ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

deks
Posts: 12
Joined: Sat Dec 15, 2007 12:40 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by deks »

MA BICE U REDU POZZ.IZ BJRMHCDJS I TAKO DALJE CAOOOOOOO
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

kako si se sje*ao?..izwini shto pitam,zanima me..nadam se da nije ono shto mislim.. :roll:
ono,lijepo je widjeti takwo raspolozenje...i owamo je sunce i bura..samo shto snijeg ne padne..ostawila sam i ja moje filozofe juche da odmore oni od mene :-D :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: PDT_Love_01
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

deks, sta se zbiva? Drz se!
jago
My lost...and here we go again...
deks
Posts: 12
Joined: Sat Dec 15, 2007 12:40 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by deks »

Eto sve polako dolazi na svoje mesto.Ma ipak sam ja u pravu nema toga sto vreme nemoze da izleci....Jago pa sretno ti sutra bilo.Sutra idem na slavu jooooj,pa ako prodjes popicu neku i tebi u cast.Pozdrav iz Makedonije svima na ovom cudesnom forumu 8) 8)
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

ono kako si ti?imas ispit,ili sta?sretno u swakom sluchaju! :D :D
dex...chuwaj se...pozz :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Jutro ljudi! Eto kao zombi zujim po kuci u 7 ujutro ...idem sad na ispit, 2.dio...mislim, ako sam proso prvi, nemam pojma, samo znam da sam budan i da nekamo idem...nisam jos ni kaficu popio :(

Ajd javit cu se kasnije...pozdrav svima...
voli vas jago :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

ajd' slomi nogu!mislim,tako se kod nas kaze...jawi se obawezno ...drzim ti fige :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Uff...eto me kuci...proso, trojku dobio! E sad da sam normalan covjek sjeo bi u birtiju i popio veliko hladno pivo..al ovako, i sam osjecaj da sam sjebao kucku mi je dovoljan za lagani smijesak :mrgreen:
Sta ima kod vas komsije? Ja sam nesto zadnjih dana unatoc ispitu upadao u neke teske depresije...ma bice to ova predblagdanska, kako je psihijatri zovu...bilo je na tv kako oko bozica psihijatri imaju najvise posla...htio sam i ja sutra svratit do svoga (imam vec zakazano) ali NECU za inat univerzumu...ako si ne mogu sam pomoci, nece bome ni on, i jos da mu i placam...samo neka mi on lijepo prepisuje subutex i da ga vidim svakih 6 mjeseci po novi nalaz i ja sretan...ko ga j.e! :twisted:
Nadam se da ste mi ok, sretni, veseli, ajd svratite da cujem sta ima kod vas!
voli vas jago
My lost...and here we go again...
User avatar
narko
Posts: 180
Joined: Tue Sep 25, 2007 1:44 pm
Location: more

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by narko »

bravo momak... drž se... n.
I start to think, and then I sink, into the paper like I was ink...
deks
Posts: 12
Joined: Sat Dec 15, 2007 12:40 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by deks »

EEEEE.Da i danas cujem nesto pozitivno.Razbio si led pa neka ti je sa srecom.Ma zavrsices ti to sranje.Nego ono sa tom predblagdanskom depresijom,a mozda ima u tome neke istine.Evo i ja sam u ku..cu nekih 7 dana .Napio sam se ko stoka pre nekoliko dana posle dugooooog vremena .i umalo da ubijem i sebe i nekog taxistu,u voznji sam ga skrenuo sa puta ma budala,na svu srecu smo se nekako izvukli i na kraju razume se potukli.A SVE ZBOG ALKOHOLA.Ljudi alkoholizam je zajebana stvar.Ma nesmem ja da popijem ni jednu jedinu,ma ni gazirano pice.E sad je nekako opet sve doslo na svoje mesto.Pa zivot ide dalje
Veliki pozz. za Bebu ma sjajna si :smt006 :smt006 iz Makedonije
Post Reply