VRLJAVE OČI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

VRLJAVE OČI

Post by kika »

Od velikih doza i stadijumu dejstva ''psihoaktivnih supstanci'' :-D meni se dešavalo redovno, i to ako se baš dobro uradim oko podje svako na svoju stranu,tako posle tolikih godina nije bilo nekih većih posledica sem toga što mi je lijevo oko ostalo malo u strrannu :( . Ići ću kod mog prijatelja doktor a da mi to sredi laserski.

Jedna moja drugarica prie možda nekih 8 mjeseci isto je bila na heroinu, st im što je imala 18 godina od prevelike doze isto joj se desilo, s tim ne kao meni njoj je zenica otišla skroz gore samo joj se beonjača vidjela to je strašno, vidjela sam bili su i roditelji njeni tu u bolnici. Ništa na to narvno nije vidjela a i ovo drugo joj je kritično zbog velikog opterećenja na ovo jedno :shock: :cry: . Zaista bila je mnogo dobra riba al se udarala po nosu i po četiri, što bi ja sa te četiri mogla napravit rastvor za 5 puta :roll: :roll: Sada je u swicarskoj pokušavaju nešto ali zaista tužno. Jeli se to kome dešavalo?
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

pa sad..nije da su mi oci bas ''vrljave'' ali jeste od dopa mi se strasno poremetio-oslabio vid,isto na levom oku vise,u poslednje vreme,od kako sam chista,javljaju mi se ''duple slike'' i to one horizontalne...da li i vi imate ''duple slike''??! :?
a verovali ili ne,ako vec ne znate,vid jako moze da se zezne od pokvarenih zuba..a dobro znamo sta je to sto nam ''kvari zube...
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Meni je isto oslabio vid, i to dobro, mislila sam da je to od kompjutera i ucenja ali izgleda da nije..... kako sam se varala,hihihi.... :wink:
A zubi kako odu, uff, vidila sam to kod nekoliko slucajeva, ali srecom, kod mene nije. Aj bar nesto dobro da sam izvukla.... :wink:
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

eee

Post by kika »

vi ste sretnice anamarija i ns :-D meni je oslabijo vid -2 a oko u lijevo pa vidi kako mi je :smt101 :?
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Ma kika, i meni je blizu -2... uzas nista drugo...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ufff,pa to kod vas žena pravo drma li drma.Kika nisam znao da ti je oko malo popustilo,pa nemoj se zezati ,sta se zezas.Moram malo da te ruzim i vas ostale ,zezate se na racun zdravlja.Evo na primjer meni su skoro svi zubi otisli i zato sam morao da ih popravljam ,da stavljam neke nove itd.Uzasno je,taj heroin ubi sve zivo u tebi,trunes živ a to ne osjetis.Puno vas pozdravljam,Kikicu cmoka
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Meni srecom zubi nisu otisli, a znam dosta njih kojima su otisli od heroina, uzas je to. Ali zato vid! Tacno je oslabio od toga. Mislila sam da nije ali sad kad vratim film zaista jeste to to. Ali ima pomocnih sredstava za to, srecom.
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

eeeeeeee

Post by kika »

eeee ljudi šta se odma primate, otišlo mi oko jeste ali ne toliko primjetno dok se ne zagledaš mi u okice koje su divne i najljepše :-D a zubi svaki mi je zdrav imam lijepe zubiće, problem je u tome što slabije vidim-nosim sad sočiva :oops: :oops:

POZDRAV ZA SVE VRLJE :-D :-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ani,Ns,Ramoni i Kika imaju najljepse oci na svijetu.Nisam mislio da vi imate frljave oci.Eto ja sam imao najgore zube dok nisam uradio navlake i to dobre i vidi mi sad zuba :-D ,aaaaaa sta velite na ovo.Evo svim zenama na fovom forumu zelim sve naj,naj.
Locked