Kako da se spremim za blok?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Bezi od hepa.
Tj, savetujem ti da bezis od njega samo ako ne znas kako da ga koristis. Ako ga zloupotrebljavas i ne koristis ga kao lek... Inace, za terapiju do 21 dan je skroz ok. Naj bezbolnije je uz pomocu njega se skinuti. Ali kao sto sam rekla da ga koristis kao lek sto on zapravo i jeste.
Ja sam bila na odrzavanju i to je muka, veruj mi.
I ako ga koristis pij sto minimalnije doze. Taman onoliko da te pokrije a ne da se uradis njime.
Inace, meni je puno pomogao. Jer se bez njega ne bih skinula. I meni je spas bio u samo takvom nacinu skidanja.
Ne mogu reci, ja sam super funkcionisala dok sam bila na odrzavanju. Trenirala, radila i td..... Ma sve. Ali kada je doslo vreme da se skinem, hm... bilo je dosta bezuzpesnih pokusaja. Kako sam se skinula- to je vec duga prica...
Krize od hepe su nesto malo slabije nego od hersa. Ustvari, mnogo ti je veci problem fizicka nego psihicka kriza. Ja psihicke nisam ni imala.
Ali zato telo- raspadanje. Kao sto sam rekla malo slabije nego od dopa ali zato traju 20 dana....
I dugo sam i ja bila na relaciji dop-metadon. Tacnije bila sam se navukla na oboje. A to je naj gore. Jer onda i kada odlucis da se skidas hepom- potrebne su ti mnogo vece doze da bi pokrio krizu.
Tako da kao sto su ti vec ostali rekli- odluci se. Ili-ili
Naj gore ti je pucati se malo ovim malo onim...
Veliki pozdrav i

SRECNO!!!
O Kako je lepo ponovo biti STR8
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Nisam znala da je Revia registrovana u Srbiji. Od kad? U kojim apotekama se moze naci?
perica

Post by perica »

Revia je jedina i registrovana kod nas,a mozes da je nadjes u Cara Nikolaja 63 (bivsa 14.decembra) i u tabletama i u tecnom stanju. Tecno stanje bolje .zbog manipulacije ,ali i malo skuplje. 10 kom = 3690 din.
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

A zasto se onda svima prepisuje nalorex?
star

Post by star »

Ja zapravo prvi put i čujem da se u Srbiji koristi pod tim imenom!? Ja sam dobijala "nemexin", zatim je bio "antaxon" i u skorije vreme "Nalorex", a sa imenom "revija" prvi put sam se susrela čitajući UHO , kada sam pronašla i ovu adresu!
perica

Post by perica »

nalorex prepisuju lekari,mada nema potrebe da ga prepisuju posto se kupuje bez recepta,iz prostog razloga sto lek je jednostavno zvanicno nelegalan cim nije registrovan kod nas u registru lekova. A,skoro u svakoj apoteci moze da se kupi,ako ne odmah onda : dodjite za sat,dva,ili ostavite adresu pa ce mo vam doneti u toku dana.'
A,u samoj Francuskoj mu je cena sa dva recepta psihijatara,14,90 evra. ili 30,44 ako nemas recept.
To je to.
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Cekaj, koliko ja znam nalorex i revia su isti lekovi pod razlicitim imenom, zasto onda niko ne kaze>ljudi kupite reviu, nego svi insistiraju na nalorexu?
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Postoji ordinacija u Beogradu gde je depo inekcija 250 evra, tromesečni implant je 400 evra, rade i terapiju sa subutexom i suboxonom, uz to insistiraju i na psihoterapiju, ko je zainteresovan može me pitati preko p.m.-a
perica

Post by perica »

Kome su potrebni blokatori ako im je tesko da im saradnik u lecenju izmrvi,neka ga nauci kako je ON,ONA mrvio to sto ga je i dovelo do blokatora. Prosto!?

Pa ,sve osim REVIE,PRODAJU ISTO LEGALNO KOLIKO I DILERI PLACAJU POREZ PO GRAMU HEROINA KOJI PRODAJU.!!!
User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Post by HomeBoy »

Evo mene opet, prijatelji stari.....
Vidim diskusija je otišla u ... nema veze.

Posle 16 godina drogiranja pdom i heptosima, stao sam sa hepovima na 3 nedelje pre odlaska kod njih.
A 2,5 mića u sno svaki dan do zadnjeg dana.

Javim se, najavim, odem:

Sve kul, ja sa prve infuzije ravno na kombinciju i tako prva 2 dana.

Napravim pauzu 3 dana (ubo sedmicu) i razmišljam gajbi.

DONESEM ODLUKU JEDNOM I ZAUVEK!

Skinuli su me za 4 dana, evo me 5 dan na pola nalorexa, imaju kombinaciju pilseva koja skida zikru a nije na bazi subotexa jer on IMA opijata u sebi.

Ovo je baš strait.

Za bolove u nogama, struje, čilove, jeze i sve ostalo dobiješ 2 inekcije u bulju i brate dobiješ terapiju još za 7 dana od kada ti oni urade test za pdo pa ti daju blokator.

Vrlo su ljubazni, profesionalni, nasmejani, u ordinaciji gomila đankija u recidivu ili fensi klinaca u svilenim trenerkama....mislim se ne znate vi šta je komanija......jebale vas najke od 8000 dinara , one kao zlatne.

Svima na forumu:

Mnogo ste mi pomogli braćo i sestre, hvala vam svim do jaja.
Ja sam svoje slomio, ali ne vredi ako prvo u glavi ne skapiraš da je svemu kraj.

A jutra: lepo vreme, ja malo omršavio i izgledam da jaja, cice se okreću,
a ni znoja ni jeze ni brojanja keša za leradi ma ništa više od tih sranja.

HVALA VAM ZA ŽIVOT!

SVIMA RISPEKT!

Over and Out
Post Reply