Da li svaki narkoman zeli lecenje??!!??

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Eh da ti je dozvolio verovatno sad ne bi bila čista,kao ni ja....
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

[quote="zvrky"]Eh da ti je dozvolio verovatno sad ne bi bila Ä
Image
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Hej, M4J4, ja bio volio da na svijetu postoji vise osoba slicnih tebi.


Znas koje je rjesenje protiv svijeta takvog kakvog si ga napisala ???


Jebes svijet .
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ja da imam para ne bih se i dalje dopingovala...nisam ih ni tada imala pa sam se drogirala a nemam ih ni sada pa se ne drogiram -dopom tj-.... :-D ...a to za ciscenje...e da ja to mogu vjerovatno da bih se za tu opciju opredjelila sto se tice bilo koje droge...to mi uvijek i bude kao neki cilj-u smislu e da mogu samo par dana izdrzati bez icega bilo bi bolje....ili ok necu uzimati 15dana i ako uspijem onda cu se nagraditi pa sve tako...ma nisam nikad uspjela izdrzati ni par ni 15dana.....pogovoto ne bez icega...
doduse jesam 2-3 puta...prije par mjeseci sam bila i bez dopa i bez bijelog neka 3dana...i stvarno sam se su[er osjecala...bila sam sretna ponosna osjecala sam se zdravo...ali jebi ga...
ali malo po tom sam zavrsila sa dopom -nadam se-zauvijek....kao da me to ohrabrilo i dokazala sam sebi da mogu....zato bih volila ponoviti tako nesto...ali to zahtjeva lovu i vrijeme....vremena imam i previse :-D a od love ni traga...
vidjela sam da kad nisam ovdje mnogo mi e lakse...cim sam se vratila ponovo sam koracala istom ugazanom stazom...znam da je sve u psihi i da mozemo i na mjesec otici ako psiha nije ok ne vrijedi nam....mada eto meni je vrijedilo...pa sad ....
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Vlado_M wrote: Jebes svijet .
:smt023
Image
User avatar
kiska
Posts: 71
Joined: Tue Aug 23, 2005 3:12 pm

VJERUJ U LJUBAV

Post by kiska »

Ja se trudim vjerovati u ljubav, iako mi Bog bas i nije dao neke dokaze u to, no shvatila sam da ako prestanem vjerovati mom ce zivotu biti kraj. Posljednja veeeeelika ljubav me je razocarala, ali nisam se dala u drogu, bila sam u depresiji, izmedju 4 zida vise od pola godine, a onda se pridigla i nakon nekog vremena udala za najboljeg prijatelja. I ovo je iskrena, cista ljubav, i u nju vjerujem... I najiskrenije se nadam da ce trajati vjecno, jer ako to izgubim..... ko zna?
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Uverila sam se milion puta da se otvore jedna vrata tek onda kada se sva ostala zatvore..ne treba gubiti nadu,nijedno stanje,bilo materijalno,bilo psihicko,nije vecno,sve prodje,pre ili kasnije. Problem nastaje onda kad ono lose potraje jako dugo pa svi izgubimo nadu da ce ikada proci,a cesto smo i sami krivi jer nista ne preduzimamo da prodje...dok se drogiramo godinama,nista se promeniti nece..kao ja budala sto sam mislila:e ako mi se zivot promeni i desi nesto lepo,prestacu da se drogiram! A tako ne moze!!! Prvo sam morala da prestanem,da JA prva promenim nesto,pa tek posle se i moj zivot poceo polako menjati. Moramo se boriti,nista ne pada sa neba! Mozda i "padne" ali samo ako mi sami ucinimo taj prvi korak!
Image
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Hmm, zanimljivo... Ja sam bas u fazonu da se radim ne kada sam u bedaku, nego kad mi se nesto lepo desi, pa da se pocastim! Mada, i kad sam u bedaku - za depresiju pajdo najbolji je lek! (ako se uzima pod nadzorom strucnjaka - !!! ne pokusavati ovo kuci !!!) :-D
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Mark_Renton wrote:Hmm, zanimljivo... Ja sam bas u fazonu da se radim ne kada sam u bedaku, nego kad mi se nesto lepo desi, pa da se pocastim! Mada, i kad sam u bedaku - za depresiju pajdo najbolji je lek! (ako se uzima pod nadzorom strucnjaka - !!! ne pokusavati ovo kuci !!!) :-D
paaa,svi mo ovde strucni! A nismo ni kuci! heheheeheheheehehe...hahahahahahaha
Image
User avatar
kiska
Posts: 71
Joined: Tue Aug 23, 2005 3:12 pm

Post by kiska »

Joj ljudi, ja sanjala da sam u mnostvu starih stvari pronasla paketice sa svim mogucim vrstama droga, i odmah sam pocela da ih trpam po dzepovima ne bih li se sto prije uradila. A onda me na ulici onako osamucenu od neke droge (bile su to neke mucke od lijekova, cinilo mi se), zaustavi policija i zatrazi mi to sto mi je dzepu, a ono odjednom pocne iz dzepa da mi vibrira... i ja mu i dam sve, sta cu izdalo me.
Najgore od svega mi je to sto se ja ne drogiram vec nekih 7 godina, a jos uvijek u snovima jedva cekam da se uradim... Strasno je to... No, bar su mi snovi veseli... i ujutro zabrinjavajuci...
Locked