CHAJANKA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

DETE

Post by katarinadimedici »

Jao Omare,ponašaš se kao uvređeno dete!Nemoj sada da te isprašim po turu!Znaš li koliko smo se drale i vikale Omareeee!Pa čulo se do mora,a ne do Sarjeva!?Sad si se vrati i nemoj da se svađaš,bolje nam ispričaj šta si ulovio na moru?Kako je grizla riba?
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Najzad...jeste četri dana ali ste mi svi užasno nedostajali :prayer: ..
Pozdrav svima... PDT_Love_07
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Danas idem kod svog psihića :!:
Stvarno mi je potreban razgovor,upala sam u neki užasni pedak...Tipa..1.Neću dati ni jedan ispit :!: 2.Izgubiću pravo na školovanje :!: ....Da vas ne davim,ali u opasnoj sam parnoji....Ne osećam se psihički dobro(iako sija sunce :-D )
:smt022
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

1. Samo polako, daces
2. Kako to? U tvom slucaju je nemoguce da izgubis pravo
3. Xaxa, ti kad god ides kod psihica naprasno padnes u bedak. Jel se ti to sekiras da on nece imati dovoljno posla ako odes, a dobre si volje i dobro se osecas???
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Nisam dobre volje...čak suprotno...budim se ko budala u 7 ujutru...sedim malo za ovim kompom,odradim vežbe,POKUŠAM da učim,i onda ubijem sama sebe u pojam-jer vidim da ne mogu da pamtim,i onda upadnem u opasnu depresiju,počnem da paničim...i prespavam ostatak dana :!:
NIKAKO DA SE DOVEDEM U RED :!:
Ne mogu da prihvatim da sam toliko zaglupela :smt100
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Evo sad se zvrky nadrkala na mene,jer se ne osećam dobro :!: :?:
Daj probaj da razumeš :prayer:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nisam se ja nadrkala nego jednostavno ne znam šta da uradim da bi mogle da razgovaramo :!: Nikakve znake nedaješ da želiš da razgovaramo da se družimo...ma bilo šta...............
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

I nisam se nadrkala jer se ti osećaš loše,niti sam ja znala da se osećaš loše jer ti fizicki nije bilo lose,a i ne govoriš ništa :!:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Nisam dobre volje...čak suprotno...budim se ko budala u 7 ujutru...sedim malo za ovim kompom,odradim vežbe,POKUŠAM da učim,i onda ubijem sama sebe u pojam-jer vidim da ne mogu da pamtim,i onda upadnem u opasnu depresiju,počnem da paničim...i prespavam ostatak dana
NIKAKO DA SE DOVEDEM U RED
Ne mogu da prihvatim da sam toliko zaglupela
Možda ti ovako stvari budu malo jasnije....
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

bice bolje zvrky...nadodje to svima nama...proci ce. Nedaj da te to pogodi i sjebe...moras to shvatiti kao normalno nesto i nista personalno...Ne nema veze s tobom...zato nemoj k srcu uzimati to .jer nadoci ce i tebi da se iskljucis iz svega nekada,,,ok? par dana je ok..ali ako se produzi e tu onda vec postoji problem. Nadjite neke sastanke za anonimne narkomane ili tako nesto pa idite zajedno....nemoze vam skoditi
nema kazes nikoga....nema! ja sama...na cijellllooom forumu...
eh eh...odoh spavati
laku noc/dobar dan kako kome
Locked