ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by cokapeace »

Raskanta tebe taj Kant ,koliko ja vidim! :lol: :wink: :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Jutro svima!
Uff, ovo je jedno od jednih jutara kad si toliko sretan da imas nekog negde, ma nije bitno, samo da neku konverzaciju ostvaris...ma imao sam zestoke nocne more, ...opet... Dogada se barem 2-3 puta mjesecno, i toliko je realno da ja i sada sam sebe ubjedujem da sam sanjao. Do zadnjeg detalja realno, potpuno u skladu s mojim svijetom, ali ruuzno i tuzno, sve izobliceno, ma svasta...dop, igle, smrt, bolestine, suicidi...al uvijek se dop provlaci kroz pricu (jebote koje ciscenje glave...zar nakon toliko vremena, ajd me vise otkaci!) i neki ljudi, oni sa kojima sam izgubio kontakt, pa njihove izruge i podsmjesi na moj racun, ti zvukovi odzvanjaju u glavi, likovi mi nude dop, sve kao da se usput odvija citav moj zivot...a ja lutam po nekom indijanskom groblju i tamo nadjem oltar di leze kosti svih mojih dragih ljudi,i cekam da zrtvuju i mene, jer to je kao neko grotlo iz kojeg svi dolazimo i kamo svi odlazimo, i doslo je moje vrijeme.. ma najezio sam se sada..brrr..
Ne znam uopce zasto to dijelim s vama, umjesto da vas docekam s kaficom kao svako jutro, al toliko mi je bio potreban neko da mu istresem ova sranja, i ovako ste vi koji citate ispali moje zrtve...
burna noc...ne moram ni napominjat da sam se probudio potpuno mokar...ko usred najvece krizetine :-D

Al eto, bolje mi je, onaj svijet odlazi i zamjenjuje ga ovaj mirni, u kojem je sve vise manje poslozeno onako kako ja hocu, i kafica na stolu, i forum na monitoru, i svira moj dragi REM...opet sam kuci! :finga:

Necu sad ulazit puno u tumacenje tih pojava, al u nekim pravilnim intervalima mi se javljaju ti kosmari, i uvijek je strasno i realno do bola...maltene ko da sam izasao iz tijela! Zasto bas 2 puta mjesecno i zasto na taj nacin, pojma nemam, samo ono sta znam je da ovaj san necu zaboravit makar se trudio ne znam koliko...ma sve ih pamtim...zamislite...one lijepe, divne, ne pamtim, a ove bolestine...do u detalje!
Cudo je ovaj nas um, jelda...ponekad mi bude dosadno, i mislim si koliko je ovaj um nemastovit, i legnem tu vecer i usnem nesto ovakvo, ee, koliko mi se promijeni slika o tome koliko mi je um mastovit, ma premastovit jebiga...
Ajd, shvatit cu ovo kao neko katarzicko ciscenje, odlazak svega ruznoga sta sam drugima napravio za vrijeme karijere i ponistavanje tog zla...ma sta ja znam...

Ono sta znam, ceka me jos jedna salica kafe, pa navratite ko oce, i dakako, posle moj dragi kant :axe:
Ljudi, ispricavam se na jutarnjim hororima, al nemate pojma koliko se bolje osjecam...kad sam poceo tipkat znojio sam se od uzasa...
Puuno vas voli jago :-D
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

jutro ono!
ne znam dal ce ti biti lakshe,ili ne...i ja sam se juros probudila skroz mokra,i uhwatila me takwa groznica nakon napushtanja kreweta...ne znam sa chim to wishe ima weze...sanjala jesam,i budila se cijelu noc..ali nije bio koshmar chini mi se...puno poljubaca od bebe :D :D :D
da se preselimo na opshte za owu jutarnju kaficu,da ne zabushawamo owdje?mislim da je ok :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Joooj kad bi ja jadan jos znao gdje se nalaze te opste bilo bi divno...trazim trazim, i corak! :-D
Pusa! :wink:
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

NA POCHETNOJ STR.PRI DNU :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Nesto sam bez inspiracije zadnjih dana...vidim to i po dnevnim zbivanjima...rutina zestoka...budenje, kafica, malo ucenja, lezanje i gledanje tv-a, rucak, onda citanje neke knjige ili opet 15 min ucenja (eventualno uzmem gitaru u ruke pa odsviram par nota) i onda opet tv, veliki brat, mozda film i vec posle 11 me nema...i tako dan za danom..
Uopce nisam svjestan da su vani neki blagdani, bozic, nova godina, nekako mi je sjelo kad sam vidio da je grad okicen :-D i da ljudi lete sa vrecama po korzu...
Sta ima kod vas, komsija? Dejane, coka, bebo...i svi drugi...jeste mi dobro?
Na opcima sam se nesto raspisao o doceku nove godine i karantene u koju sam sebe stavljam svake godine otkako sam strejt, predostroznosti radi... Sta vi mislite, i jel idete nekamo? Ja se medu tom gomilom pijanih ljudi osjecam tako nekako jadno, toliko jako zelim biti, i jesam, strejt, a opet se sjetim kakve smo samo doceke imali, izokrenuti i izgrceni od bombona ili lezali na podu na granici OD-a... Pocnu mi navirat neka sjecanja na lijepu stranu onoga sta sam radio, a to nije dobro, pa valjda zato izbjegavam takve situacije...ma nemam pojma...
Eto, neke moje dileme i trileme...
Zelim vam lijepi kraj tjedna, ajd javite se da znam da ste mi ok...
Voli vas jago :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

)ma i mene je uwatila neka "rutina"..pa sam malo iskulirala,kad god mi dodje tako da wrisnem :"shta je owo wishe bre???"...samo shapnem sebi..."strpljen-spashen" easy beby,easy..znash shta twoja luda glawa naprawi kad se pregrije :-D :shock: ...o nowoj sam ti pisala neshto tamo,ja ne zelim chak ni da widim grad :rolleyes: ,lepo mi je u mom swetu ...kad budem spremna ,izacicu..tj.kad pozelim..(tek sad kapiram zwrky kad mi je na pochetku mog jawljanja goworila da je su[er shto sam odmah pochela da radim,njoj je trebalo oko godinu dana da izadje iz kuce...e sad shwatam...posao je narawno bio welika greshka,josh jedan od mojih ispada u owom welikom gradu :-D )
ljubim was
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Vratih se iz setnje...isao sam prijavit ispit pa da vidim malo Rijeku, sve okiceno, standovi sa svime i svacime, zene vuku gomile vrecica iz butika i parfumerija, soping groznica, e da...sajam kolaca na korzu i besplatna degustacija (nisam odolio dabome) :-D
I pritom sija sunce, malo puse burica, odnjela sve napetosti, depresije i rovce...osjecam se divno i moram pocet cijeniti ovakve dane da znam kada mi bude tesko i budem u k..cu kako se covjek moze dobro osjecati, kao neka nada, da se imam za sta uloviti kad "zasivi"...
Danas ostavljam Kanta i ostale filozofe neka se prepiru jedan s drugim, odoh se prosetati uz more... Mozete misliti koliko su mi drugi dani "zanimljivi" kad ovoliko tupim o ljepotama setnjice i sunca :-D
Dakle...sluzbeno ovo proglasavam praznikom srece, i ima da ga svi slavite, ok? :wink:
Gdje mi je komsija iz Makedonije? Dejanne vec se brinem, jesi ziv? Ajd navrati na kaficu!

Svima veelika pozdravcina od, za promjenu, sretnog stvora :smt041

jago
My lost...and here we go again...
deks
Posts: 12
Joined: Sat Dec 15, 2007 12:40 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by deks »

A sjebao sam se ova dva dana,nisam otisao na posao,i sta sad NEMAM POJMA,dobio sam levi krose e da mu j...em .PA DOKLE VISE ,A nema smisla ,A ja cu kao nekog da savetujem ZIVOTINJA.Sacekacu dan,dva da vidim kako ce ici dalje.Gadan dan
deks
Posts: 12
Joined: Sat Dec 15, 2007 12:40 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by deks »

Radujem se zbog vas ali je nekako prazno.....
Post Reply