Nesto kao droga

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehehehhehehe zona devojke imaju problem ehhehehheheehhee a ti im kazes da se najedu ko ljudi :-D Izvinite ovo me je malo nasmejalo :D To ti je kao da jednom narkomanu kazes ma daj sta se mucis terapijom idi i uradi se ko covek hehehehehehehehhe ja sam to tako nekako shvatila :smt044
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
hihi
Posts: 18
Joined: Sat Dec 23, 2006 10:58 pm
Location: Belgrade

Post by hihi »

a vala ja sam se ubila u pojam, idem sad malo da se nadrogiram u ove sitne sate...pa cemo od sutra, ispocetka.........i tako u nedogled.........
hihi
Posts: 18
Joined: Sat Dec 23, 2006 10:58 pm
Location: Belgrade

Post by hihi »

:cry: :cry: :cry: i sad mi kao bolje..ebem ti mene....zasto je to tako :-k
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

hhehehe... e jebi ga zvrki, nisi daleko od istine...kenjam ko' foka...nea veze, valjda mi niko nece zamjerit'...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Evo sta sam jucer jela i pila:
-5 topfen bälle
-4 kave
-ujutro caj
-litra tekucine (sokova i malo vode)
- i predvecer ili navecer sam pojala too much paradajza & mozzarelle, rizu s Ramom, i par pisa krumpira
Ova moja prehrana i jeste skromna te samo trebam vise tekucine piti i to puno, puno vise i izbjegavati jesti navecer

U principu ne doruckujem. Cim izadjem iz stana ujutro i krenem na posao svratim u jednu kao pekaru i kupim kavu i te jebene Topfen Bälle. Onda na poslu popijem caj i jednu ili dvije salice kave (pijem je s secerom i s jako, jako puno mlijeka). E, tek onda poslije 2-3 jedem po prvi put, obicno to sto si kupim ujutro. Kako radim do 23 znala sam tek tada jesti nesto kuhano. No, toga cu se odreci i vode, vode, vode, ili makar cedevita
Kod mene je dobro sto ja rijetko kad osjetim glad npr.da mi zeludac kruli, to se jako rijetko dogodi, pa jedem ono po feelingu. Npr.jucer sam oko 4-5 otisla s posla u soping i tek kad sam zavrsila i dosla doma sam isla jesti salatu i ono sasvim mi je ok i dovoljno.

Kakve su vase bilance?
Jel vam pomaze sto to skupa radimo? imate pozitivne rezultate?

pozdrav cure
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
hihi
Posts: 18
Joined: Sat Dec 23, 2006 10:58 pm
Location: Belgrade

Post by hihi »

pa ja pocela lepo, ali se nije tako zavrsilo, zato i ne vodim dnevnik, ali pridruzicu se, obecavam...pronasla sam neki tekst o krizama i vidim da je to tako i tako i ne moze drugacije, tako da moracemo proci kroz taj pakao, u suprotnom nema izlecenja, tako mi je kako mi je... a bice bolje. bice, bice............
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Jucerasnja bilansa
-3-4 kave
- 1 caj
- 5 topfen Bälle
-3 mala tekuca jogurta dannone
-i navecer malo rize bez mesa
- skoro litru vode i 2 case vina
Drugi tjedan cu se vagati pa cu vidjeti ako se pojavi koja promjena
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Devojke srecna vama nova godina za sada aj pusti i hranu i sve sad malo da se opustimo pa posle nastavak borbe :D kad kazem opustimo ne mislim da nam je dozvoljeno sve nego samo malo psihickok opustanja da ne kvarimo praznike :) cmokaaa svima drzite se ljudi nova godina je opasna po sve nas,baca nas u iskusenja zato pazite sta radite ! Glavu gore i idemo dalje u novu godinu ,cisti ,pravi i zdravi ZIVELI!

-Zona hehehehhhhehehhe nece ti niko zameriti ajde sta sad mali lapsus mislim da su svi razumeli :-D cmoka
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Draga sunrise,

To sto ti radis ne samo da je nezdrav način gubljenja kila, nego ćeš biti totalno iscrpljena.

Ja ovih dana surfam pa gledam recepte po netu i ima jedna genijalna hrvatska stranica http://www.coolinarika.com E tamo ima forum i na njemu informacije o UN dijeti koja daje super rezultate ukoliko je se pridržavate i nije nezdrava.

http://www.coolinarika.com/forum/viewforum.php?id=7

Ima informacija i o drugim dijetama... to što ti radiš ti neće dati rezultate na duge staze, a možeš se i razboliti.

Pozdrav i sretno s gubljenjem kilograma.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Draga sanela
Ja se tako hranim odkada znam za sebe, ustvari lazem, od pocetka srednje skole ja slabo jedem i male kolicine i nezdrave kolicine i zato me i cudi i ubija u pojam sto sam dobila tih jebenih 10kg. Znam da je moje opterecenje time previse ali ne mogu se vidjeti sa stomakom.
Nemam vremena za dijete di si ja svaki dan neko povrce kuham jer sam ja jednom tjedno slobodna.
Vocku pojedem svake prijestupne godine
Ne doruckujem
Znam da se jako jebe to sto ne pijem
ajde bas cu pogledati tu dijetu
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply