Depra/depresija-kako se boriti s tim

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
LIBIDO_ANGEL
Posts: 11
Joined: Tue Feb 06, 2007 1:03 pm

Post by LIBIDO_ANGEL »

duvam....mnogo...
Fikseri umiru sami.Uglavnom u smrdljivoj klonji.A ja sam stvarno zeleo da umrem...Nisam znao zasto zivim...
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Evo iman i ja novi sistem- sad upravo prakticiran... Pijen pivo, pušin duvan i čitan vas ovdi na forumu... Pa šta nije život lip?
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
LIBIDO_ANGEL
Posts: 11
Joined: Tue Feb 06, 2007 1:03 pm

Post by LIBIDO_ANGEL »

chill_out wrote:Evo iman i ja novi sistem- sad upravo prakticiran... Pijen pivo, pušin duvan i čitan vas ovdi na forumu... Pa šta nije život lip?
\
zhivot je savrsheno kul...savrsheno...sad sve zavisi chiji...
Fikseri umiru sami.Uglavnom u smrdljivoj klonji.A ja sam stvarno zeleo da umrem...Nisam znao zasto zivim...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja tad ili citam ili gledam tv, filmove, serije itd, ili pisem, ali uglavnom sama izlazim iz beda sama sa sobom
dobar stari soping jako dobro pomaze, promjena boje kose, opustanje uz njegu tijela tipa maske za lice itd. I, uz sve to eventualno malo vina i salata
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Poznato mi je to s kosom- bila sam plavuša, brineta, bijela, siva, zelena, crvena, roza, crna... Sad sam svježe crna... :D Mogu ti reć da to stvarno pomaže! Prakticirala sam i to vino, dok se nisam počela utapat - 0 krvi u alkoholu... Mmmm, salata, hvala, baš sam se mislila šta bi za ručak... :smt023 \:D/
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja u zadnje vrijeme svako popodne samo salatu drmam, dan za danom i nikako da se zasitim mada nisu to oni nasi domaci pomidori koji mirisu nego kao da jedes jabuku hehe al ajde oni bio su malo bolji
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Ma je, ništa lipše doli sist na klupicu u vrt, ubrat pomidor, malo ga pobrisat i njam... Ae, štaš, znan čak i ja da ni sve po konopu-dobit ono šta oćeš i kad oćeš je umjetnost!
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
Post Reply