ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by Modesty »

Fizička kriza u tvom slučaju če biti jedna JAKA gripa.....uzmi si štogod za kostobolju,nešto jače traži u apoteci,uzmi ,zaboravih sad kako se zove u kesicama pa se sipa u vruću vodu za preznojavanje(to je inače za gripu) jer što se više znojiš,prije će iz tebe izaći dop i kriza će manje trajati,pij mnogo tečnosti,lezi u krevet i reci da je gripa.....trajaće to par dana 4-5..posle će ti biti malo hladnije nego što bi trebalo još' koji dan i to je tvoja fizička kriza...naravno,nećeš moći ni spavati prvo vrijeme...............ali bolje ne spavati kratak period,nego da završiš kao mnogi o kojima se čitala ovdje na forumu,pogotovo u tvojim godinama,to bi bila katastrofa....ja imam 38g i vjeruj mi da se toga možeš riješiti jakom voljom a posle fizičke,svi mi ćemo biti tu uz tebe i vidjet ćemo kako si i šta i kako dalje.Trebaće ti pomoć......HEROIN je veliki problem ali sreća pa si u Sarajevu u kojem postoje udruženja i ja ću te uputiti njima.
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by ...iva... »

Drži se, ja idem doma ovaj vikend pa neću ići na net ali ti se javljaj..... pusa
BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by BORBA »

marijana nije to nista opasno samo se zatvori u kucu i njajbolje ti je da budes sa nekim ko nema nikakve veze sa tim sranjem dragom se nejavljaj nikako otidi u lukavicu u rs i kupi sebi kutiju tramala in tebi ce to biti dosta s obzirom da nisi puno navucena.pij samo po dva tramala ujutro i navece i za 5 dana si kao nova malo ce problem biti psiha ali i to ces izdrzati evo ti moj meil pa se javi ako ti treba neka pomoc.fejzic_kemo79@yahoo.de. cuvaj se
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by xyx »

s'obzirom da si kratko na dop-u, uzmi diklofenak duo (ili retard), on ce ti smiriti bolove u kostima, pogotovo u nogama, da ne vozish biciklu kad legnesh da spavash, kao shto sam ja radio :)

za 5-6 dana cesh biti kao nova, dobro je da si na vreme reshila da stanesh... ako si reshila chvrsto, uspecesh!

sve je u glavi, vidim da se mnogo plashish krize, a shto s vishe plashish, ona ce biti sve jacha! to zapamti!

za spavanje ti preporuchujem FLORMIDAL ako uspesh da ga nabavish... eventualno i rivotril za raspolozenje ako budesh upadala u depresije, s'obzirom da nije samo u pitanju kriza, vec i rastanak sa "dragim"...

eto, to su ti moje preporuke pa ti ako hocesh, poslushaj me... ne treba ti ni metadon, ni subutex, zelena si mnogo za to :lol:
a i trodone izbegavaj (tramale) i oni su zajebani, plus shto zadrzavaju heroin u organizmu, ne moze da ti se ishchisti kako treba...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by sanela »

Ako imate kakav konstruktivan prijedlog, pišite, u protivnom, svoj komentar na ovu i druge teme zadržite za sebe.
Hvala i uzdravlje!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by Modesty »

hahahaha a jesi ga zaredala danas...previše genralku na forumu.....a brate i bilo je vrijeme
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by zvrky »

Sanelu drma pms hahahahhha :twisted: pa krenula da pravi cistku po forumu :-D Cmoka
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
galeb1
Posts: 18
Joined: Fri Mar 07, 2008 12:05 am

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by galeb1 »

alo ja sam novi,15 godina sam u djiru pa minjam stileve priko foruma :wink:
User avatar
galeb1
Posts: 18
Joined: Fri Mar 07, 2008 12:05 am

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by galeb1 »

:lol: :lol:
Last edited by galeb1 on Fri Mar 07, 2008 11:34 am, edited 1 time in total.
User avatar
galeb1
Posts: 18
Joined: Fri Mar 07, 2008 12:05 am

Re: ZELIM STATI A NEMAM ISKUSTVO, POMOZITE

Post by galeb1 »

iden lec,aj dosta mi je za prvi dan netanja :rolleyes: za iskustvo sam pao sto puta i diga se sto puta,bar mislin,ma ne mislin ,znan.sad sam na subu pola 1 dnevno ,zato toplo preporucam isto.cuvaj se :wink:
Post Reply