Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Lik je inace burzuj, neki krimos iz devedesetih i tako to, shodno tome sam mu naveo sledecu situaciju: izadjes uvece, svratis malo do kazina, jel to o.k., jeste, kaze on, sigurno ce i toga biti...Pocnes da cirkas, pocnes da dobijas, tu se stvore i dve cice, sve ti ide do jaja, uzimas brdo para, ribe krenu sa tobom do gajbe, krece akcija...Njemu vec bale krecu na usta i kaze, da,da, pa sta fali, super je...I u jednom trenutku, jedna od njih vadi belo, stavlja na kozu ove druge i kaze ti:ovo je za tebe...Pa jel bi odbio? A on skenjan kaze-pa naravno da ne bih. Ne bih ni ja,pa zbog toga izbegavam situacije koje mogu da me dovedu do sranja....
Zato stvarno trebamo biti mudri i bezati od sranja, jer sranje nece nikada otici od nas, nego ce nam se namestati kroz najneverovatnije situacije i najbezazlenije ljude.

Kao i kod tebe Vlado...Nego, jel si prosao tiket?
User avatar
meggle
Posts: 1
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:01 pm

Post by meggle »

U utorak odem malo na rulet da probam srecu. Ima u komsiluku fin kazino odlicnog programa bez dres koda. Halaio 100E i procuio sve sto znam. Uz boziju pomoc da oprobam srecu. Kad vidi vraga dobi jednom, dobi drugu, trecu... Hajrova ja dobru cifru. Izadjem uz sabah i kuci na spavanje. Kad zaspaces al u kurzu. Hajd da je bila kurva ili kamo srece dvije uz kokain pa mi nebi ni palo napamet spavat. Ovako sam i cist jebeno. Izguram ja nekako srijedu u dumanju sta sa parama. Zuljaju, nedaju mira. Tako je kad na merhaba zaradis 4milje E. Znam da sam karakter da necu uzet drogu. Druga noc ja se trkeljam po krevetu nece san nema samsi. Sjetim se da mi je Dr. prepisao nekavih pilula za spavanje. Nadjem kutiju i citam 1x1 pratim ja to prodje sat ni da zjevnem. Zavrnem 3x i evo danas petak ja odspavo neka 3sata i dalje dumam sta sa parama? Kad mi se vec desila takva situacija dali da zovnem koju kurvu ili da se oprobam opet za stolom mozda ovaj put izgubim.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

To sa parama je fakat strashno... Negdje je i Raskorak pomenuo kako se rijesio 10 E da se bolje osjeca. I ja ih dozivljavam kao opterecenje, a zaista dobro zaradjujem u posljednje dvije godine... Cini mi se da je glavni razlog sto stalno sav slobodni kesh uvaljujem u berzu bas to da se rijesim gotovine. Jos nijednom se nisam odlucio da prodam neke akcije i podignem lovu i spiskam... Prodavao sam samo da bih kupio nesto drugo, spekulativno. Okej, ima jos jedan razlog zasto igram na berzi - ja sam kockar, a berza pruza strahovite mogucnosti, poslije osam sati dnevne zajebancije, kockanje u kockarnici me jedva moze nasmijati. Kao da zescu krizu skidate bendzosima... Sale, kako tebi ide sa parama ?

Sutra ujutro palim za Podgoricu. Odlucio sam se da uvalim nesto para tamo na berzu, analizirao sam dosta posljednjih sedmica i izabrao KAPG kao dugorocnu opciju, bez obzira na negativne trendove u toj jebenoj industriji.

Prozivaju me neki ljudi na pm da previse pijem i da trebam smanjiti. Jebes mu mater, necu.

Sale, padoh onda na Valerengi, bilo 2-2. Ali veceras imam bombonu od tiketa - treba mi jos Groningen - Utreht 1x za 330 KM na 70 uplate (utanjio sam malo).

Citamo se prekosutra.
User avatar
PAJAarh
Posts: 19
Joined: Thu Aug 30, 2007 9:51 pm
Location: Groblje slonova,VRACHAR

Post by PAJAarh »

Vlado ako je kapg aluminijumski komb -moj drug profan na arh.fakultetu im projektuje neke stvari pa sam i ja dobio neku mrvicu posla,elem investitori(deripaska i co.) su tu da ostanu pa im pravimo i apartmane za strane strucnjake koji ce dolaziti tamo ...
Sto se tice para ja guram u banku kartica mi je kod naj.ortaka nije idealno resenje al pomaze jer imam nalete sumanutog trosenja na totalne gluposti(kao da na dop-koku nisam vec potrosio ....)uzas stalno se pitam kako
cu resiti taj problem?
Puno obecavao na mnogim poljima,nazalost u ovoj najvise opravdao visoka ocekivanja!


ex PAJA!harvardpaje
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Vlado, sa parama nikako da se snadjem, veci deo meseca provedem u nedozvoljenom minusu...Od kad sam se ozenio pokusavam da te stvari malo dovedem u red al' slaba vajda.Dobro, u novoj firmi (WURTH) jos uvek imam pocetnu platu, pa se sve nadam bice bolje kada krene procenat. A i nadam se da ce zena uskoro naci posao, pa ce i to malo da nas pokrpi. I mislim da je to sa trosenjem para kao neka skola koja se mora proci posle skidanja. Iz stanja kada smo trosili sve sto smo imali u jednom trenutku moramo preci u racionalisanje i rastezanje na ceo mesec. I jako mi je drago sto vise ne moram biti duzan, nekako se naucilo da se zivi sa onim sto imas.
User avatar
deda mraz
Posts: 1
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:49 pm
Location: Sjeverni pol

pozdrav

Post by deda mraz »

Čitam Vas već neko vrijeme i pokušavam da svarim to što pročitam. Uglavnom čist sam manje od godinu - više od mjesec :D Zavisi šta/ko ubraja u pojam čist. Zadnje vrijeme čitam dosta toga vezano za narkomaniju i lagano iskopavam stvari koje sam negdje u sebi zakopao. Sad mi sve to izgleda lagano kao da nikad nisam ni imao problem sa drogom. Čitajući ove stranice i prisjećajući se vidim da nije baš sve ni tako jednostavno. Sad se baš sjeti da sam u zadnjoj godini promijenio tri broja telefona, nemam pojma iz kojeg razloga. Da ne zaboravim što ovo pišem ovdje na Vladinoj ispovijesti. Nemam razlog otvarat svoju i tražit oprost. Ja sam svima sve oprostio a prvenstveno samom sebi. Ovdje sam se uključio radi Saše. Kaže "posle nekih 6 meseci vec je bio u fazonu kako se sigurno izlecio i kako je sada jaci od droge.". Ne traje đaba program u komunama dvije godine. Kad nije nešto do kraja programirano ne može ni radit kako treba. Šalim se :-D
Ja se nisam mogao "isključiti" duže od dvije sedmice iz sredine u kojoj sam se drogirao. Poslije dvije sedmice apstinencije sam bio siguran da sam jači od droge. Samo sa takvim razmišljanjem sam mogao ići dalje.. Što bi sam sebe furo u suprotno ? Što biti u fazonu: droga je jača od mene! Možda jedino radi izgovora: jebiga jača je ! Osjećao sam se pravo loše ali sam znao da se moram boriti ako hoću bolje. Sad živim neku filozofiju: NE DIRAJ ME NEČU NI JA TEBE¨! DA još uvijek mislim da sam jači od droge i znam da ona ima sličnu filozofiju :-D
Sta Deda Mraz radi kada kuca nema kamin ili ako je hladno pa u kaminu gori vatra?
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Vozdra Mraze.

Danas sam u losoj formi. Pisacu kad budem bolje.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

dOBRO DOŠAO mRAZE!
Vlado kako si nam ti ?!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

kaze ti covjek...u losoj je formi...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Pa valjda ga je prošla do sad...ništa ne traje večno-pa ni bedak!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Locked