Slobodna prodaja Nalorex-a ?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

1808_4u
Posts: 2
Joined: Fri Feb 06, 2015 10:53 am

Re: Slobodna prodaja Nalorex-a ?

Post by 1808_4u »

Zna li neko gde mogu da kupim ksanaks ili ksalol bez recepta?

Ne mogu da spavam kada uzimam lsd ili kad par dana uzimam mdmu i belo. I jedino sto mi pomaze sem bespomocnog i depresivnog lezanja satima u krevetu dok ne zaspim je ksanax. Radim odgovoran posao gde moram da izgledam normalno i uredno, ne mogu da dodjem izgledajuci kao prebledeli odvaljeni les. Inace uzimam Melatonin za spavanje, ali ne pomaze kad sam na necem pogotovu ne na lsdu. Ako nista zna li neko bar neki drugi lek sem heroina i ksanaksa da nije na recept koji moze da me spusti, kako bi mogao da spavam?

Iz Beograda sam ali bi otisao i u neki okolni grad ako moram.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Slobodna prodaja Nalorex-a ?

Post by sanela »

Vidim da si novi na forumu, ali da ti kažem da ovdje ne možeš dobiti takvu informaciju.
Kupovanje lijekova na takav način je zloupotreba.
1808_4u
Posts: 2
Joined: Fri Feb 06, 2015 10:53 am

Re: Slobodna prodaja Nalorex-a ?

Post by 1808_4u »

@sanela
Zloupotreba cega? Samog sebe? Inace ja bas cuvam svoje telom sa tim sto radim. Jel mi bolje da mogu da kupim Xanax ili da uzmem herojin da bi zaspao? Posto do Xanaxa koji je manje stetan ne mogu da dodjem, a i kako vi kazete to je zloupotreba. Onda bi trebalo da odem u kraj do drugara koji prodaje pajdo i da zavrsim kvoter, posto je to izgleda normalno. A Xanax je zloupotreba ili sta vec. Mislim razmisljao sam o tome. Ali ne zelim da se navucem na heroin, a verujem da kad bi svaku nedelju vece da bi zaspao vuko dop da bi i na njega presao. Hvala vam na pomoci. Vidim da ne razmisljamo na isti nacin.
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio to mi nije bio cilj, samo zelim da objasnim da taj lek nije nista gori od neke droge cak naprotiv.
Pozdrav.
Nikola
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Slobodna prodaja Nalorex-a ?

Post by Don Dop »

1808_4u wrote:@sanela
Zloupotreba cega? Samog sebe? Inace ja bas cuvam svoje telom sa tim sto radim. Jel mi bolje da mogu da kupim Xanax ili da uzmem herojin da bi zaspao? Posto do Xanaxa koji je manje stetan ne mogu da dodjem, a i kako vi kazete to je zloupotreba. Onda bi trebalo da odem u kraj do drugara koji prodaje pajdo i da zavrsim kvoter, posto je to izgleda normalno. A Xanax je zloupotreba ili sta vec. Mislim razmisljao sam o tome. Ali ne zelim da se navucem na heroin, a verujem da kad bi svaku nedelju vece da bi zaspao vuko dop da bi i na njega presao. Hvala vam na pomoci. Vidim da ne razmisljamo na isti nacin.
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio to mi nije bio cilj, samo zelim da objasnim da taj lek nije nista gori od neke droge cak naprotiv.
Pozdrav.
Nikola

heheh.. pa sto si naljutio? Sanela ti objasnjava da redovno na forumu neces dobiti tu informaciju, a imas p.p. pa si mogao da zatrazis da ti tamo posalju odgovore.
- Inace lsd, kokanidja i odgovoran posao... malo ne idu zajedno pa bi valjalo da se trgnes i bezis iz te price. Te lekove koje si trazio prepisuju po domu zdravlja kako stignu pa ukoliko imas knjizicu pravo kod psihijatra. Druga varijanta ti je privatnik i seansa.
Ja sam Bog
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Slobodna prodaja Nalorex-a ?

Post by sanela »

1808_4u wrote:@sanela
Zloupotreba cega? Samog sebe? Inace ja bas cuvam svoje telom sa tim sto radim. Jel mi bolje da mogu da kupim Xanax ili da uzmem herojin da bi zaspao? Posto do Xanaxa koji je manje stetan ne mogu da dodjem, a i kako vi kazete to je zloupotreba. Onda bi trebalo da odem u kraj do drugara koji prodaje pajdo i da zavrsim kvoter, posto je to izgleda normalno. A Xanax je zloupotreba ili sta vec. Mislim razmisljao sam o tome. Ali ne zelim da se navucem na heroin, a verujem da kad bi svaku nedelju vece da bi zaspao vuko dop da bi i na njega presao. Hvala vam na pomoci. Vidim da ne razmisljamo na isti nacin.
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio to mi nije bio cilj, samo zelim da objasnim da taj lek nije nista gori od neke droge cak naprotiv.
Pozdrav.
Nikola
Nikola,
Vjerujem da ti trenutno nije lako, ali nisam ja kriva što si se našao u takvoj situaciji.
Hajmo ovako, Xanax je lijek koji se dobija na ljekarski recept i tako se koristi u svrhu za koju je napravljen. On je anksiolitik iz grupe benzodiazepina i koristi se za različita anksiozna i depresivna stanja. I ako se primjenjuje u skladu s preporukom ljera, u dozama i za stanja za koja je namijenjen, onda se taj lijek upotrebljava. Ako se koristi na svoju ruku, nabavlja bez recepta i pije u dozama za koje ti procijeniš da će ti pomoći, e onda je to zloupotreba. Pri tome, nema nikakve objektivne razlike između tvom uzimanja xanaxa i heroina.
Ako želiš ublažiti simptome krize koje imaš, onda odeš ljekaru i on ti, za početak propiše terapiju, i onda ne moraš na forumu tražiti informaciju o tome ko dila Xanax.
Ovo je forum za podršku u liječenju, a ne za nabavljanje lijekova i droga.
Ja ti želim sve najbolje.
Post Reply