Ponovo na Istom!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Ponovo na Istom!!

Post by Modesty »

kako ćeš se onda skinuti sa meta :?:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Ponovo na Istom!!

Post by zvrky »

Ok pokusaj ,ali met je malkice zaeban..tesko ce ti biti posle da prekines sa njim. Srecno
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Ponovo na Istom!!

Post by Modesty »

"najvaznije mi je da prebrodim ovih prvih sedam dana da se skinem, posle cu lako..."

Bićeš opet navučen.
sergiobgd
Posts: 9
Joined: Fri Jan 18, 2008 11:37 am

Re: Ponovo na Istom!!

Post by sergiobgd »

jebote ne mogu da verujem koliko ste surovi...
drugi mi je dan i dobro mi ide....posle sedam dana, cu prestati sa metom i to je to...
nema dalje...uostalom diler je vec promenio broj, a novi sam izbrisao...on mi je bio jedini kontakt sa tim svetom...
e da ne kazem da sam danas imao 10000 dinara u dzepu i da dinara nisam dao na to sranje...
dajte malo podrske....surovi ste!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Ponovo na Istom!!

Post by Modesty »

samo napred
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Ponovo na Istom!!

Post by zvrky »

Ja ti je dajem ali ti kazem da budes jako oprezan sa metadonom jer je vrlo vrlo zajeban narocito kad tako navucen predjes na njega.Tesko ce ti biti da ga posle iskljucis iz upotrebe.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Ponovo na Istom!!

Post by Modesty »

"Tesko ce ti biti da ga posle iskljucis iz upotrebe."

Potpisujem!

Eto iz tog razloga ti nisam ni mogla dati savjet....šta da ti kažem,sad se mučiš sa jednim a posle ćeš sa drugim i šta si napravio na kraju.....ej moj prijatelju,niko tebi ne želi zlo ali je teško podilaziti na pogrešnom putu,pogrešnom za tebe.....sve nekako damije da shvatiš da postoji ,hajmo reči prečica,barem što se tiče fizičke krize a ne iz jedne u drugu.
sergiobgd
Posts: 9
Joined: Fri Jan 18, 2008 11:37 am

Re: Ponovo na Istom!!

Post by sergiobgd »

Dragi Drugari,
Samo cu vam reci da ne postoji stvar koju covek ne moze napraviti ako to zaista ne zeli. Koliko god vam se cinilo da smo mi labilni kada je :finga: u pitanju, ipak ako nesto zaista zelis, to mozes i postici.
Sto se mene tice vec sam 10 days off, a vec 3 dana off from Met as well, i pored toga sto me samo povremeno zabole misici, nisam se navukao na metadon kao sto ste vi to predvideli. Uostalom kako se mogu navuci kada sam popio samo jednu flasicu izdeljenu na sedam dana, pa svaki dan manje i manje, prvo 50 kapi, na kraju 15 kapi i to je to. Hit mi je sto sam izgubio dilerov broj, i sada cekam da prodje jos koji dan pa cu zabosti i svoj prvi blokator. Vec sam se opskrbio.
Been through Hell, done that...sada je vreme za nesto drugo.
Hvala svima na podrsci, ali ste presurovi, iskreno....
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Ponovo na Istom!!

Post by Modesty »

E moj prijatelju,ništa ti nisi skužio iako smo ti to naglašavali uvečanim i zadebljanim slovima li nema veze,tvoj život tvoji problemi koje češ tak susresti.
No u svakom slučaju,svako dobro od jedne surove.
sergiobgd
Posts: 9
Joined: Fri Jan 18, 2008 11:37 am

Re: Ponovo na Istom!!

Post by sergiobgd »

hej Modesty,
Iako mi nista ne verujes, drago mi je da sam svojim postupcima uspeo da opovrgnem tvoje tvrdnje kako se covek ne moze skinuti sam, i kako cu opet biti navucen. Za tvoju informaciju, popio sam prvi blokator, i potpuno sam cist...jeeeej
A ti surova, budi vec toliko surovo iskrena pa mi reci kako se ti boris sa svojim demonima, i koliko si sada cista?
Post Reply