Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

nishta posebno ne bi trebao uraditi,a da wec ne radish...samo ne muchi se tim razmishljanjem o picu,samo ubaci nerwozu.bilo mi je dana kad mi je dolazilo da popijem alkoholno sirce,jer sam toliko jbn razmishljala o krasnom osjecaju "ne mislitti"-a moji swe ziwo sklonili iz kuce,tako da nisam mogla doci do neke wrste alkohola.narawno da nisam popila sirce.i onda sam odluchila,eliminisacu swaku opciju i mogucnost da cu popiti ishta ikad wishe,da widim koliko ce mi tek onda biti bad u glawi..ali zamisli,otad mi je lakshe-nawikla sam da se nosim sa swakodnewicom.bude ponekad smor,ali znam i kad bih popila jednu..dwije(shto kazesh)..bojim se da znam gdje bi to odwelo!nego blago tebi ,imash neshto konkretno -barem posao..deshawa se bar neshto.ja sam zatworena u kuci wec 4 mjeseca skoro :twisted: ,podiwljacu wishe.nego shta je bilo sa blokatorom,shta si odlucho?drzi nam se drugar!
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Znaš, ponekad se uživanje može svesti i na jako male stvari. Znaš ono kad hodaš trčeći, ne pućiš se pri fotografisanju, zuriš u boje dotaknute suncem u očima prolaznika. Na kraju poželiš da neko tako zuri i u tebe :D Na kraju se jednom probudiš u tuđem krevetu i činiš to iznova. Dodaš malo crvene preko sive i eto života u koloru. A možda i ja malo serinjam jer mi je lepo protekao dan.
PozZ(dravko)
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

vlado dokle god ocekujes da ti se nesto grandiozno desi, a ti ko neko inertno bice prolazis kroz zivot dotle ces i biti nezadovoljan...zivot je jedan, zivi ga fikreta...ne znam sta drugo da ti kazem...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Pozdrav, naravno bez implanata i bez blokatora,
ti to možeš i tako kako si krenuo.
Možda ne bi bilo loše da isfuraš sa tom ekipom.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

infliktum glavitus kontra betonnum... dekapitis
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Hahahhaha... Hvala doktore :-D .


Danas se predomislih. Zakazao sam instalaciju tromjesecnog implanta u biceps. Sutra u 14:00... Ne znam sta se desilo. Nadam se da necu za 15 dana odsjeci ruku da se mogu srediti...
istok
Posts: 27
Joined: Fri Jan 27, 2006 3:27 pm
Location: Beograd

Post by istok »

Samo zelim da ti kazem da je implant super stvar. Bas taj u biceps. I moj se topi polako. Ne boli nista a odsece onaj deo mozga koji svrbi za dopom. Makar meni. Uskoro treba da postanem Skali po drugi put (tako se u mom drustvu naziva ugradnja implanta). Sreca ti nece trebati zato ti je necu ni pozeleti. Siguran sam da radis pravu stvar. Doduse, privremenu. I sto ne zavrsi ti onu ispovest iz horora zvani Miklosiceva? Iskren da budem, nimalo me ne cudi sto si se vratio na dop posle citanja tvoje price. Nista tu nije bilo kako treba. Ovaj put vidi da bude .......drugacije. I raspitaj se za jbn lekice protiv depresije. Ako se vec skidas..
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

brawo,brawo.swidja mi se twoja odluka,znash da si miran naredna tri mjeseca i lagano cesh kako wrijeme prolazi shwatiti da ne mozesh nishta da uradish kad ti naleti zuta minuta,a 3 mjeseca je dug period-taman da se normalizujesh.ne bi bilo loshe da ukljuchish neku terapiju antidepresiw+bensedin ,i wjeruj mi da tako ddobro shljaka,da nemam wishe ni d od depre,totalno mogu da se kontrolishem..i imam mir shto je najwaznije.a ja sam ti drugar zatworena u house of ewil :-D ,zato shto sam ja na to pristala,program od 6 mjeseci,bez izlaska wan bez pratnje-da bih ojachala,i bila spremna da krenem u nowi ziwot..pristala sam,jer sam znala da ako ne bude kontrole nadamnom da cu prawiti glupe greshke.opijati se,mozda i zawrshiti u krewetu sa nekim debilom,osjecala sam da nisam spremna za outsideworld.ewo lagano prolazi 4-ti mjesec,i ja sam potpuno pronashla sebe u kuci,bacila sam se na uchenje -imam josh par ispita iz 4-te,i newjwrowatnu wolju..treniram..odem 2 puta mjesechno na seansu kod dr koja mi wodi program,i znam da nishta necu wani propustiti-jer bash sam se iziwjela.znash kad od 16-te nisam stala.sad polako sklapam kockice,i shwatam da nishta nisam izgubila.ali ja wishe u taj swijet,ne-ne!samo mi zao stare kolko brinee,ma smrshala je 10 kg.shto se izlaska tiche,izadji ,popij piwo,powali tu cupi-uchini sebi merak..a onda drugar,necu da te chujem kako kukash :-D ,samo pamet u glawu i shwati da ti je bog swe dao da uspijesh!misli pozitiwno :wink: .mozda sam ja puna optimizma,danas mi je bio stwarno lijep dan..i sad cu sa starom popiti kaficu...ej,oduzih sorry-idem.kiss

otishla sam :lol:
PER ASPERA AD ASTRA...
Locked