jedini put. . .??!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

deVojka|sa|staNice|zOo
Posts: 3
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:30 pm

jedini put. . .??!

Post by deVojka|sa|staNice|zOo »

Ne znam kako da se borim sa picem i drogom. . .mislim da je stvarno kraj. . . isuvishe puta sam pokushala da prekinem i isuvishe puta nije uspijevalo. . .VJERENIK me je ostavio! prijatelja vishe nemam, ne idem na fax, ne razmishljam o poslu. . .gdje vi vidite smisao u svemu tome??ja ne mogu da trazhim utjehu u pjesmama i izrekama i ostalim narodnim umotvorinama. . . zlatni metak!!. . . . . . . . .
k8y

Post by k8y »

Hej, ako se misliš ubit, javi i meni pa ćemo zajedno. I ja sam u istom k..cu kao i ti. Mislila sam si prerezat vene večeras al sam evo zapela na forumu...
deVojka|sa|staNice|zOo
Posts: 3
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:30 pm

Post by deVojka|sa|staNice|zOo »

pa i ja sam mislila josh 2,3 posta da bacim pa da se malo ubijem. . . evo mi stoje `elementi` pored monitora. .
k8y

Post by k8y »

Koje elemente imaš? Znam da i nije originalno krast ideje, al možda je toj način bolji od moga......
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

aloooooooo devojke daj razmislite malo ,pa zivot je samo jedan, drugu priliku necete imati,vredan je ziveti ga verujte mi,potrebno je malo truda i volje za dalje,nemojte biti kukavice kad to niste bile do sad nemojte ni sad :!: Toliko je lepih stvari na ovoj planeti,zelite to sebi da oduzmete :?: zasto :?: Dal je moguce da ne zelite vise nikad da se probudite i pogledate kroz prozor,da ne cujete i ne vidite vise nikoga....ejjjj ajde malo razuma i osmeh na lice nije bas sve toliko crno kao sto izgleda,znate ono"Uvek moze biti i gore nego sto je trenutno" a moze biti i bolje...zato ajmo u borbu nema predaje bez borbe,zamolila bih vas da kada se probudite sednete za komp i napisete sve sto vam na srcu lezi....ajmo devjke samo hrabro :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

e zvrki, ja sam i dan danas u dilemi da li je samoubistvo ustvari kukavicki ili hrabar potez...meni licno nikada nije bilo ni u malom mozgu da tako nesto i uradim (vjerovatno zato sto previse volim sopstvenu guzicu) ali kad malo rezimiram svoj zivot, to bi bilo nesto najpozitivnije sto sam mogla da uradim za svoju okolinu...i dal' sam ja sad mis ili konan?...
Djevojke, ne bih sada da trivijaliziram vasu situaciju, al' zar stvarno ne mislite da je malo morbidno ovo vase dogovaranje preko foruma o najboljem nacinu da se ubijete?....mislim, ako nista drugo, onda bar zbog ovih jos uvijek aktivnih ovisnika, nemojte ba davati povoda ili jos gore nekih sjebatoznih ideja nekome ko je i sam na ivici...uostalom, sad cu garant' zvucati ko strogi kreten...ljudi koji pricaju okolo da zele da se ubiju ustvari najcesce traze samo paznju...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...ja ovu ženu od Zone naprosto obožavam... :)


...a vas dvi cure...pa dajte molim vas...
o čemu to pišete...pa to nema smisla...
Šta mislite da ste vi jedine na ovom forumu koje se tako sad osjećaju...bar 30% ljudi se bar jednom tako osjećalo...

...ovdje ljudi se bore da ne krepaju od droge a vi tu pričate o samoubojstvu...
NEMA SMISLA!!!!

...a i taj vjerenik tvoj...ma pošalji ga u k!
naiće neko drugi...

Uvijek naiđe...
samo treba malo vremena...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E vidis zona ja sam mnogo razmisljala da li je to kukavicki ili hrabar potez,prvo sam bila u fazonu da je hrabar naravno onda kada sam i sama to pokusala a kasnije sam prevrnula pricu skroz suprotno pa sam mislila da je kukavicki i sad ne znam sta da mislim najiskrenije :-D ,mislim da je hrabar jer nije to tako lako uraditi a opet mislim i da je kukavicki jer je i to bezanje od realnosti....hm...zamrsila sam se sa sopstvenim mislima hahahhahahahhaa
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Ako ja dosad nisam digao ruku na sebe (a bilo je pokusaja) necete ni vi...

Svasta, stvarno svasta...

Choose a life!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

jago
My lost...and here we go again...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

daj daj, nema covjeka koji nije bio u situaciji da mu je pun k. svega i svih pa i sebe. No, u jednom momentu se sve okrene i vidis da se opet radujes necemu, nekome ili te netko usreci, mozda dobis neki bijesni jack pot. ne znam, ali ja sam previse radoznala i stvarno me zanima sta me sve ocekuje i stoji u ovom zivotu a uz to sam i pozitivna i optimista pa se nadam i ocekujem i zahtijevam puno dobrih stvari i dogadjaja i momenata i ljudi i situacija i svega the best
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply