no subject

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

:D ...sunrise ba, pa zar ne vidis da se zajebavam? ...ovaj...pa mislim na komunikaciju sa djevojkom...rekla sam u prvom postu da joj najvise mozemo pomoci tako sto joj necemo odgovarati na post...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

crtica probaj za promjenu ujutro kad se probudis i kad trebas napraviti prvi korak da to bude na desnu nogu, mozda ce ti tad komentari i spika biti bolja
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Zona, ok, nego mi se ucinilo da si ljuta ili nesto pa mi bilo zao da je tako :oops:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

ma jok ba...pa zar se na meni ne vidi kad popizdim?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

izgleda da je nasa chaterka mozda malo bolje jer je nema tu?
ili smo je mozda otjerali?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

ili se mozda skida...na suvo hehe
chaterka
Posts: 3
Joined: Sun Feb 11, 2007 6:26 pm

Post by chaterka »

cao drustvo!
eo meni je dobro dozirala sam chat i to pa svaki dan budem samo po sat vremena mozda malo vise. gasim komp redovno i slabo ulazim u tu sobu da ne bi pala u iskusenje. trudim se vec nekoliko dana praktikovat to.

cujemo se!
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Sve je to lipo šta si rekla, ali-još si tu... :wink:
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa dobro chill to sto zeli da se resi interneta to ne znaci da ne treba vise nikad da ga pipne,Chaterka fino napredujes ako si sa 24h smanjila na samo 1 sat dnevno to je veliki uspeh ,srecno
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Ma i ja mislin da lipo napreduje, svaka čast. Zvrkitis, to je bila zjbncija! :smt064
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
Post Reply