Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Nije veliki problem ako se covek ne javlja na forum par sati. Pozdrav Vladi, i ostalima.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Naravno da je prosla losa forma... Dobio sam danas litar viskija, gospodja ga upakovala u sareni papir. Sto se mene tice, bolje bi bilo da nije dupljak, a bez sljasteceg papira. Veceras sam prilicno zagrijan, uopste mi nije hladno i to. A i raspolozenje je na zadovoljavajucem nivou. Jedina losa stvar koju bih mogao istaci u ovom momentu je - zadah.

E, sve mi se cini da cu se veceras lijepo naspavati. Nece biti gadnih budjenja, jebenih mozganja o poslu u cetiri ujutru i dilema i trilema i planova... Jebote, gledamo neki dan utakmicu u Skali i Sava prica kako je sanjao tacan rezultat utakmice Poli Ehido - Selta (zapravo tip nije znao s kim igra Selta, samo mu se ukazao rez)... I lijepo frajer kaze - sutra stavljam petobanku na tacan rezultat 1-0 za Seltu. Tako je i uradio. Kvota 7,5. Neki dan citam novine i nadjem drugu ligu Spanije - Selta dobila 1-0... A ja vazda sanjam neke gluposti, nikad nesto korisno.

Preksinoc sam se dobro naspavao. Igrao sam basket, prethodno. Kontam da je sport narocito bitan za nas, debile koji najveci dio zivota provode u strogom celibatu (ako izuzmemo svojerucno igranje sa majmunom tu i tamo)... Tako uzmemo termin u sali i razbacimo na dva kosa, satrali se. Bio sam odusevljen svojom formom i prikazanom igrom. Bukvalno sam blistao. Kako i ne bih kad sam visinske pripreme sproveo za sankom u Skali, a tehnicko takticke detalje dotjerao u basti Bagzija... Podsjecao sam u vecem dijelu utakmice na kisnu glistu koja je samo bauljala i grcila se i valjala po parketu... Ipak, ostao sam ziv nakon sat i po trcanja, pa cijelu stvar mozemo proglasiti uspjesnom. Cak planiram i da je sutra ponovim. Zapravo jedva cekam. Jeste da se vucem ulicama posljednja dva dana kao da me je jebala ceta crnaca, ali nema veze. U zdravom tijelu zdravo duh i to... Inace, za vrijeme te epohalne utakmice pravo vs. ekonomija, desio se zanimljivi incident - Djoletu se prikenjalo... Po zavrsetku meca, u svlacionici nas je docakao prilicno neprijatan miris, stipao je i ujedao i tjerao na kasljanje. A ono sto smo nasli u WC-u izgledalo je zastrasujuce. Nisam mogao vjerovati da je covjek mogao iz sebe izbaciti nesto Onoliko. Nevjerovatno... - "Djole ", rekli smo mu, "ukloni krunski dokaz kako god znas jer ako ga ljudi ujutro pronadju...... organizovace hajku ! Pomislice - pojavio se medvjed... ".

Ostatak vikenda i pocetak radne sedmice nije donio nista novo. Berza pala na najnize grane od januara. Kontam se uskoro objesiti. To mi djeluje kao kulturno samoubistvo, nema krvi i slicnih zajebancija... Nisam upoznao nikoga novog, neku zenu i to. Nisam promijenio stavove i poglede na svijet oko sebe. Nisam se obogatio. Nisam umro od starosti. Nisam dobio na kladionici (neko mi bacio crnu magiju). Nisam nista.

Mahanje.

P.S.

Hajde dobro sto Sanela cita ove stvari, cura mora, moderator je i to... Ali zasto to treba Vama, ostalim, hahahahah ?
poccolocca
Posts: 1
Joined: Wed Sep 19, 2007 10:54 pm

Post by poccolocca »

Vlado, obozavam te. nemam nikakve veze sa narkomanijom, slucajno sam prije dosta vremena naisla na tvoju storiju o miklosicevoj i zaljubila se u tvoj stil pisanja. obavezno svaki dan svratim ovamo da procitam poneki tvoj biser i da se nasmijem...nemoj nikad prestati pisati. i pisi knjigu, knjige, romane... unovci ta pisanija :-D

;-)
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

zbila...mogao bi ti irenton da se udruzite i izdate bestseler-KAKO U NAKRACEM MOGUCEM ROKU,NAPRAWITI PAKAO OD ZIWOTA-

ILITI,da ne budem toliko surowa,recimoooo -kako u nakracem mogucem roku izgubiti swe,tematika-opojne droge-.kao i neke alternatiwe lijechenja.mislim da ti nisi bash dobar primjer :-D ,recimo zwrky bi mogli da uzmemo kao djewojku koja je swe uspjeshno prebrodila,radi.ziwi.zadowoljna je...eto da im pruzimo par argumenata-da je moguce!narawno koristili bi lazna imena?

shta mislish,ne shalim se
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

zloćo... :wink: :-D :D :D :D :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

pa zar nije tako coka?ja ewo za kompom sjedim od sinoc od 9H,shto znachi da je to masuu,masuuu wremena...bash sam se poswetila swima,,jer narednih dana spremam ispit,koji je odlozen-jer kreten nije mogao da pomjeri onu swoju debelu guzicu,i bar da se pojawi,tako da sam ti ja u putu prowela ukpno28 sati,pa ti widi,a josh nisam ni spawala...ludilo.je*em li im mamaicu direktorsku,premrla sam od straha tamo chekajuci..da bi opushteno nas ikulirao!ebem ti drzawu,ebem ti faz...ocu na kubu ili brzil,da djuskam i leshkarim po cijeli dan...to su ljudi koji znaju da uziwaju...eh,ziwoteee

"OMNIA QUE WENTURA,SUNT INCERTO IACENT!"
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Ma šalim se "pile moje"(tako je "vikala" moja baka!) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Kajzerslautern je najjadnija ekipa koja igra u cvajti; evo upravo se zavrsilo prvo poluvrijeme utakmice protiv Wehen-a i ne mogu da vjerujem da sam na crvene degenerike stavio 100 maraka. Bolje bi bilo da sam ih sazvakao i progutao ili ih dao za podrsku predizbornoj kampanji zelenih ili ih poklonio Bilu Gejtsu... Ljudska glupost je fakat bezgranicna, a ja to iznova i iznova dokazujem. Ne znam zasto se neki ljudi na ovom forumu tripuju da sam ja inteligentan covjek, pa pobogu, ja veceg magarca od sebe jos nisam vidio, a poznato je da zivim u izrazito ruralnom podrucju... Samo jednom sam u zivotu radio IQ test (to sam mislim vec nekom spomenuo) i to u klinici u Miklosicevoj. Nikad nisu htjeli da mi saopste rezultate, ali zapazio sam da su svima za rekreaciju dali patike sa pertlama, a samo meni na lijepljenje. Iz toga izvlacim zakljucak da nisam bas blistao na testu...

Ako to izuzmemo, kod mene klasika. BIRS (berzanski index RS) danas iznosi 3.209,48 poena, a 13.04. kad sam otisao na lijecenje od dopa imao je vrijednost 5.218,18... To znaci da je pao 40 %, da su ljudi toliko u prosjeku losi u posljednjih pola godine. Na milion maraka to znaci 400 000 gubitka... To znaci da mi pola drzave sada zeli skinuti glavu i da ce klijenti morati stajati u redu dugom poput onih ratnih za fasungu, da bi mi pucali u glavu... Jebes mu mater, sve kontam da me neko gadno zajebava. Mozda je sestra tog kobnog petka trinestog pogrijesila flasu sa infuzijom i ja otad lezim u komi i zivim u nekom zajebanom kosmaru, strogo sa problemima i bez zena...

Kad smo vec kod zena, evo, sad cu vam podnijeti iscrpan izvjestaj o zenama u mom zivotu u posljednjih mjesec dana : ____________. Nista.

Osim toga, dobio sam jednu strašnu ponudu za posao. Neki cudni ljudi mi nude fotelju direktora u novoj firmi koja se bavi mojom djelatnoscu i nudi mi 10 % vlasnistva i 50 % bolju platu od ove koju imam. To je ponuda iz snova. To bi samo moron odbio. Ja sam moron...

Trebam odgovoriti do subote.

Ne drogiram se, a trebao bih. Hodam danas gradom na relaciji kladionica - kockarnica kod Milije i sve razmisljam kako je glupost sto bilo sta pokusavam sa blokatorima kad ja zapravo ne zelim da se skinem. Jebes ga. I prije ili kasnije cu ponovo poceti da se radim dopom. I zasto se onda boriti protiv neminovnog ?... Bilo kako bilo, implant se neci istopiti jos dva mjeseca i za to vrijeme mogu samo da ga duvam... Ostale droge me ne interesuju.

Smanjio sam sa alkoholom. Zapravo, nisam se napio vec desetak dana. Nemam volje da pijem pivo kad je mnogo hladno. Cekam sezonu kazana... Sljive su vec u njima, rakija samo sto nije pocela da tece. Eeeeeeeeee...

Mahanje.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Baš zato i imaš implant, da bi iskulirao horsarinu kada dođu ovakvi dani...

Što se alkohola tiče, kažem ja tebi, belo vino je majka svakog pijanstva, mada je meni maćeha noćas, al’ nema veze. Kad je rakija u pitanju, bolji mi je trip da je sam pečem. Spremam se ovih dana za takvu akciju, te ti preporučujem: probaj, dobra je furka.

Jedan savet: Nemoj (mnogo) da piješ prvenac, razgovna se čovek brzo, te ne stigne da pije pravu stvar.

P.S. Jel’ gledao neko film – klip „Rakijada“? Do mošnica je!!!
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

hehehe sega, bas sam se kontala da zajebavam vladu sto se sprema za rakijadu, kad ti odjednom...
Locked