-Pozdravljam novootvoreni forum-

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

-Pozdravljam novootvoreni forum-

Post by play »

Dakle sve cestitke glavnim i odgovornim urednicima koji su osvezili i preporodili site na kome ce verujem mnogi naci odgovor za sebe,pomoc,podrsku i ponajpre spas od najveceg zla koje nas je uhvatilo u pozamasnom broju.
Takodje za one manje spremne da se suoce sa problemom iz nekih njihovih licnih razloga forum ce i dalje biti prisutan i strpljivo cekati da se i oni uhvate u kostac videvsi iz primera drugih i uz mnogo manje problema jer ce samom posetom ovog site-a imati uvid u lakse i jednostavnije prevladjivanje kako fizicke tako i psihicke krize,a potom i odrzavanje apstinencije koja se moze svrstati u trecu i najkomplikovaniju fazu jer traje vecno.
Toliko od mene i mog premijernog javljanja na novootvorenom site-u,naravno bicu prisutan i sudelovacu i u buduce sve u svrsi kojoj je ovaj forum namenjen.
Pozdrav iz Austrije koju sam zadnjih dana karakterisao kao jebeno hladnu da bi proteklog jutra pripeklo toliko zeljeno sunce i velikoj vecini nabacilo neki kretenasti osmeh na lice ili je samo taj detalj dugo bio odsutan kod lokalnog stanovnistva pa sam cini mi se bio zatecen,sve u svemu lepa promena koja je bez sumnje pracena takodje lepim raspolozenjem.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

ovo je normalan forum..........evo i ja se vracam sa starim nikom.Sve najbolje!
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Hvala, hvala na pohvalama foruma :D

Ovdje smo radi vas. Nažalost, nema nas puno koji radimo na ovom web sajtu, pa promjene idu sporije nego što bismo željeli, ali korak po korak i uz vašu pomoć i prijedloge, vjerujem da ćemo istrajati i biti još bolji i korisniji.

Srdačan pozdrav,

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Super,super hvala bogu da ste ovo doveli do savršenstva.Šta bi mi obicni grešnici bez vas,kome bi mi otvorili dušu i ko bi nas bolje shvatio od nas samih. Puno me raduje šro je napokon krenulo, jest da nas malo ima ali za par dana će se sve popraviti.Puno,puno,puno sreće u daljnjem radu želi vam Fanatik i citavo Sarajevo. 8) 8) :lol:
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

evo i mene :)
tek sam sada vidila mail., a ja se pitam sta se to desilo sa starim forumom.

pozdrav svima
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

gde su ljudi?

Post by katarinadimedici »

DA LI JE MOGUĆE DA JE OVAKO MALO LJUDI PONOVO REGISTROVANO?GDE SU NESTALI ?NEKAKO JE MONOTONO I PRAZNO,STALNO ISTA IMENA.DA LI JE MOGUĆE DA NISU PRIMILI MAILOVE?
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

STVARNO,NEDOSTAJE PUNO LJUDI SA STAROG FORUMA.
IME NIJE VAZNO,SARKIC,VLADEX... I OSTALI KOJI SU DUZE VREME CLEAN,
GDE STE NESTALI??! :smt102 !MISLIM DA JE POTREBNO OVDE VISE VAS SA DUZIM CHISTIM VREMENOM(BILO BI KORISNO,ZAR NE? :wink: ).
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

kao sto to play rece, ovo je i moje premijerno javljanje.
Moje pohvale za izgled i sadrzaj foruma. Zdrav razum..istina..tolerancija, kategorije koje svakodnevno koristimo kod najbanalnijih radnji i izbora..kupovanja carapa, guranja po tramvajima, a opet smo skloni potpuno ignorisati te kategorije prilikom rjesavanja slozenih problema kao sto je narkomanija.

Cini mi se da ste na dobrom putu..doduse nisam jos sve procitala 8)
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: -Pozdravljam novootvoreni forum-

Post by sanela »

Evo nađoh temu od prije pet godina.
Znači prije pet godina smo/ ste počeli pisati na ovaj forum :)
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: -Pozdravljam novootvoreni forum-

Post by Fela Kuti »

Sefice otkud ovaj nalet aktivnosti?
Jel to skocilo zeljezo ili samo prolecno spremanje? :)
Post Reply