ali ako stvarno imaš želju učini to....

kako god ja ti želim sretno i da ostaneš živa ako ga probiješ...
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

Iva,drago mi je da se neljutiš..stvarno mi nije bila namjera nikome dizat tlak...U pravu si,iz Dalmacije sam, jedno malo mjesto
na Mak.rivijeri ali posljednje 3 god.sam živila u ST.Momak mi je od tamo..i on ima sličnihproblema,samo duže vrijeme i u večem intezitetu..Ja se drogiram od svoje 18 god.(dopom)..neko kretko vrijemke sam pušila vutru...i sad ponekad al mislim da san jeden od rijetkih ljudi koji je prvo proba heroin pa tek onda travu...i tako..da malo skretim priču..2 god na nosu..ostalo vrijeme i.v! (bože,tek sam sad kad san napisala skontala koliko je to zapravo vremene..9 punih godina..uff)! Inače,priznam odmah,veliki sam igloman,i nema toga šta nisam profurala kroz sebe...zato mi sad nijedna vena neradi,osim prepone..
Za one koji su u sličnoj situaciji znaju koji je to crnjak..posebno kad dođete u labaratorij ili tako neko mjesto pa treba 4-5 sestara da se izeda da vam izvadi krv..iz vas red,svi žugaju a ti u zemlju propadaš,nakraju obično odustanu,zadovolje se sa onom kapljicom iz prsta (u st je lakše,kad vide ljudi u čemu je stvar dozvole ti da si sam izvadiš krv.)Opet san skrenila a teme...a događa mi se to i češeče!! Skidala san se 1000 puta,po komunma,doma,metadonom,svim i svačim...i na suvo kad se nije dalo drugačija. Sad sam se čvrsto odlučila (znam kako ovo glupo zvuči),svaki put je čvrsto pa onda zajeb..al sad san došla u situaciju da sam fiz.i psih.u sjebanom stanju,a i jedini način da motiviram momka da i on pokuša je da ja počnem prva..inače on neče niti pokušavat,jer dosta se puta dogodilo da bi počela,i on skupa sa mnom,djelio svoju terapiju sa mnom i sve naj..pa bi ja zajebala.Jednostavno,više mi neviruje..ni on ni starci..a to su jedini ljudi do kojih mi je stalo..on pogotovo!!
Da ne pilam dalje (ovo bi više išlo na onu temu Ispovjesti) situacije je takva kakva je..a ljepa nije,niti malo!! Velii mi zajeb prestavlja to šta je on na metadonu i dobiva pon, 18 kom u soluciji (neznam to preračunavat u mg ,al uglavnom skoro puna bočica) pa 7 takvih,svaki ponediljak...i onda mene uhvati nemir,i đava ne da mira..Zato san ja trenutno doma a on u st..baš zbog tih iskušenja..i onda mi ovde uleti ta jebena bočica..koliko mi je puta trebala,bila životno potrebna,sad ko da je sam sotona šalje..Nakraju,bočicu sam prominila za 2 table suba.uletila mi prilika,pa eto..da se ne sjebajem i sl..Nisam ih pokušala probivat,iako oni koji jesu imaju svak svoje mišljenje o tome..nekom gore,nekom bolje...moji su otišli za 14 suba.Nekako mi se činilo,tek sam počela..i več ču zasrat..a takvih je situacija bilo 100000 do sad..pa evo da 1 put ne bude tako!!I radi staraca i radi njega a i radi sebe i svoje guzice..DA VAS DALJE NE ZAMARAM I NE PIŠEM ROMANE..to bi ukratko bilo to...Vama svima hvala na savjetima,samo ekipa slabih ste živaca...nemojte se uzrujavat oko ovakvih pitanja,nije tog vrijedno! ne samo radi mene nego opčenito..Iva ,tebi se još jednom izvinjavam,nisam ni sumljala da si išla tražit moje postove po netu...i nemojte gubit živce...čuvajte ih,ono malo šta je ostalo trebat če man svima!!!
pOZZ OD MAYE...p.s-ako nekog nešto zanima,slobodno pitajte..ako mogu pomoč,bar informacijom ili kako..pitajte slobodno,šta vas zanima..ako vas išta i zanima
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by ...iva... »

Ej tako mi je drago da si prominila met za subotex.... ajme super si to napravila...

samo tako naprid idi, pokušaj što više izdržati... mislin da je bolje da nisi s momkon jer jedno drugo vučete... bar mislim tako

pišem ti ovo na naglasku jer jako volim dalmatince... pa da se malo osjetiš posebno....

imam puno prijatelja doli u ST tako da obožavam taj naglasak.... kad sam tamo obavezno sam na naglasku.. jer ono ludilo brale... taj naglasak.... veli mi moj splićo ( haha, tamo je puno Slići jelda) da bi prošla sam tak pod dalmatinku... znam da sere al svejedno mi drago kad mi to reče....

ajde lipa samo se ti drži.... ako ti se oće i imaš volje napiši priču pod ispovijed....

ajme stvarno si me iznenadila.....


Ajde pozdrav..... pussssaaaa!!!!
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

eto iva ..drago mi da smo našli zajednički jezik..a vidim ni da ti naglasak ne predstavlja problem:)
Ako smijem pitat..odakle si ti?? to nisam skntala..ako ti je crnjak nemoj ni odgovarat..nije bitno..
možda i poznajemo neke ljud..ove iz pp neznam al ko zna za druge:)
Dolaziš li često u ST? bože kako ja volim taj grad..dođe mi ko još jedna ovisnost :roll:

Pisat ču vam i dalje...definitivno..puno pozz i čujemo se

p.s-ovo sa heptom je ispalo dobro..i bolje nego šta san se ja nadala
Iva.znam da nije o.k da pitam al da i tebi nije momak iz ST?? Neznam šta da ti kažem..ima nešto u tim spličanima..bar na mene tako djeluju :?
maya81
Posts: 45
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:44 am

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by maya81 »

šta se tiče ideje da pišem priču na ispovjesti-sad i nemam volje...možda jednput..neki drugi put..
večina je priča tamo tužna..pa koji bi razliku napravila još jedna tužna ako ne i tužnija (moja) od onih koji su več tamo???
možda jednom kad me pukne inspiracija sve istresem tamo..pa da bar ovi šta tek počinju zajbanciju sa dopom znaju šta ih može dočekat,i kako nakraju ostaješ sam,i koliko dragi ljudi pokopaš i prežališ..ko zna..možda jednom prilikom i to pukne pa ispadne priča?? vidit čemo..Iva..javi se ponekad..baš mi pariš simpa cura (ko bi reka,kako smo ružno započele)
a šta se tiće tvog spliće..svaki je doli spličo :-D
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: pitanje u vezi subotexa

Post by ...iva... »

ma hadje zaboravi to.... tako se rađaju najbolja prijateljstva... viruj mi na rič
Post Reply