Draga Zvrky

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nemoj nikada više zbog toga otići sama i bez objašnjenja molim te :!: :!: :!: I nemoj se povlačiti jer me voliš jer kad se ti povučeš meni je gore nego što možeš i da zamisliš...valjda toliko o meni znaš,a to da ćeš me povući...nećeš...mogu samo sama da se povučem i to je sve ,što neću uraditi :!: I još nešto ako se meni nešto desi što ne treba nadam se da ćeš "verovatno" biti uz mene,ono verovatno me vrlo zabrinjava...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

da ćeš me povući...nećeš...mogu samo sama da se povučem i to je sve ,što neću uraditi
Ja bih dala godine i godine života,samo da budem sigurna da ćeš istrajati :!:
A ZNAM DA HOĆEŠ TO I MOŽEŠ :!: :goodman:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

I još nešto ako se meni nešto desi što ne treba nadam se da ćeš "verovatno" biti uz mene,ono verovatno me vrlo zabrinjava...
OVO VEROVATNO,JE STAVLJENO TU SAMO U SLUČAJU DA JA BUDEM U TAKVOM STANJU DA NE MOGU DA TI POMOGNEM,NEGO SAMO ODMOGNEM...
Nadajmo se da do takve situacije neće doći :smt049
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Epa vidiš ti već razmišljaš o tome da ćeš biti u stanju ovakvom ili onakvom...................JEBOTE ČEMU VIŠE SVE TO.................. :smt010 SHVATI DA ĆU ISTRAJATI! Po ovome što si napisala ja mogu samo jedno da zaključim....i nadajmo se da do takvog stanja neće doći :prayer: molim te da do toga ne dođe :!: :!: :!:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

TRUDIM SE :!:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Gleda da taj trud bude isplativ
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa imaš li još šta da mi kažeš ovde na forumu ili samo kad je frka,sad kad su se stvari stišale ti se ubacila u druge teme a ja ništa :-D piši mi sad kad si već počela i napravila haos na forumu tih dana :!:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

i ja sam se pitala gdje li je teta spirit? Kaze da je aktivna ovdje na forumu vec godinu...ali nema bas neke aktivnosti u zadnje vrijeme...
zvrky...tako ti je to....taman se naviknes da su tu i ukljuceni i s tobom i onda puf ..nema vise.....tj..nema koliko je bilo....i bas zato sto se kao "stisalo". I onda...kontam pa zar treba da bude bura i haos da bi bili tu sto vise???
....
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma ne mora da bude na forumu što više nego kad je bila ona frka digla je prašinu a sad me i ne pominje... :wink:
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

gde si?

Post by katarinadimedici »

Spiiiriiit!!!!!!!!!!
Post Reply