Tuga

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E ako si odlucila onda...nadam se da bice bolje...voli te zvrky :smt055
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

NAJZAD

Post by pepeljuga84 »

Danas je bio težak,veoma težak dan...
Saopštila sam ljudima iz dnevne bolnice da ne želim da manipulišem ni njima,ni mojima,a ni sobom,odlazeći tamo i ne poštovati pravila...U čemu je onda smisao?!Argumentovala sam svoju odluku(naravno),jer iskreno verujem da ću ovaj put uspeti da stvorim radne navike,ispoštujem obaveze,ali i dam sebi malo oduška...
Moji su reagovali burno,čak i previše,iako dan pre nije bio takav dogovor u kući,već je bio dogovor da se poštuje moja odluka...
Ipak,uprkos svemu čini mi se da sam večeras uspela sa kevom da nađem zajednički jezik.U jednom se i ona i ja slažemo.Pomoć psihijatra mi je ,barem za sada,preko potrebna.
Kako ćemo to realizovati,i gde...obavestiću vas :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Izgleda da uspevas,ja mislim da ti je sada mnogo bolje nego pre nekoliko dana,sta mislis ocemo li uspeti do kraja............?
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

POZDRAV

Post by katarinadimedici »

Ćao devojke!
Prvo da vam se zahvalim na poseti,mada je sve bilo onako na brzaka,puna kuća dece!Nadam se da je vaše mišljenje o meni delimično pozitivno,kao moje o vama!Pepeljugice,ti si zaista bogata devojka,jer imaš prijatelja kao što je ''zvrki''!Na osnovu onoga što sam čula,videla a i pročitala ovde,potpuno si u pravu da trebaš da nađeš nekog psihijatra ili psihologa,da pročistiš mozak od svih tih ''uspešnih'' terapija,na koje su te slali roditelji,sa najboljim namerama,a ne znajući da se to ljudi igraju sa tuđom psihom i tuđim životima,jer misle da su smislili dobru foru za otimanje love,jadnim roditeljima!Stalno ponavljam da je taj Centar u Drajzerovoj politizovana i privatizovana ustanova,čiji je jedini cilj taj da se zaradi debela lova,a ne shvataju da prave više štete nego koristi i da je igra sa ljudskom psihom opasna stvar!Nadam se da niko od njih ne čita ovo,jer ću ipak pokušati da tražim da me prime na održavanje,ali moram da kažem svoje mišljenje,makar rizikovala i odbijanje!
Ti srećo,nemaš samo narkomaniju kao problem,tačnije heroinomaniju,tebi su, čini mi se,tablete još veći problem!Bolje si informisana od većine farmaceuta,bar onih zaposlenih u našim apotekama!U tome i jeste tvoj problem!Sama sebi postavljaš dijagnoze,a i ''prepisuješ'' terapiju!
Kiss!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E moja katarina jesu tablete problem,ja sad pisem umesto nje ali verovatno ce napisati i ona nesto ako ne danas onda sutra.Informisana je jer ju je zivot naterao da bude informisana ,pa bre to za apotekarke veruj mi ona njih ispravlja kad udje u apoteku ako je u pitanju nesto sto nije svakodnevno...sto znaci da si ti debelo upravu sto se toga tice...takodje je istina i da je sama sebi odredjivala terapije ali hvala bogu sada to ne radi ali i dalje misli da bi bilo bolje da joj daju ovo ili ono jer bolje utice na nju bla bla bla.......tako da resicemo mi i taj problem...........nadam se!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Iglomanija pre svega,zatim je tu i tabletomanija.....
U glavi žurka.... :rock: ....
Šalim se...istina je ovo što si rekla Katarina,kao i ti zvrky.
Moji demoni me konstantno proganjaju :snakeman:
Nadajmo se da ću izaći na kraj sa njima...
PS.
Kaća super smo se provele,meni lično je mnogo drago što smo se upoznale,imaš divnu decu...čuvaj ih...ali SEBE pre svega(znaš o čemu pričam) PDT_Love_07
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ako pocnes da proganjas ti njih oticice oni sami........naravno da ce prociiiiiiiiiiiiiii,sve u zivotu prodje pa ce i to,samo vidi da ti zivot ne prodje a da od njega nista ne napravis :!: inteligentna si i pametna,snalazljiva,iskoristi to! :smt023 :smt038
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Možda na prvi pogled... :smt102
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nije to na prvi pogled,mozda za neke druge ali meni nije prvi pogled,tako da znam da sebi mozes zivot uciniti mnogo boljim,prakticnijim i isplativiim........ljubi te tvoja zvrky PDT_Love_18
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Barem neko da veruje u mene... :smt010 :smt018 :smt038
Post Reply