priznajte

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
LIBIDO_ANGEL
Posts: 11
Joined: Tue Feb 06, 2007 1:03 pm

priznajte

Post by LIBIDO_ANGEL »

potrebna mi je pomoc,ako ima nekog iz bg-a da svoju prichu ispricha javno tj u senci ali ispred kamere uz sve moguce diskrecije,znachilo bi mi jer kao dodatak maturskom radim dokumentarac oljudima koji su proshli ono shto smo proshli mi...ako ima nekog nek se javi...
Fikseri umiru sami.Uglavnom u smrdljivoj klonji.A ja sam stvarno zeleo da umrem...Nisam znao zasto zivim...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

dobar potpis kompa!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

vjerujem da dosta ljudi zeli da izbaci to iz sebe,tako u "senci",ali previse je bola ,prisjecanja...zasto to da dijelimo sa nekim ko ne suosjeca sa nama svima na ovom forumu.znam da je u pitanju diplomski i verujem da ces naci nekog!srecno :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
LIBIDO_ANGEL
Posts: 11
Joined: Tue Feb 06, 2007 1:03 pm

Post by LIBIDO_ANGEL »

rajouno wrote:vjerujem da dosta ljudi zeli da izbaci to iz sebe,tako u "senci",ali previse je bola ,prisjecanja...zasto to da dijelimo sa nekim ko ne suosjeca sa nama svima na ovom forumu.znam da je u pitanju diplomski i verujem da ces naci nekog!srecno :wink:
veruj mi ljudi pocnu da saosecaju...nashe priche dovode ih do suza...probude ih...
Fikseri umiru sami.Uglavnom u smrdljivoj klonji.A ja sam stvarno zeleo da umrem...Nisam znao zasto zivim...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Javi se na pm
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Post Reply