za administratore

Ovdje možete pročitati važna obavještenja koja je napisao administrator u vezi korištenja foruma. Molimo Vas da izdvojite nekoliko minuta i to pročitate, prije nego što počnete pisati na forum.

Moderator: sanela

saaale
Posts: 7
Joined: Fri Nov 17, 2006 12:57 pm

za administratore

Post by saaale »

Ljudi valjda ste skontali da chat nitko ne kristi jer ljudi ne znaju ga naći pa bih vam dao prijedlog, da ga stvaite na naslovnu stranicu, i da bude direktniji pristup, jer chat je stvarno cool, i vjerujte da bi to donjelo prave rezultate. Respect :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

U ovih godinu i po sto sam na forumu nisam ni jednom zavirila na chat jer uvijek mislim da ionako nikog nece biti tamo. Sigurno bi nam bilo puno zanimljivije kad bismo malo aktivirali chat i dogovorili neka vremena za naci se
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

u tome i jeste problem sto niko ne ide jer misli da nema nikoga...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Kada god upalim chat ili nikoga nema ili se za par sekundi mimoidjem sa nekim,...mogla bi neka tema sa obavestenjima ko je na chatu ili tako neshto,smislite,bilo bi bolje da i tako komuniciramo
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

postoji tema na opcim diskusijama za chat tamo se obicno javljaju ko je kad na chat-u
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

pa, mogli bismo se sad, na ovoj temi dogovriti za neka vremena, kad je usput nova tema otvorena. Svatko bi mogao napisati u koja vremena njemu odgovara i kad imamo vremena biti na chatu.

Sto se tice mene ja imam pristup netu od jutra do 23 sati navecer. Znaci, mogu se prilagoditi vecini. Najvise bi mi odgovaralo ujutro, od 10 nadalje. Moze se dogoditi da popodne sam busy ali kao sto rekoh ja mogu u principu cijeli dan svratiti na chat. Zavisi od vecine, kako se dogovorimo.

Sta je s Vama? Kako vama odgovara i kako stojite s vremenom?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Ja nekad ustanem rano nekad ne,ali minimum 2-3 sata se rasanjujem uz kafu pa tek onda palim komp,ali sam po ceo dan tu(obicno,proveravam uglavnom stalno forum,sta ima novo)pa cu se ja prilagodjavati vama.Vidim da je vecina pre podne tu,ja kad god sam na forumu proveravacu chat a vi recite kad ste tu :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Znaci, ti i ja imamo pristup netu svako doba i mogucnost chata svako doba, vise-manje. OK, dalje, Zvrky, Luna, Josephine, Sanela, Omar, Vlado, Star, Argentina, ufff, ko jos, KOKANE (gdje si ti nestao covjece?), ONO, Deminutiv u Slobodi, Jeco, Zona Sumraka, Jazavac, Brat Narkomana, uff, ja vas nabroja a sigurno sam neke i zaboravila, ali probajte staviti jedan post s vasim slobodnim vremenom pa cemo si odrediti svaki dan neki period od 08-12 popodne i predvecer ili navecer od 20-23. Eto, to bi bio moj prijedlog a vi recite ako je ok?
Ja cu sutra svratiti u 10 kad otvorim ducan i tako cu svako jutro dolaziti pa cemo skupa piti kave i chatati :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

okili:) Ja sam za,ako ustanem ujutru tu sam,ako ne uvece,ali trudicu se da ustanem :-D Stalno mi je net upaljen,neka se ostali izjasne pa da spikamo :lol: :lol:
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Sta sad nema nikoga na chatu,ja tu vec duze vreme...
Post Reply