Skidanje na suho

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

k8y

Post by k8y »

U Zagrebu. Čovjek bi se iznenadio koliko je zapravo mali taj grad!
User avatar
Sandi
Posts: 1
Joined: Tue Jan 31, 2006 2:18 pm
Location: NS

Post by Sandi »

E - da ćeš ti pustit da prođu nekažnjeno neki tamo gadovi koji su te silovali i izrezali skalpelom - sori ali ti ili sereš ili imaš grah u glavi a ne mozak
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sandi ajde nemoj da se tako obracas devojci,ako laze njoj na dusu...ali ako ne laze onda je to vrlo uzasna proslost o kojoj ne zelim ni da razmisljam,ostavite je neka pise mozda joj je tako lakse.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

shta se deshava?sad sam tek procitala,ja sam izbjegla takvu situaciju tako sto sam poslije 8 sati mucenja ubola svog tadasnjeg decka nozem.vjeruj mi to je bilo jedino rjesenje.necu ponovo pisati o tome,bolno je...ali nemoj dozvoliti da zbog dopa i dalje dolazish u kontakt sa takvim ljudima,pa makar ostala sama,ali neces biti navucena i necesh zavisiti od njih...ceka te duga borba,ali jednom mi neko rece dok sam kukala-od krize niko nije umro.uz tebe sam :!:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

ove djevojke nema....ko zna sta li je s njom?
PDT_Love_07
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Malo mi je ovo cudno... Mada, ima svakakvih..
Secate se da je ovde bila neka devojka koja je isto tako tripovala neke gluposti valjda da bi izazvala sazaljenje, ko ce ga znati. Ne kazem da devojka izmislja, ali tako nesto oprostiti nekom...

Pa stavite se u poziciju da je to vasa sestra ili drugarica. Problem bi bio ako ne znas ko je to uradio, ali ako znas... umirao bi dugom i bolnom smrcu... Jos ako je zavisnik o heroinu... mozete li zamisliti bolje mucenje od krize?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

rentone to je ta ista riba...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ona Angel, tako nesto? Ako je ona, onda joj stvarno treba pomoc, ali psihijatrijska.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

koja ba angel?...sad mi nije nista jasno...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Kako se secam ovde je bila neka devojka koja se potpisivala kao Angel pa je kukala kako ce da se ubije pa se kao njena sestra javila pa kaze da se ova ubila... Na koga si ti mislila?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Post Reply