CHAJANKA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

CHAJANKA

Post by Luna »

Izgleda da nam je kafa otanjila od kako je konobar na godisnjem :-D ...pa kontam dok se raja ne vrati pa tako i nas dragi konobar, mozda je bolje da pijemo chaj:)...
Barem nas nece boliti stomak...hehehe....
eto...sada cemo zajedno ocajavati dok pijemo caj...
nadam se da volite caj....

Substitute Konobar
Luna
:-D[/code]
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Čaj,kafa,rum,bum-bum!

Post by katarinadimedici »

Meni je ipak draža kafa a ti pij slobodno taj čaj!Tebi i meni se "satnica" baš poklapa,zar ne?Najzad sam shvatila,da to što spavam danju,a živim noću,nije greška u životnom ritmu!Ja ustvari živim u drugoj vremenskoj zoni,isto kao i ti!Volela bih da napišeš nešto o svojim iskustvima tu!?Da li je zaista kao na filmu ili..?Fascinirana sam prekookeanskim zemljama,a volela bih da saznam nešto i o tebi i načinu na koji živiš?Ako ne želiš javno,napiši bar na PM!?Zadovolji moju radoznalost!!!Opiši mi bar kako izgleda Okean?!Kakvog je mirisa i ukusa?
Ne znam za tvoj čaj,ali je moja kafa katastrofa!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma nisam ni ja bas neki cajdzija nego kontam nema omara, ns, suncice itd itd pa rekoh da ne pijemo bezveze kafu jer nema konobara :)a i dogurali smo do str 9 pa kontam da stedimo prostor dok se oni vrate i pisemo ovde :-D
nije bitno jel caj ili kafa ili mozda sok....bitno je da se druzimo, pricamo, i imamo gdje biti iskreni....
a sto se amerike tice...neke stvari jesu kao na filmu , npr frka, rad, plaze (tamo gdje ih ima), ...newyork je kao na filmu...a i florida...i los angeles. ostalo ne znam bas...u svakom slucaju za sve sto imas moras tesko raditi...poenta je da pare ne padaju s neba kao na filmu:)taj dio je laz
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

E...devojke...znači čajanka :!:
Dobro je,sve dok nije čaj od maka :smt016
Ja sam skoro ustala,nikog na forumu(u poslednje vreme samo smo tu Katarina,Luna,Lulu,Ramona,Zvrky,Mark,i Oxo-koji svake noći čeka devojku na chatu :finga: ,i moja malenkost).... :supz:
Neka,nek se ljudi odmaraju na moru...nama je dobro i ovde :?: :smt089
Luna,ozbiljno piši nešto o okeanu,tvom životu tu,neke zanimljive stvarčice..MOLIM TE :prayer:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

TAKO JE

Post by katarinadimedici »

Zaista Luna!
Očekujemo da napišeš nešto a može i neka fotka,ako imaš aparat!MOLIM TE!!!Interesuje me sve:kako si uopšte dospela tu,kako si uletela u šeme,kako to sve izgleda?!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa ti to vec znas :wink: ...barem za te seme i to.... zar ne?
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

joj zatvorise kafanu....nisam to mislila bas...samo pauzu godisnji...ubice me konobar prodala sam mu kafanu...hahahah
ma ono nije to ni tako lose ...sada moramo piti caj...heheh :-D
ma ima i kafe i sokova....joj ja najvise volim gusti od breskve...
e opet su me uhvatile misli o hrani....sto ti je biti cist...i zena :-D :wink:
a danas sam jela cokolino...aaa super...pa sam se smijala kao imaju uputstva na raznim jezicima...i na engleskom...i kontam kako bi to smjesno zvucalo da nekome kazes"hey do you want some ljesnjak cokolino" ...oni bi glupani ovdje rekli "huh...whats that?"...ee i mene neka luda spucala ..neka...neka...nek bude jos ludja...to znaci da sam normalnija :lol:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Evo ja sam se tek sada dokopala kompjutera....burazer je nešto radio na njemu :shock:
U BG-u je vreme katastrofalno...Ja ne znam,mora da sam ja preskočila par meseci,jer kod mene je pozna jesen :!: :smt017
Taman za čaj... :smt026 i đžoint :D
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Mali predlog za moderatore foruma :!:
Ima dosta otvorenih tema,i lista je prepuna,zašto onda barem za zatvorene ne otvorite neku arhivu(ikonca pod kojom stoje arhive tema) :smt023


ZVRKY i PEPELJUGA
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

joj zatvoriše kafanu......... :smt044
Locked