koje filmove gledate?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by anfakabl »

ja sam se strunila od Emili Rouz...brrr
jedan od retkih strašnih filmova, a da nije korejski ili Leptirica
all that I want is to play
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: koje filmove gledate?

Post by 7474 »

odgledo Inglorious Basterds pre neki dan. a još par dana pre toga DISTRICT 9.

za oba, odlična ocena!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: koje filmove gledate?

Post by winston85 »

Hej anfakabl, jel ta "Leptirica" toliko strasna? To je inace snimano u mom selu odakle sam ja. Inace u dvorcu grofa Dundjerskog. Tamo i dan danas zapalim baklju... Najjace mesto za kuliranje...


Strava u ulici brestova...
Kafe i cigara, verovatno najbolji film ikada... Jim Jarmush....
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: koje filmove gledate?

Post by saša-ex »

Nije Leptirica snimljena u tvom selu, nego Sveto mesto, jos jedno remek delo nase kinematografije, kad su horori u pitanju :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: koje filmove gledate?

Post by Boban »

Aj manite se horora zivot mi je horor :D Preporucite mi neki dobar psyho triler ili dramu nesto sam kao "sharlo" ovih dana... :D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

2012 mi je bezveze, izgasila sam ga nakon 20 minuta.
Sinoć sam na RTL-u slučajno naišla na "Ray" naravno film o Ray Charlesu i odličan mi je!!
I da, odgledala sam s bratom sve nastavke Saw-a i to su mi OK filmovi, zbog onih zamki i igrica..
Potpis.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: koje filmove gledate?

Post by winston85 »

saša-ex wrote:Nije Leptirica snimljena u tvom selu, nego Sveto mesto, jos jedno remek delo nase kinematografije, kad su horori u pitanju :)
Mislio sam da se taj film zove Leptirica, no, jel znas da se taj dvor sada urusava i propada sve vise posle svake zime... Naime, novi vlasnik pivare koja je odmah pored dvorca, carlsberg, je zaduzen za odrzavanje tog dvorca po predhodno potpisanom ugovoru posto se pivara privatizovala... Stvari iz dvora su prenesene u muzej u Novom Sadu, a zidine se urusavaju... Uzas i sramota...

Film; Kad porastem bicu kengur....
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

Apsolutnih sto...Maloprije pogledala opet.

A večeras sa frendom pravim filmski maraton. Gledat ćemo Kuma. Naime, ja kući imam extra "pakovanje", original sva tri dijela plus četvrti CD sa onim forama, bonusima, kako je film sniman, intervjui sa glumcima, nešto o glumcima, i tako... A ja sam gledala samo prvi dio prije neke dvije-tri godine, i to nisam ga normalno odgledala, nego kljucajući, tako da nemam pojma šta i kako.

Ja totalno nisam u toku što se tiče novih filmova, radije gledam one od prošle, predprošle godine ili one baš, baš stare, tipa Dobar,loš,zao ili Dvije mazge za sestru Saru - to mi je isto extra film!
Potpis.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by anfakabl »

winston85 wrote:Hej anfakabl, jel ta "Leptirica" toliko strasna? To je inace snimano u mom selu odakle sam ja. Inace u dvorcu grofa Dundjerskog. Tamo i dan danas zapalim baklju... Najjace mesto za kuliranje...
meni je bila JAKO strašna, ne bih baš proveravala da li je još uvek, if ju nou uat aj min.
A Sveto mesto je možda još strašnije. Ovaj klip izbegavati ako imate slabe živce.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BhuyuuhNfzQ[/youtube]
all that I want is to play
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: koje filmove gledate?

Post by winston85 »

Pa da, domace bolestine... Nista blize nasem mentalitetu... :-D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply