Nesto sasvim licno

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Nesto sasvim licno

Post by jana »

:D
Last edited by jana on Tue Sep 15, 2009 1:56 am, edited 1 time in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Nesto sasvim licno

Post by cokapeace »

Pročitala sam većinu tvojih postova,i veruj mi ja sam pravila (i dalje ponekad napravim) banalne greške,pogrešna reč na pogrešnom mestu,...ali niko nije savršen,šta više,..dok sam čitala tvoje postove,ni jednog momenta nisi napisala nešto netačno ili uvredljivo.Pročitaću sada i tu konverzaciju sa Tananom,ali moje je mišljenje..:Ljudi se u takvom stanju prazne,pa onda osete olakšanje,a kada pročitaju šta ih je tištilo i u kojoj meri,dolazi do bunta sa samim sobom..neko odlazi,neko briše sve,a neko duboko udahne i pomiri se sa svojim alterego-m. Na to,mi,stranci koji "se dobro znamo",ali se nikad nismo videli -nemamo puno uticaja.Zato smatram da ne bi trebala da se obeshrabruješ i u startu pomišljaš da je greška u tvojim rečima.
pozdrav
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Nesto sasvim licno

Post by cokapeace »

Devojka je jednostavno otišla,i ne verujem da ju je neka reč "oterala".To mi nimalo nije logično.Dešava se,ljudi ovde ,dolaze i odlaze,neko ostaje,neko ne.
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Nesto sasvim licno

Post by Zona Sumraka »

ovaj, ako mislimo o istoj osobi onda sam je ja otjerala...ostavila sam nadrkan komentar na jednom od njenih postova...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto sasvim licno

Post by sanela »

Tanana je napravila izbor da ode s foruma... Zašto? Na to pitanje samo ona zna odgovor.
Još prije vaših komentara ona je tražila da joj obrišem profil i postove, pa sam joj rekla da malo razmisli. Nastavila je pisati. Međutim, onda me, prije nekoliko dana zamolila da joj ovaj put zaista izbrišem profil. To sam i uradila, zajedno sa svim njenim postovima (sad to mogu automatski,a ne jedan po jedan kao prije).

Stoga, jano, zona nemojte se sekirati.

Pozdrav.... a tananoj da ojača i uhvati se u koštac sa stvarnim životnim problemima.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Nesto sasvim licno

Post by Zona Sumraka »

ja se uopste ne sekiram...nego, kontala sam da mozda ima veze sa mojim komentarom, posto tog citavog topika vise nema...u svakom slucaju mislim da je za tananu bolje da provodi sto manje vremena na ovom forumu...
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: Nesto sasvim licno

Post by jana »

:D
Last edited by jana on Tue Sep 15, 2009 1:58 am, edited 1 time in total.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Nesto sasvim licno

Post by Zona Sumraka »

draga jana...niko se ovdje ne devalvira sa svojim svjedocenjem, naprotiv...samo meni je licno porazavajuca cinjenica da neki posjetioci ovog foruma u tim svjedocenjima, koliko god da su crna, ne vide nista obeshrabrujuce, cak stavise izgleda kao da im se svijet narkomanije cini jos vise pristupacnijim...samim tim i veca mogucnost za one koji su u prelomnoj fazi da naprave pogresan izbor...
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: Nesto sasvim licno

Post by jana »

:D
Last edited by jana on Tue Sep 15, 2009 1:59 am, edited 1 time in total.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Nesto sasvim licno

Post by Modesty »

Jano,ti si ekstra žena...svaka ti čast,bila bih sretna,nazivati se tvojom prijateljicom.
Post Reply