mhmm

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

BACILA BI TE SAD OVOG TRENUTKA SA SPRATA SA SVE ZABIJENOM IGLOM U VENI,TRUBACIMA,NARODNJACIMA,PANKOM,KARO PANTALONAMA......DOBRO,JESI LI TI NORMALNA?AKO TE JA BUDEM RAZUMELA,SAKUPLJACE TE CEO NET PO SVETU......CURKO!
Ovo gore meni nije nimalo komično, čak naprotiv... vrlo je ružno i neprimjereno.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Moram priznati da ne citam sve postove, narocito ne one koji su mnogo dugacki. Uzasno sam lijen covjek i mozak mi je slabog kapaciteta, pa zablokiram... Evo, Xaeninu pricu sam jutros procitao pokusavajuci da provalim u cemu je ona bila tako zajebano provokativna i izazvala cudne reakcije.

Nisam provalio. Mozda zato sto sam Bosanac. Jebes ga.

Okej, jedna stvar mi je odmah upala u oci - cura pise afirmativno o drogama. Svidja joj se rad. Nije svjesna posljedica. Zaljubljena je. Misli da je jaca od droge... Sta u tome ima provokativno ? Ko to od nas nije mislio da je jaci od droge, da se nece ili ne moze nakaciti ? A kasnije, koliko dugo smo ubjedjivali sebe i druge da je sve pod kontrolom, da smo se nakacili ali da mozemo prestati u svakom trenutku ?... Potrebno je mnogo vremena i pretrpljenog bola i pojedenih govana, pa da bi covjek priznao sebi da je narkoman i da mu treba pomoc... Nazalost, dok se dobro ne najedes govedine, dok dupetom ne poljubis dno zivota, dok ne natovaris brdo problema sebi i porodici, nema teorije da priznas da si rob prahu. I meni je Xaenina prica potpuno razumljiva i shvatljiva. Drago mi je sto sad na forumu imamo zapis o tome kako razmisljas kad si na pocetku puta.

Ono, posto je cura na forumu napadnuta frontalno, s ledja i s bokova, zesce agresivno i to, vjerujem da je zadugo necemo citati.... Pokusao sam da provalim motiv zasto je pisala (ne znam zasto se neko trudi da joj pomaze, odakle vam to da je trazila pomoc) :
mislim da ce meni prijati i koristiti da posle tolko vremena 'stavim sve na papir' .. a i nadam se da cu naci neku srodnu dusu po pitanju mojih iskustava sa drogom.. koje nazalost.. i dalje imam..
i naravno- nadam se nekim korisnim savetima.. jer nikad ni u jednom trenutku nisam pomislila da ce ovo da bude vecno. svaki put, svaki dan u svojoj glavi znam - jednom moram stati..
Xaena, svi smo mi ovdje srodne duse, samo su neki vise, a neki manje odmakli na istom putu sjebade... Evo ti jedan koristan savjet - nemoj zaboraviti da postoji ovaj forum, pa kad jednog dana u buducnosti budes svjesna problema u kojem se nalazis, kad pozelis pomoc ili rijeci podrske u skidanju, uloguj se ponovo... Ja se smijem kladiti da ce osvanuti i taj dan. Evo 100 maraka na to.

Uzde prije ili kasnije ispustis iz ruku i heroin pocinje tebe da kontrolise. A on je okrutan gospodar...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Marko ..pročitaj molim te šta je napisala u "Pomoć , please jer psiha me ubija" str.br.5...upropasti "dete" priču Marka PSY...
Sanela ,slažem se da je Miljana bila malo grublja-ali da budem potpuno iskrena -i ja sam došla u iskušenje da joj sve "sunem u facu"..Mrzim kad ljudi lažu i mažu..a ona je baš to pokušala da uradi!
I ne samo ja,niti samo Miljana-...ima nas još..pa bi bolje bilo da se tom detetu održi lekcija...jer po tome šta je napisala,i po njenom načinu razmišljanja :ne piše joj se dobro u životu,...A MI SMO OVDE DA POMOGNEMO JEDNI DRUGIMA...njoj treba neko da je "prebaci preko kolena", i da sad nisi,draga,Miljanu opomenula,..opomenula bi mene.. :-D
Samo sam iskrena.. :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

qq ja nisam u toku ,uopste ne znam gde je sta pisala ajd idem da trazim...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

PRVO:SANELA IZVINI!

DRUGO:SVAKO NA SVOJ NACIN PREBOLJEVA I POMAZE SEBI.....DEVOJCICA JE NISKO I PODMUKLO ZABOLA UDARAC NA MUZIKU.....JEDNA OD STVARI......NE DOPUSTAM DA MI MOJA PORODICA SPUSTA BILO KAKAV FAZON KONTO MUZIKE.....KOLIKO GOD TO BILO TUZNO,JESTE.....ZAHVALJUJUCI NARODNJACIMA I TRUBACIMA SAM IZDRZALA I IZDRZAVAM U NORMALNOM STANJU......

NECU DA SE PRAVDAM......NAPISALA SAM STA SAM HTELA,SANELA IZVINI JOS JEDNOM.......ALI......

ZNAM STA JE JUTRO I POMISAO I PRUZANJE RUKE PREMA SPRICU KOJEG NEMA,JER SI KUCI,STR8,POMISLIS ALO JESI LI NORMALNA,I UMESTO CORN-a-LOVE SONG PUSTIS DOBRO JUTRO MOJ BEKRIJO,NASMEJES SE I KAZES IDEMO DALJE......

AKO CES DA ME IZBACIS SA FORUMA ZBOG BACANJA SA TERASE,OPUSTENO.....NEBUNIM SE.....

REKLA SAM SVOJE MISLJENJE.....

-NERAZUMEM STA SU BLOKATORI......
-NERAZUMEM ZASTO LJUDI PIJU LEKOVE....VIDIM DA SU IM POTREBNI,I PRIHVATAM TO TAKO......KAO STO IH JA NE PIJEM,TAKO POSTOJE ONI KOJI IH PIJU,I KOJI CE VERUJEM PRESTATI DA IH PIJU.....

NE ZNAM ZASTO I NE ZANIMA ME....TRENUTNO......

JA SAM NASLA SVOJ LEK,KOJI NEKI PUT NECU DA UPOTREBIM,ALI......DOBRO SMO.....
: 0 A TO JE OSECAJ JACI OD BILO KOG LEKA....BAR JA MISLIM.....
MADA JE SAD LETO I NEPRIJA : )

-ZNAM DA SE SVI BORIMO,I ZIVIMO DA POMOGNEMO SEBI....


TOLIKO OD MENE,VRACAM SE SVOM CVECU......


NEMOJ BEZATI......ZELIM TI DA SE OBOJE PROBUDITE SA ISKRENIM OSMEHOM,SA RECIMA KOJE ZAISTA OSECATE......

PROCITAJ STA SAM TI NAPISALA U PRETHODNOM POSTU,AKO ZELIS......
JA NECU DA TE TAPSEM PO RAMENU......JA TO NEZNAM.......

NECU VISE OVDE PISATI I SKLONICU SE SA TVOJE ISPOVESTI,ALI BAR MALKICE RAZMISLI.......
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
crtica
Posts: 18
Joined: Thu Oct 19, 2006 1:37 am
Location: La La Land
Contact:

Post by crtica »

au bice odje neshto izgleda!
... tre metri sopra il cielo...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Post by adam* »

Ja evo citam sve od pocetka i jednostavno mi nije jasno zasto takva doza negative ne njenu pricu????
Pa ovde bi trebalo da bude najmanje svadje od svih foruma na svetu.............dobro kapiram i to da je vecina na rubu zivaca........ali nije mi prijatno da citam ovako nesto a verujem da ima jos takvih........treba da podrzavamo jedno drugog a ne da ih bacamo sa terase kada je vecina i sama jednom nogom prebacenom preko te terase.........izvinite sto sam ja sada upao nesto i prodajem muda za bubrege ali morao sam da odreagujem.Ne branim nikoga i nisam na nicijoj strani samo ne svadjaaaaaa MOLIM VASSSSS!to je zadnje sto ljudima ovde treba posle svih svadja u porodici i sa bliznjima................
Pozdravljam vas sve puno..........
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

pozdrav i tebi Novi
nadam se da ces ostati duze na forumu i da cemo se bolje i blize upoznati
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Post by adam* »

Pa i ja se nadam...........samo bez svadje molicu............dajjjjj barem ovde da se podrzavamo i "volimo" koliko nam zivci dozvoljavaju-hahahhhahahahaah.................
Hvala ti Sunrise na pozdravu i odpozdravljam...........
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

sta se netko svadjao?
di, nisam primijetila?
mozda je bila samo razmjena misljenja, ja pod svadjom podrazumijevam nesto drugo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply