jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Baba Naca »

Ja odoh sa cerkom u ZOO, pokusavam da (eto posle 4 meseca) izadjem napolje sa ciljem
a cilj mi je: biti napolju, trezan
Oklop ostavljam kod kuce, pice i tablete iz ormana su nestali...

Valjda cu se snaci napolju u realnosti kako treba
Mozda i upoznam sebe!!!
Ne znam samo sta cu, ako se ne svidim sama sebi, ovakva?
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

hoces,hoces verujemo mi u tebe,lepo ces se provesti,vidi kako je lepo vreme

cekamo te da nam preneses utiske

uzivaj
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

Naco
snaci ces se ti sigurno. Kada se nama svima ovoliko svidjas, moras i sama sebi jer si htela ti to priznati ili ne jaka zena.
Ja sam se evo sav izbedacio posle samo jednog poziva. Nazvala me zena i to samo da mi prenese poruku od koleginice sa kojom radim kao tur. vodic, treba 25 tog da idem u Spaniju a mene frka svega me frka, odbiti hladnokrvnu gazdaricu da ne odem raditi za nju jednom i jaoj si ga meni ko zna kada cu opet raditi taj posao. Frka me spomenuti to mojima, jer oni traze krivca u svemu drugom iako im ja govorim da sam ja jedini krivac za sve a ne moja putovanja, ne moja zena, ne novi sad. Jedino ja i moja slabost.
Nal drago mi je da si pregurao noc znam da je najgora uzasna strasno duga ali evo ja sam lepo spavao, lepo se probudio i onda jebi ga poziv moje voljene koja nije htela da razgovara samnom. Niti jedne reci, nista, uzvratio sam joj poziv ali me ladno otkantala. Valjda tako treba biti sta ja tu mogu, smucilo joj se valjda. Malo nam treba da se izbacimo iz šina kad smo ovako roviti.
poz svima
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: jos jedna ispovest

Post by adam* »

Ne vredi ti da spopadas zenu i dosadjujes......moraju dela da se delaju a ne prica i kuknjava....batali to...samo sebe umaras!
P.S> do 25. mozes da se nastelujes da bar odes u Spaniju....joj sta bi ja dao da moguuuuu!!!Grrrrrrrrr-SPANIJA...njam njam
cucla cucla cuclica
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

ma kakva spanija sta bi ja dao da prestanu da me bole krsta,povracanja i ostalo,ali ako,tako i treba,ali nikad ne boli dovoljno,cim pokleknemo,makar vecina nas,tj skoro svi,ja ne znam nijednog ko se skinuo iz prve,sigurno i vi

lep dan za sedenje uz komp i krivljenje u krevetu :)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

Cao Nal
Kada ides kod doce?
Znam da je sranje vec sam ti ispricao kakvu sam ja burnu noc proveo. Znam da ni subovi nisu resenje ali jebi ga sta cu poklekao bi odmah da sam morao trpiti krizu preko boce meta. Izgurati cemo mi vec nekako. Sto se Spanije tice i ide mi se i ne ide, nisam pametan bio sam vec tako da mi to nista posebno ne predstavlja sem sto ovaj put trebao sam ici preko italije Rima pa brodom do Spanije i po povratku azuri ali verujte mi nista posebno. mozda sto sam ja bio pod uticajima svega i svacega pa nisam ni gledao lepotu ali opet to mi je posao.
Pozz
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Baba Naca »

Ici ces ti meni u Spaniju, znas!!!
Sta ako si bio? MI NISMO BILI, ovaj put ides ZA NAS!
I nemoj sebe toliko da posipas pepelom [-X , samo se skidaj kako izaberes i ufuraj NAZAD U ZIVOT DIGNUTE GLAVE.
(P.S. Da mora da se debelo otrpi - mora, ali sto kaze Sale-ex, narkomanija je izleciva bolest)
Utisci o ZOO na mojoj stranici.

Ludace, sta bi sa DR? Jesi bio? Nemoj da te brine uopste to fizicko stanje (znam da je grozno tesko), ali prolazi kad tad,
cuvaj ostalo, ono sto je ostalo od psihe!
Ajde dolazi u utorak, kad moze IgraBezGranice da ide cak u Spaniju zbog nas mozes i ti da mrdnes u svom gradu.
Aj... :smt006
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

e drugari,hvala sto pisete,ja evo da se javim,osecam se kao da me udario brzi voz Atina expres ali i to ce proci znam,kod doce idem sutra i jedino sto me brine je da necu biti cist na testu,jer je proslo tek 3 dana od kad sam uzeo zadnji put,iako pijem po 2,3 litre tecnosti,posvracam i ostala sranja,ne znam da li cu biti cist,to me najvise brine jer ako nisam cist nece moci da mi da nikakav blokator,tako da se agonija nastavlja,a u utorak na posao aaaaaaaaaaaa

jbmti dop i ko ga izmisli

pozzz
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

Gde si druze Nal
Kako si danas znas da si me zabrinuo jesi li isao kod doce ili sutra?
Mislite da bi trebao da idem, moji se protive a ne bi da ih sada bedacim jer su vec na ivici snaga?
Pitati cu sutra doktoricu ili prekosutra nisam siguran koji dan treba da idem kod nje.
Zena mi se ne javlja a i ja nju necu da zovem sada joj je sestra tu pa verovatno izigravva strogocu pred njom pa i nece da prica sa mnom.
Nal drzi mi se, danas je vec bolje barem se nadam znam da to nije bas tako lako ali drzi se.
uz tebe smo apsolutno vidis da ja ni zenu ne zelim da zovem vi ste mi sve.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

Mislim da neces biti cist mada se iskreno nadam da hoces. Na onim glupim mop testovima pise tri cetiri dana ali ja sam bio poz i nakon nedelju doduse mozda je bilo i caja stvarno se ne secam vise ali mislim da mi je drugar pricao kada je skidao burazera u stanu da su ga tek posle 10 tak dana uspeli ocistiti za blok.
Nemoj mi se bedaciti subove mozes uzeti sigurno a i on ti je neka vrsta bloka.
Citao sam da je to kod nas jako skupo 35 000 dindzi trapija za ne znam koliko.
Ako ti budem mogao pomoci nekako javi se. Samo sto ti ja jos nisam siguran dali sam spreman za majcicu Srbiju jos uvek.
Post Reply