Nestajem

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
blazinarkoman
Posts: 33
Joined: Fri Jul 01, 2022 6:15 pm

Nestajem

Post by blazinarkoman »

manja od duha. promatrac izvan predivnog karnevala zivota. gledatelj filma. gledatelj prolaznika... prolaznik. kad bi barem bila prolaznik, netko cija ce torbica ili frizura izazvati nekakvu reakciju bilo koje duse, pozitivnu ili negativnu, nije bitno. netko. kad bi barem bila netko: priznat, viden. viden. zelim biti videna. zelim da me ljudi pozdrave, da me se sjecaju, da spomen mog imena budi plamen (mrznje ili srece, nije bitno) u necijem bivanju. zelim postojati, da moje bice bude primjeceno, makar to bilo na sekundu. zelim znati da postojim. molim te reci mi da postojim.
- E
𝘯𝘦𝘮𝘢 𝘻𝘪𝘷𝘢 𝘤𝘰𝘷𝘫𝘦𝘬𝘢, 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘯𝘪 𝘫𝘦𝘥𝘢𝘯𝘱𝘶𝘵 𝘻𝘢𝘮𝘪𝘴𝘭𝘪𝘰 𝘬𝘢𝘰 𝘮𝘳𝘢𝘮𝘰𝘳𝘯𝘰 𝘱𝘰𝘱𝘳𝘴𝘫𝘦.
Stoos
Posts: 8
Joined: Thu Jul 22, 2021 8:41 pm

Re: Nestajem

Post by Stoos »

Nemoj upadati u zamku uplitanja u takve misli.
Samo se bori do zadnjega pa sto bude bude.
blazinarkoman
Posts: 33
Joined: Fri Jul 01, 2022 6:15 pm

Re: Nestajem

Post by blazinarkoman »

hvala puno. ne znas koliko mi znaci da me neko dozivio. pokusavam iz dana u dan, i svaki dan boli. neka mlaka sveprisutna bol koja nikako da me ostavi. uvijek je tu, samo nekad dolazi kao uragan. ovo su jedni od tih dana. uragan ce proci i ostat cu samo s onim sto je razmisljajuci o onom sto je moglo biti.
𝘯𝘦𝘮𝘢 𝘻𝘪𝘷𝘢 𝘤𝘰𝘷𝘫𝘦𝘬𝘢, 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘯𝘪 𝘫𝘦𝘥𝘢𝘯𝘱𝘶𝘵 𝘻𝘢𝘮𝘪𝘴𝘭𝘪𝘰 𝘬𝘢𝘰 𝘮𝘳𝘢𝘮𝘰𝘳𝘯𝘰 𝘱𝘰𝘱𝘳𝘴𝘫𝘦.
Akkasha Come Back
Posts: 1697
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Nestajem

Post by Akkasha Come Back »

POSTOJIŠ ♥️

Nemoj tako da se osećaš, to je sve zamka društvenih mreža, dušo, SVI LAŽU, veruj mi, a nikome nije dobro.

Ti i ja smo se već jednom odlično razumele kad smo pisale (doduše kratko) o "pozornici", koliko je ustvari sve samo to.
Pravog života mislim da nema više niko, i to najozbiljnije kažem i mislim. U najboljem slučaju ljudi naprave dobar ili solidan imidž a svima je sve sranje.
Post Reply