koje filmove gledate?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by lela »

ovog leta sam bar tri puta gledala 'dom za vešanje', stalno su ga reprizirali... inače volim kusturicu, ali 'dom za vešanje' mi je neprevaziđen. šteta što je davor dujmović tako rano otišao, bio je sjajan, poseban. nikad nije primljen na fdu, koja ironija.
...a kad sam bila mala, plašila sam se tog filma, zbog one ptice.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Perhan

Post by anfakabl »

Ćurke ne volim ni da jedem.
Čula sam iz prvih ruku da je Perhan zadnje godine na većinu pitanja odgovarao sa : "Jebeš Kustu, imaš trodona?"
To je bazična filozofija ljudskog roda. Više te boli žulj na malom prstu od stradanja čovečanstva.
Nego Lelo, jebeš Akademiju, imaš trodona?
all that I want is to play
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Perhan

Post by saša-ex »

anfakabl wrote:Ćurke ne volim ni da jedem.
Čula sam iz prvih ruku da je Perhan zadnje godine na većinu pitanja odgovarao sa : "Jebeš Kustu, imaš trodona?"
To je bazična filozofija ljudskog roda. Više te boli žulj na malom prstu od stradanja čovečanstva.
Nego Lelo, jebeš Akademiju, imaš trodona?

hheheehehehehhe....vala tako je...
ajmo spomenuti sve glumce koji vole ili su voleli dop. Sergej Trifunovic, na primer...:)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by anfakabl »

Ma da? Nisam znala za Sergeja...a takvi su ti predani Grobari, sve sami narkomani :-D
all that I want is to play
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by lela »

ne verujem za sergeja... pola srbije se drogira ili pije, pola na bensedinima... da Bog sačuva. pogotovo te medijske ličnosti... otišlo sve u k..ac
Anita
Posts: 31
Joined: Tue Feb 17, 2009 1:18 am

Re: koje filmove gledate?

Post by Anita »

Image

Sasvim slucajno ga pogledala nedavno. Super film..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

Ne mogu doći sebi kako postoje loši filmovi (preočito jeftini i sa užasnom ofirnom glumom)koji su gurnuti kao super-hit! Eno sinoć gledam kao neko wannabe super novo filmsko ostvarenje, ona sriče tekst, pa onom samo što pištolj ne ispadne, očekivala sam da se kamera pojavi u ogledalu. I to sve neka nova sranja, a malo starijih moćnih filmova nigdje. E neću više u Tropik.
Potpis.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Perhan

Post by Tužna »

saša-ex wrote: ajmo spomenuti sve glumce koji vole ili su voleli dop. Sergej Trifunovic, na primer...:)
Srđan Žika Todorović
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by Tužna »

AnAna_mo wrote:Ne mogu doći sebi kako postoje loši filmovi (preočito jeftini i sa užasnom ofirnom glumom)koji su gurnuti kao super-hit! Eno sinoć gledam kao neko wannabe super novo filmsko ostvarenje, ona sriče tekst, pa onom samo što pištolj ne ispadne, očekivala sam da se kamera pojavi u ogledalu. I to sve neka nova sranja, a malo starijih moćnih filmova nigdje. E neću više u Tropik.
E ovde si upravu ja sam skoro i prestala gledati filmove,ovo sad što prave pa to je samo đubre a ne film,i kad gledam neki film gledam one stare od pre marije tereze :shock:
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

I malo me živcira ono kad snime neki film - i Ok je, sviđa mi se. I onda se u sljedećih godinu dana pojavi I, II, III i IV dio - sve na isti kalup. Ah...
Potpis.
Post Reply