CUDA SE IPAK DESAVAJU

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

perica

CUDA SE IPAK DESAVAJU

Post by perica »

CUDO SE DOGODILO,
POSLE LUTANJA PO OVOM SAJTU)NEMENJAM GA ,NEMA FORE=, PRONASAO SAM OSOBU KOJA SE PONUDILA I KONKRETNO DA MI POMOGNE U SKIDANJU ,SUVO FIzICKI. I, gle cuda ,kod bezvoljnog Perice se javlja i volja i ojacava zelja da uronim u pakao od tri cetiri dana! Vise nije bitno ni to sto ce roditelji provaliti(sto mi je bilo prilicno tesko,to povredjivanje mi je prava mora,JBG pa nism ni ja bez duse). Nadam se i u dobru volju i podrsku i svih onih sto posecuju ovaj sajt. Posto cu da ceo dan visim na netu i ovom forumu ZAMOLIO BIH VAS DA MI PREPORUCITE NEKI "NAMA" I UOPSTENO ZANIMLJIV SAJT (ILI VISE NJIH}) JEDNA "MATORA BARABA"POKUSAVA DA IZRONI IZ SEPTICKE JAME!!!!!
zNAM DA CE TE MI PRUZITI PODRSKU I ZATO VAS VOLIM. Puno pzdrava iz Veselijeg Beograda
istok
Posts: 27
Joined: Fri Jan 27, 2006 3:27 pm
Location: Beograd

Post by istok »

Dragi Perice,
nema potrebe da sebi priustis agoniju skidanja na suvo, kada postoji bezbolno i lako skidanje. Za subutex si sigurno cuo. Najsrdacnije ti ga preporucujem, citavu krizu sam isao na posao i najnormalnije funkionisao, a na ganu bio god i po skoro. Bez njega, JA - ne bih uspeo.
Sa druge strane, skidanje na suvo je mojoj prijateljici pomoglo da se nikada vise ne vrati na dop. Iskustvo koje je imala je bilo izuzetno traumaticno. Toliko, da kada se skinula, od straha da se ne vrati na isto, vise se nije vracala.
Ne poznajem te i ne znam detalje tvog narkomanskog staza, ali zaista ne zelim nikome takav pakao ako NE MORA.
Kada sam ja dosao prvi put na forum, Luna mi je odmah rekla kako i sta treba da uradim. Nisam joj verovao i nastavio da se radim, sve do momenta dok, potpuno nesvesno ili podsvesno, nisam uradio TACNO ono sto mi je rekla i prvom obracanju. Sada imam implant i mogu ti reci da mi je taj dan kada sam ga ugradio, svako razmisljanje i zelja za dopom, sama od sebe otisla.
Toliko iz mog iskustva.
I dalje ne verujem koliko je lako bilo. Bez bola, znoja, bicikla, pakla....
Najvise me u celoj prici skidanja na suvo brine to sto ljudi na taj nacin, bez adekvatnog tretmana mogu da umru. Imaj to na umu ako si dugogodisnji zavisnik.
Ja ne znam ni sam kako sam uspeo i odakle mi volja. Ali sada sam siguran da sam sa dopom zavrsio za ceo zivot. A i naredni:D
Zelim ti uspeh u svakom slucaju!!!
Otkrices potpuno novog sebe.
Ako imas bilo kakva pitanja i nedoumice slobono se javi.
Pozdrav,
Istok
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Imaš moju podršku!

Samo naprijed :smt023
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

S jedne strane si na dopu preko 20godina sto je veliki minus. S druge je plus sto si sad kratko vrijeme opet na njemu, oko mjesec dana.
P. mozes se ti skinuti na suho ali ti je prijeko potrebna psihoterapija i neki jebeni pils za psihu jer bez toga nema nista.

Sretno bez obzira na to sta si se odlucio a za roditelje ne brini jer kad vide da si ovaj put sam im rekao i priznao i sam se odlucio za skidanje oni ce biti uz tebe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
star

Post by star »

Subutex je naučna fantastika za Beograd! Pretpostavljam da ako si tolike godine bio na dopu, saveti o prevazilaženju fizičke krize su apsolutno suvišni! Znaš šta te čeka i kako ćeš rešiti problem, tj. šta ti je dostupno, a šta ne! Mislim da je mnogo važnije ono što dolazi posle ili ono što je došlo pre!? U tome ti je potrebna pomoć, da dođeš do uzroka i pokušaš da lečiš posledice. Preko neta ti niko ne može pomoći da skineš fizičku krizu, ali ti zato može pomoći da se oslobodiš tereta koji vučeš, koji je i popeo tog majmuna na tvoja leđa!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Samo napred! Jedna je stvar sigurna, od krize niko nije umro. Moje poslednje skidanje bilo je na suvo ali je u pitanju bila komuna, znači bez telefona pored sebe, bez dilera na minut od moje gajbe, sa ljudima koji su znali kroz šta prolazim i koji su bili uz mene 24 časa...Kada si gajbi sve je to drugačije, to i sam znaš, sigurno si 100 puta prošao celu priču, problem će krenuti posle, kada nestanu bolovi i prolivi i povraćanja i sve druge stvari, mislim da će ti tada trebati neka stručna pomoć.
perica

Post by perica »

dragi moji, svi koji ste napisali po koju ,sa savetima i dobrom voljom, mogu vam sada rci da je doslo do kraja. Septicka jama je tu i njeno dno. jedina dobra stvar je sto sam nekako uspeo reci roditeljima ,sto je skidanje velikog dele tereta . Iako oni to vrlo slabo kapiraju . Skoro uvek su bili postedjeni glednja krize. Kako time sto su placali skidanje,sto mojia skidanja po manje prijatnim mestima za to ,razne institucijeitd. Ovaj put si nemam priustiti nikakvu terapiju osim nekog bensedina i flormidala,tako je ispalo i tako ce biti. prziveti cetiri noci,to ce biti prava stvar .Zatim jos tri cetiri ,pa blokatori. drazite mi fige.
Petar kreten
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

hehe,petar=kreten.ja kazem:irena=curka heheheh
PER ASPERA AD ASTRA...
perica

Post by perica »

STA JE bre OVO ,CETVRTAK SKORO DA SE NIJE NI DOGODIO.
dobro ,danas vas ima,nemojte da vas nema.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hehehhehe svaki moguci dan se dogodio pa cak i ako ga mi nismo primetili,sigurno ti se desila bar jedna sitnica tokom tog cetvrka :D a to znaci da se ipak dogodio :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply