Skidanje na suho

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

k8y

Post by k8y »

Nisam ga uzela, već je u otpadnim vodama. Al zato se osjećam ko da me zgazio vlak. I ne jedem, pa kako imam što povraćat?! Uh, evo teško mi je i klizit po tastaturi iako sam u ležećem položaju..... Proći će jednog dana a možda i prije.
k8y

Post by k8y »

Ljudi moji, nisam uspjela. Posustala sam, previše mi je bilo loše. Al pokušat ću ponovno i ponovno... Uh
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

k8y wrote:Ljudi moji, nisam uspjela. Posustala sam, previše mi je bilo loše. Al pokušat ću ponovno i ponovno... Uh
Drugi put potraži stručnu pomoć. Imaš veću šansu da uspiješ! Sretno!
k8y

Post by k8y »

Mislim da cu pokusat ponovno. Moj bivsi decko koji je ujedno i moj diler me upravo silovao sa svoja dva kumpanjona...placem i dok pisem...sva sam izrezana i osakacena, ponizena i osramocena. U ovom stanju i nisam bas za skidanje al' mislim se prisilit-ne ponovilo se i ne zaboravilo se sta je bilo! Ljudi moji, sama sam, nemam nikoga, dusa mi se raspada, srce mi je slomljeno, tako je tesko biti mlad a biti star.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

k8y wrote:Mislim da cu pokusat ponovno. Moj bivsi decko koji je ujedno i moj diler me upravo silovao sa svoja dva kumpanjona...placem i dok pisem...sva sam izrezana i osakacena, ponizena i osramocena. U ovom stanju i nisam bas za skidanje al' mislim se prisilit-ne ponovilo se i ne zaboravilo se sta je bilo! Ljudi moji, sama sam, nemam nikoga, dusa mi se raspada, srce mi je slomljeno, tako je tesko biti mlad a biti star.
Žao mi je što ti se to desilo, zaista.
Bori se da uspiješ. Tvoj život je u tvojim rukama...
User avatar
crtica
Posts: 18
Joined: Thu Oct 19, 2006 1:37 am
Location: La La Land
Contact:

Post by crtica »

ako je sprdnja ovo nije losha!
... tre metri sopra il cielo...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Kakva jebena sprdnja?????? Nije ni trebala pisati kako i sta je bilo a meni je vec jasan cio scenarij.
Hej, Malena, ne bacaj se na ocaj nego starce pod ruku i pravo na policiju idi!!!! Si cula? Znam, tocno znam kako ti je, i jadna si si i sram te i ponizio i sama se krivis ali nije sve tako.
Idi na policiju i prijavi ga, mozes im sve bez ikakvog straha reci sta je bilo i kako je bilo, cak i ako si zvala za dop ili da ti pomogne za njega. Idi jer ce ti to iskustvo ostati u tebi jos masu i masu godina i rana ce ti biti sve dublja i dublja i teskih trudom ce zarasti cak i uz psiholosku pomoc ako se odlucis ici doktoru.
Ne zavlaci se u tugu i luci nego se izvlaci iz svog sranja. Mlada si, reci svojima ili bratu ili bilo kome, i za dop i za silovanje i na policiju idi!!!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...ma i da je sprdnja...kosa mi se digla na glavi od ovog šta ovdje pročitah...
ma treba mu sasut par metaka u glavu...smeće ljudsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...ma daj ženo šta ti je-diži dupe i odi na policiju...
Pa kakvi su to ljudi,kakva je to sredina,s kakvim se to debilima družiš...
Čupaj se iz tog sranja-ODMAH!!!

...a i taj dop ti neće sad pomoći...nego samo odmoći...zato ne srljaj u propat nego pravac neka komuna ili nešto slilčno...
za..bi ta skidanja na stuho...
...ako imaš koga traži pomoć-potrebna ti je...

uz tebe sam... :heart:
piši...piši šta god...

a tom debilu bi se ja naj...la mame...a joooj!!! :smt067
k8y

Post by k8y »

Pokucao je na vrata oko 10 navečer. Živim sama u stanu. Vidjela sam da je s dva prijatelja i mislila "ok, počastit će ih". Inače, taj čovjek je jedan od većih dilera u gradu i ujedno otac moje prijateljice. Upali su u stan, već potpuno haj i prvo su zgrabili šal u hodniku s kojim su mi vezali usta. Onda su njih trojica navalilli, poderali svu odjeću s mene, izredali se i za uspomenu me potpuno izrezali sa skalpelom po rukama, nogama, leđima i trbuhu...i smijali su se... Jedva sam se prisilila da ovo napišem... Još uvijek mi rana na ramenu krvari-trebala bi je šivat...al' nije mi stalo... Nije mi stalo do ničega više, nemam cilja, smisla... Željela bi nestat, da me jednostavno nema...da me zemlja proguta...kako bi lijepo bilo ništa ne osjećati, ne vidjeti, ne čuti, biti potpuno indiferentan i glup... i žao mi je što nisam
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ufffffffff ,k8y u kom gradu ti zivis ako nije tajna? Pustices da to tako prodje kao da se nije ni desilo? Jooooooooj koju kolicinu besa osecam... sad bi bila u stanju da ga ubijem bez ikakvih problema i bez razmisljanja......
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply