i sto sada.dajte mi odgovor

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
majakriza
Posts: 12
Joined: Sun Sep 04, 2005 9:27 pm
Location: bih

i sto sada.dajte mi odgovor

Post by majakriza »

ukratko>evo me ponovno na starom.kako i zasto nemam pojma.ma ustvari znam samo tesko je priznati da se dogodilo opet.kada sam se najmanje nadala kleknula sam i nisam ustala odmah-nazalost.sada sam ok skinula sam se po ko zna koji put.i razocarala sebe sto je najbolnije meni koja sam gulila u komuni 2 godine da bi izgradila kao neki normalan zivot i opet sam poklekla zbog ljubavi.ma ne zbog moje slabosti sam to napravila naravno kao i svi mi nisam sama tu je bio on moja ljubav i sta sam postigla da nakon svega evo me opet sama nema njega a mozda je i bolje tako ali iskreno raspadam se boli me sve to.boli me sto sam ostala bez pola sebe i nakon 7 godina te ako je mogu nazvati veze a da napomenem naravno i on je u svemu tome samo sto je jos uvijek tamo i ostao a ja sam pobjegla doslovno.ali ne mogu prestati misliti na njega ne na dop nego na svoju drugu polovicu odlucila sam idem ponovno u komunu das malo dodjem sebi i saberem misli a i ako mognem zaboravim ga mada je tesko i boli ali valjda cu uspjeti.voljela bi mu pomoci ali kako da to napravim.svjesna sam da smo jako losa kombinacija i da ni za 10-15 godina mi necemo biti sposobni za vezu a to je bila kao ljubav...........ma u banani sam kako dalje mislim da me razumijete pa savjete rado primam.
bit ce sutra bolje
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Gledaaj sebe.

Skini se.

Samo tako se i mozes nadati bilo kakvoj buducnosti. Sa njim ili bez.

Ako se ne skines, nema buducnosti u svakom slucaju.

Ako je ljubav, i ako se skines, to bi trebalo da utice i na njega, zar ne?

Ako on ne zeli buducnost sa tobom, (odnosno zeli dop) hoces li da se ubijes ili da nastavis sa dopom?

Gledaj sebe, sada.

Mozda mu tako pomognes.

A odgovorima treba vreme.
User avatar
majakriza
Posts: 12
Joined: Sun Sep 04, 2005 9:27 pm
Location: bih

ja

Post by majakriza »

hvala na podrsci evo ziva sam ponekada tuzna ali prodje i to nece me ubiti. i novost skinula sam se i dosla sebi napokon ponekad sam ljuta i ogorcena na sebe kako sam poklekla ali ja se nadam da ce biti bolje u svakom slucaju javljat cu se cesce.pozzzzz od mene.
bit ce sutra bolje
Post Reply